xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Fethiye Pine Valley Hotel

0 1.124

Kızımla 15 gün önce çıktığımız ve 1 hafta önce de gözyaşlarımıza hakim olmaya çalışarak son verdiğimiz Fethiye tatili sırasında kaldığımız 2 yerden biri de Pine Valley Hotel idi. Fethiye otelleri hakkında araştırma yapanlara tesis hakkında biraz bilgi vereyim dedim. Hisarönü bölgesinde yer alan, etrafı çam ormanlarıyla çevrili baya büyük bir otel burası ve çalışanları işini güzel yapan gençler. Hep mi öyledir, bize mi öylesi denk geldi bilmiyorum ama resepsiyonda çalışanlar olsun, servis işlerine bakanlar olsun gayet nazik ve ilgiliydiler. İnternette yerli turistlere yeterince ilgi ve nezaket gösterilmediği yolunda yorumlar gördüm ama biz cidden öyle bir şey yaşamadık. Belki de turizmcilerin bu yıl burunları sürtmüştür, bilemiyorum.

 

Kaldığımız dönemde Fethiye Pine Valley müşterilerinin çok büyük kısmı yabancı turistlerdi, çoğunun da İngiliz olduğunu sanıyorum. Yörenin İngilizleri ağırlamak gibi bir özelliği olduğu belli, Hisarönü’nde Türkçe tabelalar sayılıydı. hep İngilizce. Barlarla, restoranlarla, dükkanlarla dolu, tatilde müzikli, hareketli ve eğlenceli geceler geçirmek isteyenlere hitap edecek tarzda bir yer olan bu bölge, tatilimiz sırasında gördüğümüz diğer yerler gibiydi; pek kalabalık değildi yani. Pine Valley’in doluluk oranını bilemem tabii ama havuz başında, kahvaltı sırasında falan kalabalık gördüm.

Otel gayet temizdi, her yanda ağaçlar olması güzeldi ama böyle bir yerde ister istemez biraz böcek sorunu oluyor. Odamızın penceresinde sinek teli vardı ama balkon kapısında yoktu ve geceleri içeriye giren birkaç böcek bizi fena halde kaşındırdı. Burada şu prizlere takılan sinek kovuculardan kullanmak veya üstünüze başınıza öyle bir şey sürmek gerekebilir.

Büyük bir tesis olan Pine Valley tam olarak tatil sırasında zamanının büyük bir kısmını konakladığı yerde geçirmek isteyen turistlere hitap edecek bir yer. Her şey var burada; kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği, oyunlar, animasyonlar, havuz başı partileri, hamam ve sauna, mini market vesaire. Havuz yeterince büyük, çocuk havuzu da var, ayrıca çocukların oyalanması için bazı imkanlar da sağlıyorlar sanırım. Wi – Fi sıkıntısı çekmedik, gayet güzel bağlandı. Otelden yürüyerek Hisarönü’ne gitmek 10 dakika bile sürmüyor.

Biz burada kaldığımız 3 günün birini tekne turunda, birini Ölüdeniz’de yüzerek geçirdik. Geceleri Hisarönü’nde gezdik veya Fethiye merkeze gittik. Otelin havuz başında geçirdiğimiz saatler  güzeldi, kahvaltı da öyle; çeşit baya boldu. Odamız düzgün ve temizdi, 4 gün apartta kaldıktan sonra bize küçücük geldi ama bu odanın kusuru değil. Havuz başında zaman geçirirken yediğimiz şeyler bana bir tatil yeri için pahalı gelmedi fakat içecekler pahalıydı. Bu tatil sırasında, şimdilik turist sayısının pek umut verici görünmediği bu sezonda bazı şeylerin fiyatının uygun tutulduğunu, bazı şeylerin de ekstra pahalı yapıldığını düşündüğümüz oldu zaten.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.