xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Evlenme Teklifi Yapacak Erkekleri Endişelendiren 5 Konu

0 819

Yabancı bir organizasyon sitesinin sayfalarında gezerken evlenme teklifi yapacak erkekleri endişelendiren konular hakkında bir yazıya rastladım. Bunun Binkelam’ın evlilik teklifleri kategorisi için iyi bir konu olduğunu düşündüm.

Eminim ki teklif öncesinde aşağıdakilere benzer korkuları hissetmiş erkekler vardır, hatta şu anda hissetmekte olanlar da. Organizatörlerin tecrübelerinden yola çıkılarak hazırlanmış olan bu listenin onların işine yarayacağını umuyorum.

1.Bütçemin Güzel Bir Teklif Organizasyonu İçin Yeterli Olmadığını Düşünüyorum

Daha geniş bir bütçeye sahip olmak iyi olurdu tabii – böylece bir organizasyon firmasıyla görüşerek hayal ettiğiniz teklif ortamını hazırlamalarını sağlayabilir ya da kız arkadaşınızla birlikte çok şık bir mekana gidebilirdiniz. Ancak, güzel, romantik bir teklif için bütçenizi çok zorlamanız gerekmez. Küçük hareketlerle partnerinizi herkesten iyi tanıdığınızı ve teklif anlarını özellikle onu düşünerek planladığınızı gösterebilirsiniz.

Güzel bir parkın veya piknik alanının küçük bir kısmını uygun bir şekilde dekore etmek ya da evinizde romantik bir dekor oluşturmak için çok para harcamanız gerekmez. Kendi eviniz bunun için uygun değilse yakın bir arkadaşınıza evini kullanıp kullanamayacağınızı sorabilirsiniz.

Balonlar, gül yaprakları ve mumlar almak pahalıya mal olmaz. Kız arkadaşınızın en sevdiği çiçeklerden oluşan bir aranjman hazırlatmak da öyle. Arkadaş ve aile çevrenizden destek isteyebilirsiniz. Canlı müzik yapabilen arkadaşlarınız ikiniz için küçük bir konser hazırlayabilirler. Bahçeli bir evi olan bir akrabanız güzel bahçesini teklifiniz için dekore etmenize izin verebilir.

2.Teklifim Kız Arkadaşımın Beklentilerini Karşılayacak Mı?

Teklif öncesinde planlarınızın sevgilinizin beklentilerine uyup uymayacağı endişesine kapılabilirsiniz. Bir teklifin beklentileri karşılamamasının çeşitli sebepleri olabilir, ancak, kendinize sormanız gereken en önemli iki soru şunlardır:

*Kız arkadaşımın ne istediğini gerçekten biliyor muyum?

*Teklifim aşk hikayemiz kadar eşsiz olacak mı, yoksa her yerde karşımıza çıkan tekliflerin aynısı mı olacak?

Birçok kadın arkadaşlarına ve ailesine övünçle anlatabileceği romantik bir teklif hikayesi olsun ister. Böyle bir hikaye oluşturabilmek için partnerinizin nasıl bir teklif ortamından / dekorundan hoşlanacağını düşünün. Size bu konuda bir ipucu verip vermiş de olabilir. Bir filmde görüp beğendiği bir tekliften, yakın bir arkadaşının çok hoşuna giden teklif hikayesinden söz ettiyse bunu dikkate alın.

Plan yaparken renkler, yemekler, müzikler, dekoratif aksesuarlar, çiçekler gibi unsurları onun beğeneceği şekilde tasarlayın.  Tekliflerin temel unsurları birbirine benzeyebilir – fakat kişiye özel detaylar olayı da özelleştirir. Birçok evlenme teklifi romantik bir akşam yemeği sırasında yapılır, ama masaya herhangi bir tatlının gelmesiyle kız arkadaşınızın en sevdiği tatlının gelmesinin etkileri farklıdır.

Onu çok etkileyecek yaratıcı bir teklif yapmak istiyorsanız bunun için kafa yormalısınız. Belki çok sevdiği bir film sahnesine benzeyen bir dekor ya da size anlattığı mutlu bir çocukluk anısını çağrıştıracak bir ortam hazırlayabilirsiniz.

3.Ya Heyecandan Ötürü Söyleyeceğim Şeyleri Unutursam?

Bu büyük teklifi yaparken birkaç güzel söz söylemek de gerekir tabii. Bazı erkekler heyecan veya gerginlikten dolayı hazırladıkları sözleri unutmaktan korkarlar. Böyle bir endişeniz varsa yapacağınız konuşmayı ezberlemek yerine bir kağıda yazıp oradan okuyun. Aslında, kız arkadaşınız da çok heyecanlanacak ve büyük ihtimalle söylediklerinizi hatırlamayacak. Bu yüzden, duygularınızı bir kağıttan okumak sadece sizin için kullanışlı bir yöntem olmakla kalmaz, onun için de bugüne ait güzel bir hatıra olur.

4.Sürpriz Evlilik Teklifi Yapmak İstiyorum. Neler Olacağını Anlayacağından Korkuyorum.

Bu konuda anahtar genel olarak nasıl bir sevgili olduğunuzdur. Kişiliğinize, eğilimlerinize uygun olmayan bir şey yapmayı teklif ederseniz kız arkadaşınız olacakları sezebilir.

Her zaman romantik davranan biri misiniz? Romantik, eğlenceli randevular planlıyor, kız arkadaşınızla beraber arada bir şık mekanlarda zaman geçiriyor musunuz? Durum böyle ise güzel bir yerde akşam yemeği yeme fikri ona normal gelecektir. Fakat romantik biri değilseniz bu fikriniz bir şeyler anlamasına yol açabilir. Bu durumda, önce parkta bir yürüyüş gibi bir şey teklif edin ve teklif mekanına yaklaşınca sanki o anda aklınıza gelmiş gibi oraya girip yemek yemekten veya müzik dinlemekten söz edin.

Sonuç olarak, genel eğilimlerinize uymayan bir teklif hayal ediyorsanız bunu doğal göstermenin yolları üzerinde düşünmelisiniz.

5.Ya Bir Şeyler Ters Giderse / Teklif Planım Sorunsuzca İşlemezse?

Evlenme teklifi yapmaya niyetlenenlerin yaptığı en yaygın hatalardan biri her şeyi kendi başlarına halledebileceklerini düşünmeleridir. Teklif planı haftalar, hatta aylar öncesinden hazırlansa bile, o gün geldiğinde bir aksilik çıkabilir.

Plana yakın arkadaşlarınızdan bir veya birkaç tanesini dahil etmek teklif gününde bir şeylerin yanlış gideceği düşüncesiyle strese girmenizi engeller. Olası aksilikler üzerinde düşünün ve bunları yoluna koyacak veya B planını uygulamak için harekete geçecek birkaç gönüllü ayarlayın. Belki de onların yardımına ihtiyacınız olmayacak, ama yardıma hazır olduklarını bilmek sizi rahatlatacak.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Yılbaşında evlenme teklifi veya bir New York masalı

Evlenme teklifi yapacaklar için 15 püf noktası

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.