xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Evlenme Teklifi Yapacaklar İçin 15 Püf Noktası

0 2.004

Sevgilinize “Benimle evlenir misin?” diye sormanın zamanı geldiğinde kendinizi biraz karmaşık bir durumun içinde bulabilirsiniz. Kusursuz ve etkileyici bir teklif yapmak bazı kişiler için kolaydır, bunun için uzun uzun düşünmek gerekmez. Ancak, doğuştan iyi bir planlamacı değilseniz süreç sizin için göz korkutucu olabilir. Nasıl bir yol izleyeceğinizi belirlemek, teklifi özel hale getirmenin yollarını bulmak ve sorunuza sevinçli bir “Evet” cevabı alacağınızdan emin olmak; işlerin sorunsuz bir şekilde yürüyüp yürümeyeceğini bilmemekten daha iyidir. Etkileyici, unutulmaz bir evlenme teklifi yapmak istiyorsanız aşağıdaki tavsiyeler işinize yarayabilir:

1.Profesyonel Bir Sporcunun Kararlılığıyla Hareket Edin

Bu teklifi yapmanın doğru bir hareket olduğundan emin olmanız çok önemli. Şu soruların cevapları üzerinde iyi düşünün:

*Sevgiliniz sizinle evlenmek istiyor mu?

*Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu fikre olumlu bakıyor musunuz?

*Birkaç yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

*Bekar olmayı seviyor musunuz?

İstediğinizi elde etmek için önce güvenli olmanız gerekir. Bu soruların cevaplarından emin olmak, aynı zamanda doğru olanı yaptığınıza dair güven duymanıza yardımcı olur.

2.Onu Sevmenizin Belirli, Özel Sebeplerini İfade Edin

Teklifinizi yaparken, hayatınızın geri kalanını onunla beraber geçirmeyi istemenizin özel sebeplerini söylediğinizden emin olun. “Seni düşünceli (Veya nazik, ya da sevecen) biri olduğun için seviyorum” demenin ötesine geçin. Sizi gerçekten şaşırttığı, etkilediği  belirli, ikinize özel durumlardan söz edin. Bu daha etkileyici olacak ve muhtemelen size sevinç gözyaşları veya içten, büyük bir gülümseme olarak geri dönecektir.

3.Romantizm Konusunda Stratejik Düşünün

Romantizm her çift için aynı şeyleri ifade etmez. İkizin için romantik olan şeyin ne olduğu üzerinde düşünün. Teklif sırasında etrafınızda başkaları olmalı mı, olmamalı mı? Ailenizi veya arkadaşlarınızı da davet etmeli misiniz, yoksa baş başa mı olmalısınız? Hareketli, gösterişli, gürültülü bir sürpriz evlilik teklifi mi yapmalısınız, sorunuzu sakin bir ortamda ve büyük jestler yapmadan mı sormalısınız?

Bu konuda karar vermeye çalışırken, birlikte geçirdiğiniz en güzel anları çağrıştıracak bir teklif üzerinde düşünebilirsiniz. Bu, başlamak için iyi bir nokta olabilir.

4.Bu Sadece Bir Soru Değil, Tam Bir Etkinlik Olmalı

Esas olan teklifin kendisidir tabii, ancak, bir etkinlik planlarsanız bu çok özel bir deneyim olabilir. Evlenecek çiftlere düğünle ilgili çeşitli konularda fikir veren bir site olan The Knot’un kurucusu ve yöneticisi  Stacy Stahl, “Evlenme teklifi diz çöküp yüzüğü uzatmadan önceki ve sonraki 5 saniye değildir.” diyor. Ve devam ediyor:

“Bütün bir günü, hatta hafta sonunu kapsayan uzun süreli teklif etkinlikleri planlayan erkekler ve kadınlar olduğunu biliyoruz. Bazı kişiler belli bir anlamı, anısı olan yerler ve insanlarla ilgili bulmaca tarzı, abartılı etkinlikler planlar; bazıları dünyanın bir ucundan diğer ucuna sürpriz bir gezi düzenler.

