xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Fethiye Ten Apart Hotel’de Nehir Makamı

0 1.262

Zor bir sabah bu benim için sayın ziyaretçiler, kızımla 1 haftalık bir Fethiye tatili yaptık ve dün gece döndük, canım etrafımda deniz, dalga, kumsal, havuz, açık büfe kahvaltı falan görmek istiyor ama yok maalesef, tatil bitti. Tatilimizin ilk 4 gününü Fethiye Ten Apart Hotel’de geçirdik, sonraki 3 gün için Hisarönü’ndeki başka bir yere geçtik, çünkü  burada bize uygun olarak 4 günlük yer vardı. Burada, sanırım o günlerde müsait olduğu için, 5 kişilik bir apart daire ayırmışlar bize. Bu durum tatil keyfimizi 2’ye katladı, çok rahat ettik.

Yazının başlığını “Fethiye Ten Apart Hotel’de Nehir makamı” olarak yazmamın nedeni de şu ki kızım Nehir apartın 6 – 7 basamaklı bir merdivenle çıkılan üst katında kaldı ve oraya geçerken daima “Ben makamıma geçiyorum, beni ararsanız makam odamda oliciim, makam balkonuma çıkıyorum” falan diyordu.

Ben ise alt kattaki 3 yataklı kocaman odanın tadını çıkardım. Hotelin ön kısmına ve yola bakan bir balkonum vardı, kızımın makam balkonu şahaneydi, çiçekler içindeydi ve havuza bakıyordu.

Bize verilen apart şu bölümlerden oluşuyordu: Biri 3 adet tek kişilik, diğeri 1 adet çift kişilik yatak barındıran 2 yatak odası, girişte mutfak malzemeleri bakımından gayet zengin bir mutfak, biri 2 kişilik yatak odasının içinde olmak üzere 2 banyo – tuvalet, 2 balkon ve içinde 4 – 5 kişilik bir oturma grubuyla bir de TV olan bir oturma odası. Komodin, gardırop ve çekmeceler de gayet bol ayrıca.

Şöyle söyleyeyim; ancak birkaç kere apartta tatil yaptım ben, şimdiden sonra, tek başıma tatile çıksam bile küçük bir apart tutmayı tercih ederim gibi geliyor, çünkü çok rahat ettik, çok hoşumuza gitti. Şahane bir rahatlık hissediyor insan, burada 4 gün geçirdikten sonra 2 kişilik standart bir otel odasına geçtiğimizde, oda gayet düzgün ve temiz olduğu halde daraldık, öyle alışmışız geniş mekana. Ki ben tatilde makarna bile yapmam, hiç sevmem. Mutfağı sadece nescafe yapmak, buzdolabına doldurduğumuz içecekleri bardağa koymak için falan kullandık.

4 – 5 kişilik bir arkadaş grubu için, aileler için, kahvaltısını yemeğini kendi hazırlamayı tercih edenler için apart zaten çok rahat ve ekonomik bir mekan. Ama bundan sonra benim için de öyle, o derece keyif aldım burada kalmaktan. Banyo için birbirimizi beklemedik, odalarımızda (Ben odamda, kızım makamında daha doğrusu) rahat rahat yayıldık, şahane bir hürriyetti. 2 kişilik ailelere, çiftlere falan da apart tavsiye ederim ben, özellikle böyle bir hareket özgürlüğünden zevk alacak olanlara. Ben büyük zevk aldım.

Gelelim Fethiye Ten Apart hakkındaki diğer izlenimlerimize: Kaldığımız apart gayet temizdi, hotelin diğer bölümleri de öyle. Kahvaltı yeterince iyiydi, bin bir çeşitli bir açık büfe değildi ama bize gayet yeterli ve lezzetli geldi. İnsanlar son derecede nazik ve ilgiliydi, her sabah hatırımızı sordular, ne sorduysak cevap verdiler, yardımcı oldular.

Fena halde şakacılar da üstelik. Daha ilk günde, ilk selamlaşmada 2 kişilik bir mekanda değil de böyle geniş ve ferah bir apartta kalacağımız için fiyat farkı alacaklarını söylediler. Bir de tatlı tatlı konuşuyorlar ki bunu aralarında. Kızım şaka olduğunu anlamış, ben anlamadım ve baya sinirlendim. Hayır, önceden söylense de bir seçim hakkı tanınsa eyvallah, ama bu şekil? Hırsımdan ellerimi kastım ve çatışmaya hazırlandım ki kızım dahil hepsi kahkahayı bastılar. Buradan kendilerine teessüf ediyorum. Muzaffer Bey hem nazik bir insan hem de iyi bir oyuncu, Nesrin Hanım da (İsmi doğru hatırlıyorsam) gayet canlı, ilgili ve güler yüzlü biri. O da gayet iyi oynadı ayrıca, tebrikler.

Ten Apart Hotel Çalış Plajı mevkiinde, sallana sallana yürüyerek 8 – 10 dakikada plaja varılıyor. Deniz biraz dalgalı ama keyifli, 20 TL karşılığında şezlong ve şemsiye kiraladık 2 kişilik. Akşamları sahilde yürümek zevkli oluyor, çarşı renkli bir çarşı, yemek yiyebileceğiniz, bir şeyler içebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz bir sürü yer var. Fethiye Çalış hakkında ayrı bir yazı yazmak niyetindeyim, bu yüzden şimdilik bu kadar. Tatil hayali kuranlara Çalış bölgesini tavsiye ederim, keyifli bir yer, fiyatlar da çok yüksek değil. Öyle olanları da vardır belki ama biz kendimize göre yerler baktık, bulduk ve gayet güzel yeyip içtik. Fethiye apart otelleri hakkında araştırma yapanlaraTen Apart’ı zaten öneriyorum, biz çok güzel 4 gün geçirdik orada.

Ve bir tavsiye; tatilinizde kalite, temizlik, nezaket falan arayın tabii ama her tarafa, herkese, her şeye kusur arayarak bakmayın. Biz daha yola çıkarken iyi vakit geçireceğimize, güzel şeyler yaşayacağımıza inanarak çıkıyoruz, bunun gerçekten faydası oluyor. Hepinize iyi tatiller.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.