xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Genç Ve Yağlı Ciltler İçin Oriflame Pure Skin

2 3.801

Bu konuyu yazmak ne zamandır aklımdaydı, yazayım da çıksın artık. Konu sivilceye meyilli genç ciltler için üretilmiş ürünlerden oluşan Oriflame Pure Skin serisi. Düzenli kullanımda yağlı ciltleri mükemmel bir şekilde arındırarak sivilce oluşumuna yol açan sorunları ve parlaklığı azaltan bu serinin ürünlerini tek tek tanıtacağım size, hangilerini kullanacağınız size kalmış. Pure Skin tonik alkol içeriyor, bunu en baştan belirtmek isterim. Alkolsüz toniklerin daha çok tavsiye edildiğini biliyorum, fakat cildi yağlı olan birçok kişinin alkollü toniklerden daha iyi sonuç aldığını sanıyorum. Alkolün kurutucu özelliği olduğundan alkollü cilt tonikleri özellikle kuru ve normal ciltler için yanlış bir seçim olur. Öte yandan yağlı ciltlerde gözenekler açık ve yağ salgılanması normalden fazla olduğundan formülünde alkol bulunan tonikler daha verimli sonuç verebiliyor. Bu konuda tercih sizin diyorum ve serinin Oriflame Ocak 2017 katalogundaki ürünlerini tanıtmaya başlıyorum:

Oriflame Pure Skin Günlük Bakım Ürünleri

Arındırıcı yüz yıkama jeli: Yüzün suyla yıkanıp durulanmasından sonra kullanılması önerilir. Ciltteki kir ve kalıntıları temizler. Cildi arındırırken parlaklığını da alır. Kurutmadan matlaştırıcı etki yapar.

Ferahlatıcı yüz toniği: Yüz yıkama jelinin gideremediği yağları ve kirleri de gidererek mükemmel bir temizlik sağlar. Sivilce önleyici etki yapar. Gözeneklerin daha küçük görünmesini sağlar.

Matlaştırıcı yüz losyonu: Kullanıldığı anda yağlı ciltlerin başlıca sorunlarından biri olan o rahatsız edici parlak görünümü ortadan kaldırır. Sivilce oluşumunu önleyici etki yapar, cildin temiz kalmasına ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Yağsız formülüyle cildi ihtiyaç duyduğu şekilde nemlendirir.

Bu noktada yağlı cilde nemlendirici sürülür mü sorusunu da yanıtlayalım; evet, sürülür ve sürülmelidir, bütün cilt tiplerinin nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Ama yağlı ciltler için kullanılması gerekn nemlendiriciler kuru ciltler için kullanılması gerekenlerden farklı olmalıdır.

Oriflame Pure Skin Arındırıcı Ve Maske

Haftada 1 – 2 kere ve art arda kullanılması tavsiye edilen bu 2 ürün daha ilk kullanımda cildin daha temiz olmasını, özellikle gözeneklerin içinin temizlenmesini sağlar. Ayrıca cildi matlaştırır ve sivilcelerin azalmasına yardımcı olur. Ürünlerin kullanım şekline gelince;

Arındırıcıyı ıslak cildinize nazikçe masaj yaparak uyguladıktan sonra yıkayın. Cildinizi kuruladıktan sonra da maskeyi yüzünüzün göz çevresi dışındaki kısımlarına sürün, 5 dakika bekleyin ve bol suyla yıkayarak çıkarın.

Oriflame Pure Skin SOS Spot Jel (Sivilcelere Karşı Hızlı Etki)

İhtiyaç halinde kullanılması gereken bir yağlı cilt bakımı ürünüdür. Direkt sivilcenin üzerine veya sivilcelenmeye meyilli olan kısımlara sürülür. Yüzünüzün bir noktasında bir sivilce çıkacağını hissettiğiniz anda o noktaya sürebilirsiniz, işe yarayacaktır. 8 – 24 saat arasında sivilcenin küçülmesine yardımcı olur, görünümünün daha da kötüleşmesini engeller.

Oriflame Omega 3 için tıklayın

Oriflame erkek parfümleri için tıklayın

2 Yorumlar
  1. derya soygül

    Bir zamnlar isime yarardi maalesef artik cildim çok kuru.

    1. Hilal Uslu

      Yaş ilerleyince cilt tipi de değişirmiş evet. 40’lı yaşlarda başlıyor galiba bu. Ama ben, kuru cildin daha da kuruyabileceğini düşünürdüm de, yağlı cidin kuruyacağını sanmazdım. Geçende bir cilt bakımı yazısı yazarken öğrendim bunun olabileceğini.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.