xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Evlilik Teklifi Fikirleri: Kumsalda Evlenme Teklifi

0 1.497

Sanırım sürpriz evlilik teklifleri, doğum günleri, kutlamalar, evlilik yıldönümleri vb. organizasyonlara giderek daha çok ilgi gösteriyor insanlar. Her ayrıntısı incelikle planlanmış çok özel bir organizasyon istiyorsanız bunun için başvurabileceğiniz firmalar da var üstelik.  Sevgilinize kumsalda evlenme teklifi yapmayı hayal ediyorsunuz diyelim, bu işlere bakan birileriyle görüşüyorsunuz ve sizin için herşeyi ayarlıyorlar. Bir kumsal sizin için kapatılıyor mesela, yollarınıza halı seriliyor, süslü bir çadırın içinde şık bir yemek masası hazırlanıyor, çadırın etrafı fenerlerle aydınlatılıyor vesaire. İsterseniz müzik çalınıyor, dilerseniz sizin istediğiniz başka ekstralar eklenebiliyor veya işi üstlenen organizasyon şirketi size çeşitli alternatifler sunuyor.

Bu tür şeylere sıcak bakan insanlar da vardır gereksiz bulanlar da. Şahane bir kumsalda evlilik teklifi organizasyonu yapmak bundan sonra sonsuza kadar mutlu olacağınızın garantisi değildir elbette ama niyetiniz budur ve belki de gerçekleşecektir, hem kendisine sürpriz yapılan kişi büyük ihtimalle bundan büyük mutluluk duyacak, yaşadığı bu anları unutmayacaktır; az şey mi?

Bu tarz organizasyonlar yapan bir tanıdığım var, ona niyet itibarıyla sürpriz, mutluluk, geleceğe dair umutlar vb. unsurlar taşıyan böyle bir organizasyonun beklendiği gibi gerçekleşmeme ihtimali olup olmadığını sordum. Bana bunun olabileceğini ama çok çok nadir karşılaştığı bir durum olduğunu söyledi. Çoğunlukla mutluluk verici sonuçlar çıkıyor  evlenme teklifi tarzı organizasyonlardan. Sürprizi hazırlayan kişi kendisine ‘Evet’ deneceğinden emin olsa da heyecanlı oluyor, kendisine sürpriz yapılan taraf karşılaştığı şeyler karşısında duygulanıyor, şaşırıyor, seviniyor vesaire.

Bu arada şu istihbaratı da aldım; bu tip bir evlenme teklifi organizasyonu için en azından bir 1.000 TL bütçeniz olması gerekiyor, o da mütevazı bir teklif söz konusu ise. Evlenme teklifi fiyatları yemekti, içkiydi, müzikti, süs eşyalarıydı, profesyonel çekimdi gibi unsurlara göre değişiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.