xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Fareler Ve İnsanlar (Of Mice and Men) 1992

4 1.841

Sevgili Binkelam; bugün şanslı günün. Neredeyse 1 aydır hiç yazmadıktan sonra bugün 2 yazı birden yazıyorum sana. İkisi de Fareler Ve İnsanlar (Of Mice and Men) hakkında; ilki kitapla ilgiliydi, bu da 1992 yapımı filmi hakkında olacak. Kitaba dün başladım, bugün bitirdim, filmi de bugün izledim, az önce bitti. Önce konusundan söz edeyim:

1929 ekonomik krizi sırasında yaşanan hikayede, George Milton ile en yakın dostu, zeka özürlü Lennie Small, Lennie’nin hoşlandığı şeylere dokunma isteğini abartma huyu yüzünden bir kere daha işsiz kalmışlardır. Bu güçlü kuvvetli, bir boğa kadar güçlü olan adam, sevdiği bir şeyi ölümüne okşamak eğilimindedir ve bu yüzden bir sürü yavru hayvanın ölümüne sebep olmuştur. Son çalıştıkları çiftlikte de genç bir kızın kırmızı elbisesini fazlaca okşamaya kalkmış ve bunun sonucunda diğer çalışanlar onu linç etmek için peşlerine düşmüşlerdir.

Bir gün kendi küçük arazilerini alıp toprağı kendileri için, keyiflerince işlemek ve daha bağımsız, daha mutlu bir hayat yaşamak hayalini kuran iki kafadar bundan sonra Tyler Çiftliğinde yeni bir iş bulurlar. Burada uyum içinde beraber çalışabilecekleri iyi insanlar vardır ama patronun boks yapmaya ve gücünü göstermeye meraklı, asabi oğlu Curley ile onun genç, güzel, mutsuz ve yalnız karısı yüzünden başları bir kez daha belaya girecektir. Ve çiftlikten birlikte kaçarak halledebilecekleri bir bela değildir bu sefer bu. Lennie’yi yıllardır sahiplenen ve koruyan akıllı ve iyi bir adam olan George, çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Fareler Ve İnsanlar (Of Mice and Men) 1992 çok etkileyici bir film, ben bayılarak seyrettim. Uyarlama, birkaç ufak detay dışında bu ünlü John Steinbeck romanına sadık kalınarak yapılmış. Lennie’yi canlandıran John Malkovich anlatılmaz, süper, müthiş bir oyunculuk gösterisi sergiliyor. George rolünü aynı zamanda filmin yönetmenliğini de yapan Gary Sinise oynuyor ve o da son derecede başarılı, ama Malkovich efsane oynamış. Filmin diğer oyuncuları ise John Terry (Slim), Ray Walston (Candy), Casey Siemaszko (Curley) Sherlyn Fenn (Curley’nin eşi), Richard Riehle (Carlson), Joe Morton (Crooks) ve Alexis Arquette (Whit).

Arkadaşlık, dayanışma, yalnızlık, dostluk temalarının işlendiği dram tarzında bir filmin hoşunuza gideceğinizi düşünüyorsanız bu film en sevdiğiniz filmler arasında yer alacak. Çok güzel, gerçekten. İzlemenizi ısrarla tavsiye ederim.

4 Yorumlar
 1. Derya

  Uzun bir ara oldu gercekten de. Bu filmi izledim sanki emin olamadim 😂

  1. Hilal Uslu

   Çook güzeldi, çok. Daha sonra tekrar bile izleyebilirim.

 2. seda

  Filmin konusu hoşuma gitti. Çok güzel anlatmışşınız eminim çok güzeldir. Bugun izleyeceğim.

  1. Hilal Uslu

   Kitabını sevmiştim, filmine bayıldım. Israrla tavsiye ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.