xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Fuşya Rengi Abiye Modelleri

2.509

Öncelikle şunu söylemek isterim ki değerli ziyaretçi; fuşya abiye modelleri hakkında yazacağım bu yazıyı şu anda hemen hemen bitirmiş olabilirdim ben. Ama ancak başlıyorum çünkü bir süre internette dolanıp fuşya renginin tam olarak ne olduğunu anlamaya çalıştım ve halen kesin bir karara varmış değilim. Sonuç itibarıyla fuşya rengi abiye modelleri konusuna görsel seçerken iki rengi esas aldığımı fark edeceksiniz; pembeye kaçan bir pembe, bir de mora kaçan bir pembe. Bu renk hakkındaki rivayetler iki noktada yoğunlaşıyor: Fuşya rengi kırmızıyla morun karışımından oluşur ve bir nevi çingene pembesi versiyonudur. Bu açıdan çingene pembesinin daha az cırtlak, daha koyu ve ağır bir tonu gibi. Sıklıkla fuşya olarak geçen bir ton daha var ki o da pembeli mor gibi bir şey. Sözle anlatmak zor, görsellere baktığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Bu renk canlı, göz alıcı ve enerjik bir renk; bu yüzden fuşya rengi gece elbisesi modelleri oldukça dikkat çekici görünüyor. Bu kategoride kalp yaka sade abiye elbise modelleri de var; yine kalp yakalı ama daha dikkat çekici ve ihtişamlı modeller de. Korsaj kısmı hem drapeli hem de taş işlemeli, etekleri oldukça kabarık korsajlı elbise modelleri var mesela. Şerit halindeki işlemelerle ve her yanına serpiştirilmiş minik, parlak taşlarla süslenmiş tek omuz abiye modelleri var; fırfırlı abiye elbiseler var, asimetrik kesimli kısa abiye elbiseler var. Güzel vücutlu bayanların üstünde nefis duracak balık etek abiye çeşitleri de var fuşya rengi abiye modelleri arasında. Bunlardan biri var ki asimetrik eteklerinin bittiği noktadan, yani dizlerin oldukça altından itibaren altından bir kat da siyah etek görünüyor; havalı bir model, boyu uzunca olan bayanların üstünde çok güzel durabilir. Kısa boylu ve kilolu bayanlara ise vücutlarını bu şekilde bölmemeleri; daha bir bütünlük arz eden, daha bir tek parça modeller giymeleri tavsiye ediliyor biliyorsunuz.

Fuşya rengi abiyelerin ürün yelpazesi oldukça geniş; aralarında zarif bir şıklık sergilemek istediğiniz bir kokteyl partide giyebileceğiniz sade ve şık modeller de var, şık bir mekanda yapılacak olan nişan töreniniz için beğenebileceğiniz gösterişli nişan elbisesi modelleri de. Seçin, beğenin, alın ve yakıştırarak giyin; saçınız ve makyajınız seçtiğiniz elbiseye yakışsın, ayakkabılarınızı ve çantanızı da özenle seçin. Mükemmel bir görünüm için biraz titiz davranmak gerekiyor, bir noktadaki aksaklık bütün havanızı söndürebilir.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.