xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Facebook’da Popüler Olmak İçin Neler Yapmalı?

0 983

Sosyal çevresini genişletmek, marka yönetimi veya ürün tanıtımı yapmak, affiliate marketing ile veya blog yazarak para kazanmak, güncel haberleri veya yazılarını paylaşmak, iş bulmak isteyen internet kullanıcıları bu amaçlara ulaşmak için ilgili oldukları sosyal medya platformlarında popüler olmak isterler. En kalabalık sosyal mecra olan Facebook’da popüler olmanın yolları aslında Twitter, Pinterest, Google plus, YouTube gibi başka sosyal ağlar için de geçerlidir. Yine de bu mecraların kendine has özelliklerine uygun davranmak popülarite şansını arttırır. Örneğin etkin Linkedin kullanımı  için vurgulanması ve sergilenmesi gereken şeyler daha çok iş dünyası ve kariyerle ilgilidir.

Facebook’da popüler olmak için öncelikle gündelik hayatınızda da uygulanması gereken bir kuralı uygulamalısınız; yani mümkün olduğu kadar pozitif olmalısınız. Sosyal ağlarda insanlara neşe ve umut veren esprili, eğlenceli paylaşımlar yapanların sevilme ve takip edilme şansı daha yüksektir. Ayrıca insanlarda heyecan vb güçlü duygusal tepkiler uyandıran paylaşımlar diğerlerinden daha çok beğeniliyor. Duygularınızı yazılı olarak ifade etmekte iyiyseniz kendi üslubunuzla sıradan olayları bile eğlenceli bir hale getirebilirsiniz ve bu da insanlarda sizin yazılarınızı okuma ve paylaşma isteği uyandırır. Bütün bunların bir anlam ifade etmesi için yapmanız gereken şeyse arkadaşlarınızın ve takipçilerinizin ilgisini çekecek konuları tespit edip onlara yönelmektir.

Facebook’ta popüler olmanın yolları sizin neler paylaştığınızla gerçekten ilgilenen bir kitle oluşturmaktan geçer. Yukarıda sözü edilen araştırma bunu sağlamak içindir. Sayfanızda bulunan kişiler müzik, sinema, gezi, politika, mizah gibi konulardan biri veya birkaçıyla belirgin bir şekilde ilgiliyse bu tür paylaşımlar yapmalısınız. Veya ilgili ve bilgili olduğunuz bir konuda düzenli paylaşımlar yaparak bu konunun etrafında bir takipçi kitlesi oluşturmaya çalışmalısınız.

İnsanlar kendilerini etkileyen şeylerin yanında başkalarını etkileyeceğine inandıkları şeyleri de paylaşırlar. Bu yüzden arkadaşlarınız ve takipçilerinizin hitap ettiği kitle hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmanız doğru olur. Bir arkadaşınızın sayfasında sözgelişi futbolla ilgilenen çok kişi varsa o arkadaşınız sizin bu kategorideki paylaşımlarınızı bundan hoşlanacaklarını bildiği kendi takipçileriyle de paylaşacaktır.

Kaliteli ve dikkat çekici görseller kullanmak da Facebook’da popüler olmanın yolları arasındadır. İlgi çeken görsellerin de bulunduğu yazıların takip edilme şansı daha yüksektir. Videoların da internet kullanıcılarının çok ilgisini çektiğini bilmelisiniz.  Facebook platformunda karakter sınırlaması yoktur, fakat kısa ve öz paylaşımlar daha çok ilgi görmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.