Unutulmaz bir teklife kutlama detayını da eklemek için, ailenizin ve arkadaşlarınızın davetli olduğu bir teklif sonrası partisi planlamayı düşünebilirsiniz.”

5.Şakalar Ve Gereksiz Yorumlar Yapmayın

Teklif sürecinde talebinizi olabildiğince yapmacıksız bir şekilde ortaya koymanız daha iyidir. Bu, espriler ve komik yorumlar yapmak için uygun bir zaman değil. Samimi ve romantik olmalısınız. Sevgiliniz mizah anlayışınızı sevse bile, bu teklif sırasında bir romantizm şovu yapmanızı takdir edecektir.

6.Ortak Geleceğinize Dair Hayallerinizden Söz Edin

Bir evlilik teklifini anlamlı kılmanın yollarından biri, geleceğe bakmaktır. Ortak yaşamınız için kurduğunuz ne gibi hayaller var? Belki evde bir köpeğiniz olmasını, belki beraberce belli bir ülkeye gitmeyi veya dünyayı gezmeyi istiyorsunuz. Onunla birlikte yapmak istediğiniz bütün güzel, inanılmaz şeyleri düşünün ve ayrıntılı olarak anlatın.

7.Başka Bir Organizasyonu Olduğu Gibi Kopyalamayın

Bir arkadaşınızın hazırladığı halka açık ve detaylı teklif organizasyonu çok hoşunuza gidebilir veya internette gördüğünüz bir organizasyon fikrine bayılmış olabilirsiniz. Ancak, etkileyici görünse ve güzel sonuçlanmış olsa bile, başka bir organizasyonu olduğu gibi taklit etmek çok iyi bir fikir değildir. Özellikle de kız arkadaşınızın bundan hoşlanacağından emin değilseniz.

Başka bir deneyimden ilham almak doğal tabii ama bunu ilişkinize uyarlamanın, kişisel bir şeyler katmanın yollarını düşünmeniz gerekir. Bu, teklifinizin daha özel ve akılda kalıcı olmasını sağlar. İkinize özel detaylar hakkında düşünerek mekan, dekor renkleri, müzik, aksesuarlar, teklif cümleleri gibi ayrıntıları ona göre ayarlayın.

8.Teklif Sürecini Kayda Almak İçin Hazırlık Yapın

Teklif anlarının fotoğraflarını ve videolarını çekmek için hazırlık yapın. Bunun için bu konularda kendine güvenen arkadaşlarınızla görüşün veya bir profesyonelle anlaşın. Bu güzel anları ve final bölümündeki reaksiyonu kaydetmemek olmaz, değil mi?

9.Çevrenizden Yardım İsteyin Ama Yüzük Boyutu İçin Değil

Bir şekilde teklif sürecine katılacaklarsa arkadaşlardan ve aile üyelerinden fikir ve destek almak  kesinlikle iyi bir fikirdir ama kız arkadaşınızın yüzük ölçüsünü alması için kimseyi görevlendirmeyin. Özellikle bir sürpriz evlenme teklifi organizasyonu hazırlanıyorsa, bu, büyük ihtimalle sürprizi bozar. Bu işi üstlenen kişi ne kadar rahat davranırsa davransın, sevgiliniz yüzük ölçüsünü öğrenmeye çalışan birinden kuşkulanacaktır.

Bu konuda ne yapabilirsiniz; tahminlerinize güvenmeyi deneyebilirsiniz. Tutturamamak büyük bir sorun olmaz, kuyumcular bunu sonradan ayarlayabiliyorlar.

Ve bir profesyonel ipucu: Sevgilinizin yüzüklerinden birini bir kalıp sabuna batırın ve sabunu kuyumcuya götürün. Bunu sizin yerinize bir başkası da yapabilir tabii.

