xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Flash Mob Evlilik Teklifi

0 2.897

Flash mob ne demek, biliyor musunuz? Ben 1-2 gün önce öğrendim, öğrenmişken de sardım konuya, sürpriz evlenme teklifleri hakkındaki son yazıma eklemekten başka bir de bloglarımdan birine yazdım. Bugün de Binkelam için ayrıca bir flash mob evlilik teklifi makalesi yazmaya karar verdim.

Parlama, ani ışık, şimşek aniden belirip kaybolan, yanıp sönen gibi anlamları olan flash kelimesi ile kalabalık, halk tabakası, ayaktakımı, toplanmak gibi anlamları olan mob kelimesinin birleşmesinden oluşan bu terim bir grup insanın herhangi bir amaçla bir araya gelip hep beraber belli bir şey yapmaları anlamına geliyor. Bu dans etmek olabilir veya bir ürünün reklamını yapmak olabilir mesela.

Bu tip etkinlikler politik bir amaçla yapılmıyor genelde, eğlence için, sürpriz organizasyonlar için falan yapılıyor. Evlenme teklifi ile bağlantısı şöyle, bir erkek kız arkadaşına yapacağı evlilik teklifini bir flash mob etkinliğiyle yapıyor.

Flash mob ile evlilik teklifi konusunu The Yes Girl isimli bir organizasyon firması tarafından hazırlanmış bir teklif üzerinden anlatıcam. Burada esas erkeğin adı Ball, kız arkadaşınınki ise Lahn. S

enaryo şöyle ayarlanmış; kız, erkek arkadaşının iş için şehir dışında olduğunu düşünüyormuş. Birkaç kız arkadaşıyla beraber öğlen yemeği yemek ve alışveriş yapmak için San Diego’daki Balboa Park’a gittiğinde bu gezintinin kendisine yapılacak romantik bir evlilik teklifiyle noktalanacağını aklına bile getirmiyormuş.

Videoda göreceksiniz, Balboa Park oldukça büyük ve çok güzel bir yer, zaten Amerika’nın en büyük kentsel kültür parkı imiş. Müzeler, bahçeler, hayvanat bahçesi, çeşitli sahne sanatlarının sergilendiği mekanlar, konser alanları falan varmış burada.

Videoda önce mekan görünüyor biraz,  flash mob evlilik teklifi için yapılan hazırlıklar biraz da. Kızımız da 3 arkadaşıyla beraber kemerli bir kapıdan geçerek etkinliğin yapılacağı meydana geliyor. Durup meydanda dans etmeye başlayan kişileri seyretmeye başlıyorlar. Önlerinden önce tek tek dansçılar geçiyor, sonra sayıları artmaya başlıyor.

Derken dansçılardan biri bizim kızı dans etmeye davet ediyor, kız reddediyor, ama arkadaşları da ısrar ediyorlar falan. Arkadaşlarının haberi var sanırım. Sonra birkaç dansçı gruptakilerin hepsini alanın ortasına doğru çekiyor ve el ele tutuşup kızların etrafına dönmeye başlıyorlar. Lahn da olayı anlamaya başlamış olmalı artık, bilemiycem. En azından kendisiyle ilgili bir şey olduğunu anlamıştır.

Daha sonra çemberi daraltıp onların etrafını görmesini engelliyorlar ve erkek bir köşeden geliyor; elinde çiçekleri ve yüzüğü, yanında balon falan tutan birkaç kişiyle. Çiçeği verip eğilerek teklifini yapıyor. Sonrası sarılmalar, öpüşmeler, çevredekilerin tezahüratları falan filan.

Flash mob evlilik teklifi böyle bir şey işte. Daha bir sürü organizasyon var böyle, çok daha kalabalık olanları falan da var. Daha sonra yine yazarım bu konuda belki. Farklı amaçlarla yapılan bu tarz aktiviteler hakkında bilgiler bulursam onu da yazmayı düşünüyorum. Şimdilik bu kadar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.