xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Fatih’ten Kübra’ya Futbol Maçında Evlenme Teklifi

0 1.636

Gece çok çalışmış, az uyumuşum, gözlerim bir tuhaf, yazı yazacak halim yok şu an, olsa olsa biraz sosyal medya çalışması yaparım ama Facebook sayfama düşmüş bir sürpriz evlilik teklifi haberi görünce dayanamadım, yazarım ben bunu. 250 kelime yeter, 30 gibi oldu bile, yazabilirim, yazıcam. Tek bir yerden bakarak yazıyorum, kaynağım spor 41 diye bir site ama gayet güzel özgünleştiririm ben onu, hiç copy – paste havası olmaz. Canım web sitem Binkelam’cığıma öyle yazı koymam zaten. Neyse ne anlatacaktım;  olay Gölcük Belediyesi Futbol Turnuvası’nın ilk maçında cereyan etmiş; Gölcükspor U19 – İhsaniyespor maçında. Gölcük Kavaklı Stadı bir futbol maçında evlenme teklifi hikayesine tanıklık etmiş böylece, ne güzel.

Genç, başarılı ve dize kadar beyaz çoraplı (Beyaz çorap meselesini laf kalabalığı olsun diye yazıyorum.) stopper Fatih’ten Kübra’ya giden bu teklif “Evet” cevabını almış. Cevabı alan Fatih gerçi, teklif değil. Ama aslında teklife evet deniyor, bu durumda Fatih kim ki…de olmaz. Amaan, neyse, sonuçta Kübra teklifi kabul etmiş yani. Fatih’i kabul etmiş demek istiyorum. 1.5 yıldır görüştüklerine göre zaten kabul etmiş de, bu sefer eş olarak kabul etmiş. Anlatabildim mi? Aslında kendime anlatmaya çalışıyorum sanırım, kafam biraz yorgun da.

Maç golsüz sona ermiş fakat bu bizi ilgilendirmez, konumuzun maçın skoruyla hiç ilgisi yok. Ama ben böylece 12 kelime daha yazmış oldum, etti 190 kelime, bu cümle de bitince 200’ü geçer. Geçti bile. Fazla geyik oldu ama ziyanı yok, konu keyifli konu, hafif konu. Fatih maçtan sonra, hazırladığı bu futbol maçında evlilik teklifi projesi gereği sahada diz çökmüş, yüzüğünü uzatmış ve “Benimle evlenir misin?” demiş. Yani öyle demiştir herhalde, bu pozisyonda “Yarın sinemaya gidelim mi, çok güzel bir aksiyon filmi gelmiş.” diyecek hali yok. Takım arkadaşları da “Cebinde benimle aynı evin anahtarını taşır mısın?” yazılı pankart açmışlar. Seyirciler de coşkulu bir tepkiyle eşlik etmişler olaya.

Satırlarıma gençlere mutluluk dileyerek son verirken şu tespitimi de eklemek isterim; Fatih diz çöktüğü zaman boyu Kübra’nın omuzlarına yakın bir yere geliyor. Kübra hafif kambur duruyor gerçi, dik dursa daha aşağıya gelecek gibi. Bana kafam durmuş gibi geldiği halde buradan “Erkek diz çökmüş ve kadın ayaktayken erkeğin başının kadının omuz kısmına denk gelmesinin evlilikteki mutluluğa etkisi” tarzı bir yazı daha çıkarabilirim. Yoktur öyle bir etki ama ben uydururum, öyle bir yeteneğim var. Fakat uğraşmıycam. Yazı da 350 kelime olmuş bu arada, hatta bu yazdıklarımla geçiyor bile. Fotoğrafları da ekleyeyip yayınlayayım bari. Ziyaretiniz için teşekkürler.

futbol maçında evlilik teklifi

Santorini’de evlilik teklifi için tıklayın

Kumsalda evlilik teklifi için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.