10.Onun Hayatınızı Nasıl Daha İyi Hale Getirdiğini Vurgulayın

Sevgilinizin en çok hangi özelliklerini seviyorsunuz? Ona, hayatınızı güzelleştiren ve sizi daha mutlu, daha iyi ve umutlu biri haline getiren özelliklerinden söz edin. Bunları duymaktan memnun olacak.

11.İlişkinize Özel Ayrıntıları Düşünün

Başından bugününe kadar, ilişkiniz hakkında düşünün. Teklifinize paylaştığınız belirli olayları, güzel anıları dahil etmek daha özel ve etkili bir plan yapmanızı sağlar. İkinizi de etkileyen ve teklif sürecine ekleyebileceğiniz özel bir yer veya hatıra var mı? Bir filmin ikinizin de çok sevdiği bir sahnesini bir şekilde kullanabilir misiniz?

Her şeyi düşünmeye çalışın; favori tatlınız, geçmişte sahilde geçirdiğiniz çok güzel bir gün, bir buluşmanız sırasında yaşadığınız akılda kalıcı, mutlu bir olay…bu gibi detaylardan harika bir fikir çıkabilir.

12.Halka Açık Organizasyonlar Riskli Olabilir

Teklifinizi sokakta, bir gösteri merkezinde çok sayıda insanın gözü önünde yapmayı hayal ediyorsanız iyi düşünün. Bazı insanlar özel anlarına bu kadar çok kişinin tanık olmasından hoşlanmazlar. Ayrıca, böyle kamuya açık bir ortamda “Hayır!” demek zordur. Bu yüzden, içten bir “Evet!” cevabı alacağınızdan yüzde 100 emin olmadan bunu yapmayın. Daha sonra hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

13.Kız Arkadaşınızın Görünüm Olarak Hazır Olmasını Ayarlamaya Çalışın

Kadınlar böyle bir durumda fotoğraflarda, videolarda iyi görünmek isterler. Bu konuda detaya girmeden, niyetinizi belli etmeden bazı ipuçları verebilirsiniz tabii. Onu şık bir mekana götürecekseniz ona göre giyinmesini, teklifi kırlık bir alanda yapacaksanız biraz rahat ayakkabılar giymesini falan söyleyebilirsiniz mesela. Ancak, tam bir sürpriz hayal ediyorsanız başka yollar aramanız lazım.

Ellerinin, saçlarının bakımlı olmasını ve güzel bir şeyler giymesini sağlamak için ne yapabileceğinizi düşünün. En iyi arkadaşlarından biriyle anlaşarak teklif günü yaklaşırken onu saçlarına bakım yaptırması veya manikür için teşvik etmesini istemek bir çözüm olabilir.

14.Esnek Bir Plan Yapın

İşlerin planladığınız gibi gitmeyebileceğini de hesaba katmalısınız, özellikle teklifi beraberce gittiğiniz başka bir şehirde veya ülkede yapmayı planlıyorsanız. Bu durumda, dışarıya çıktığınızda yüzüğü her zaman yanınızda bulundurun; gördüğünüz yerler size romantik bir teklif için ilham verebilir. Teklifi akşam yemeği sırasında yapmayı düşünüyorsanız kız arkadaşınızın yorgun veya sinirli olmadığından emin olun.

Her koşulda, planınızı yaparken “Şu veya bu konuda bir aksilik olursa ne yapabilirim?” diye de düşünün.

15.Sade Bir Teklif İçin Bile Önceden Plan Yapın

İlle de çok gösterişli, çok havalı bir şeyler yapmak zorunda değilsiniz. Ama böyle bir teklif için önceden biraz hazırlanmak daha iyi olur, değil mi? Söyleyebileceğiniz en güzel sözler, sevgilinizin hoşuna gidecek detaylar hakkında düşünün. Örneğin teklif mekanı olarak çok sevdiğiniz bir yeri, ilk defa buluştuğunuz yeri ya da henüz gitmediğiniz ama birlikte gitmeyi hayal ettiğiniz bir yeri tercih edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.