xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Gebze’de Gaziantep Yöresel Ürünleri

0 933

Bir şey oldu geçenlerde, bir mevzuya denk geldim ve  Gebze’de Gaziantep yöresel ürünleri satışına başlamaya karar verdim sayın ziyaretçiler. Aklıma bile gelmezdi böyle bir şey, mevcut işlerime yetişemiyorum ben ama öyle bir denk geldi işte, ben de dedim ki bir deneyeyim bakayım, yapamazsam vazgeçerim, nedir yani? Hamido yöresel ürünleri eve gelen ilk paketle de takdirimi kazandı ayrıca, ben böyle şeylerden çok iyi anlamam aslında ama dağ kekiği paketini açtığım zaman ortalığa yayılan o yoğun koku çok hoşuma gitti, bir de, Antep fıstığı çok lezzetliydi. Tadımlık ürünler verdiğim bir arkadaşım ki bu konularda gayet titiz ve seçicidir, ürünlere bayılmış; onun beğenisi bana iyice güven verdi. Bu işle ne kadar ilgilenebilirim, neler yapabilirim bilmiyorum ama bir süre deniycem bakalım.

 

Satmaya başladığım başlıca ürünleri sıralayayım önce: Doğal olarak kurutulmuş nar ekşisi, domates salçası, acı ve tatlı biber salçaları, kimyon, nar ekşisi, sumak, Antep fıstığı, pul biber, onun biraz daha acısı olan ipek pul biber, nane, isot, kırmızı toz biber, kurutmalık patlıcan ve biber, dağ kekiği ve Antep karası üzüm. Üzümden de biraz söz edeyim yeri gelmişken, Kilis karası üzüm de diyebileceğim bu üzümler gayet lezzetli ve kan yapmak, bünyeyi grip, soğuk algınlığı ve başka rahatsızlıklara karşı güçlendirmek, damarların yapısını sağlamlaştırmak gibi faydaları var. Gebze’de Gaziantep yöresel ürünleri satmayı denemeye karar vermeden önce Hamido markasını biraz sorguladım ve doğal yollarla üretilmiş, ıvır zıvır malzemeler ve katkı maddeleri eklenmemiş sağlıklı ürünler sunacağıma kanaat getirdim. Çevreden yavaş yavaş gelmeye başlayan olumlu tepkiler içimi daha da rahatlattı tabii, yoksa kimse “Yoğurdum ekşi” demez, biliyorum.

Gaziantep’ten hiç de büyük olmayan fedakarlıklarla (Mail atıp sipariş veriyorum, kargo elemanlarına kapıyı açıyorum vs.) getirttiğim bu yöresel ürünler, özellikle baharatlar fiyat itibarıyla marketlere göre çok uygun, üşenmeyip 1 – 2 marketi dolaşarak bunu bizzat tespit ettim. Bunun sebebi şu anladığım kadarıyla; bir ürün yerinde belli bir fiyata mal oluyor ama başka yerlere, uzak yerlere, büyük şehirlere falan gelene kadar üstüne baya ilave yapılıyor. Ben satacağım ürünleri orijinal ambalajlarıyla satarsam Hamido’nun bana önerdiği fiyatlara satmayı tercih ediyorum mesela, ilave de yapabilirdim ve makul bir eklemeyle bile market fiyatlarının altında kalırdım. Bir başkası daha çok, bir başkası daha da az kar etmeyi tercih edebilir, bazen satıcının özel şartları onun daha çok kar eklemesini gerektirebilir vesaire. Ben satacağım ürünlerin fiyat itibarıyla da cazip olmasını tercih ettim. 250 gramlık paketlerde gelen baharatların bir kısmını tartıp küçük paketlere aldım mesela, onların fiyatı orijinal ambalajıyla sattığım aynı ürünlere göre daha pahalı ama sonuçta marketlere göre yine daha uygun.

Kendi çapımda bayiliğini yapmaya başladığım Hamido Gaziantep yöresel ürünleri hakkında fiyat, kargo ücreti gibi bilgiler almak için bana aşağıdaki mail adresimden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Gebze’de yaşadığım ve daha çok burada satış yapacağımı düşündüğüm için başlığı ona göre attım ama Türkiye’nin her yerine sevkiyat yapılmasını sağlayabilirim.

Mail adresim: hilaluslu64@gmail.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.