xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Fethiye: Ten Apart, Çalış Plajı, Ölüdeniz, Dalyan Turu Vs

0 1.422

Kızımla Fethiye’de tatil yapmamızın üstünden 1 hafta geçti bile. Çalış Plajı güzel yerdi, Ten Apart Otel de öyle. Dalyan turu keyifliydi, İztuzu Plajını’da görmüş olduk böylece; iyi ki gitmişiz.  Ölüdeniz ve orada lezzetli bir balık – kızarmış patates yediğimiz kafe, Paspatur Çarşısı, Saliha Sultan Paspatur şubesi, Ölüdeniz’de yamaç paraşütü yapanlar; yazarken gözlerimin önünden film şeridi gibi geçiyor. Tatil güzel şey, aylarca çalışıp yorulduktan sonra daha da güzel oluyor. İnterneti hiç aramadım, tatillerde aramam zaten, hatta uzak olmak isterim çünkü yaptığım işler yüzünden çok fazla muhatap oluyoruz zaten. Sadece Instagram sayfamla ilgilendim, pek ilgilenmiyordum, iyi oldu.

 

Fethiye’den Dalyan turu için anlaşma yaparsanız sizi kaldığınız tesisten alıyorlar, klimalı bir otobüsle tekneye bineceğiniz yere götürüyorlar. Bu tur sırasında gördüğümüz manzaralar çok hoşumuza gitti. Turun uğrak noktalarından biri Sultaniye Kaplıcaları, burada çamur banyosu yaptık, saçlarıma kadar sürdüm çamuru. Çamur havuzuna girerken kendini tuhaf hissediyor insan önce; ılık, vıcık vıcık, biraz yapışkan bir yapı, ama sonra eğlenceli oluyor.

Çalış Plajı’nda deniz baya dalgalıydı, ama kısa kısa yüzdük ve keyifli zamanlar geçirdik. Çalış sahili ve çarşısı akşamları dolaşmak, bir şeyler yemek, alışveriş yapmak için gayet güzel yerler. Ten Apart’tan plaja 8 – 10 dakikada gidiyorduk yürüyerek. Burada bize piyangodan 5 kişilik bir apart çıktı ve bu çok hoşumuza gitti, geniş alanın tadını çıkardık. Bahçede kahvaltı, kızımın makam balkonundaki (Kendi bölgesini makamı olarak kabul ettiydi) çiçekler ve havuz manzarası, apartın temizliği, tesis sahibinin ve çalışanlarının ilgi ve nezaketi; her şeyden memnun kaldık. Tatil için Fethiye’yi düşünenlere Çalış bölgesini tavsiye ederim.

Ölüdeniz Belceğiz Plajı denizi çok taşlı, bu civarda kalıp bu denizde yüzecekseniz 1 çift su ayakkabısı edinmenizi tavsiye ederim. Gittiğimiz yerlerden biri de Fethiye’de gezilecek yerler listelerinin çoğunda görebileceğiniz Paspatur Çarşısı idi, şemsiyeli çarşı tarzında bir mekan burası ve gezip dolaşması keyifli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.