xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Gebze’de Bir Tatlı Huzur: Huzur Aile Çay Evi

0 1.086

Birçok emeklinin hayali bordroya tabi çalışma hayatının sona ermesinin ardından kendisine ait bir işin başına geçmek. Böyle bir hedefin gerekçeleri arasında ise aile bütçesine katkı sağlamak, hayli dolu geçen günler ve yılların ardından boşluğa düşmemek, kendi işinin patronu olmak gibi unsurları sayabiliriz. Gebze eşrafından Eyüp Üretmen de Anadolu Grubu çatısı altında işçi olarak çalıştığı yıllar boyunca hep kendi işinin hayalini kurarken, emeklilik sonrası hayallerini gerçeğe dönüştürdü. Huzur Aile Çay ve Aş Evi ismini verdiği mekanını oturduğu mahallede, Gebze’nin Osman Yılmaz Mahallesi, Millet Caddesi, 620 Sokak, No: 20 adresinde açtı. Mekanın tabelada yazan ismi Huzur Aile Çay Evi aslında, fakat menüde çayın yanı sıra başka seçenekler de var.

 

Gençlerin de İlgi Odağı Oldu

Aslen Şileli olan Eyüp Üretmen kendisine asli hedef kitle olarak emeklileri seçmiş. Ancak mekan daha ilk gününden gençlerin de ilgi odağı oldu. Bu arada Lig TV aboneliği de olan işyeri birçok Süper Lig maçında da konuklarını ağırlamaya hazır. İşyerinin açılışı için bastırdığı ve mahallede pek çok yere de astığı davetiyenin en tepesinde, “Şileli Eyüp Usta Emekliler Çay ve Aş Evi” yazıyor. Zaten Huzur Aile ve Çay Evi’ndeki huzur seçimi de buradan türemiş. İşyerinin açılış günü bir hafta sonunu belirleyen Eyüp Üretmen, 30 Ekim Pazar günü sabahı 10.00’da “Bismillah” diyerek konuklarını ağırlamaya başladı.

huzur-aile-cay-ve-as-evi

Açılış Şerefine Tavuk Döner İkram Etti

Davete gün boyunca çok sayıda seveni icabet ederken Gebze esnaflarından Osmanoğlu Pide ve Ogün Tavukçuluk çiçek gönderme nezaketinde de bulundu. Onları o güne has olarak kendi elleriyle hazırladığı tavuk döner ve pilav ikramında bulundu. Eyüp Üretmen’in tavuklu pilavını sadece o gün hayırlı olsuna gelenler tattı çünkü diğer günlerde o çeşit, menüde yer almayacak. Osman Yılmaz Mahallesi içindeki mütevazı işyeri hayli sempatik bir görünüme sahip. Bir apartman binasının zemin katındaki Huzur Aile Çay Evi gerçekten huzur veriyor. Gerek iç mekan tasarımı gerekse binanın bahçe bölümü ve yeşil ortam dört dörtlük.

huzur-aile-cay-evi

Her Tür Cemiyete Açık Olacak

Aynı anda 50 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olan Huzur Aile ve Çay Evi’nin menüsünde ekmek arası köfte, tost ve sandviç çeşitleri, atıştırmalık aperatifler, gazlı ve gazsız içecekler ile tabii ki mis gibi çay yer alıyor. Açılış günü gün boyunca mahalle sakinlerini, eş ve dostlarını ağırlayan Eyüp Üretmen, “Bir tatlı huzur arayanları Huzur Aile ve Çay Evi’ne bekliyorum” diyor. İşyeri her türlü cemiyet için de hizmet verecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.