xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Gereksiz Eşyalardan Kurtulma Kılavuzu

0 2.067

Çekmecelerde, raflarda, askılarda, dolaplarda yer kaplayan ama kullanılmayan eşyaların ortadan kaldırılması bir mekanın daha derli toplu ve daha keyifle kullanılır hale gelmesine yol açacaktır. Gereksiz eşyaları atmak ya da değerlendirmek yoluyla hem hayatınızı rahatlatır, hem de başkalarını sevindirebilirsiniz.

Birçoğumuz çoktandır giymediğimiz kıyafetleri, gerekli gereksiz bir sürü küçük parçayı sağa sola tıkıştırıyor, sığdırmaya çalışıyor ve karşımıza çıktıkları zaman sıkıntı duyuyoruz. Fazla eşyaları atmak veya ihtiyacı olan kişilere vermek mekanlarınızın hafiflemesini ve gözünüzü yormayan, ekstra işler yapmanızı gerektirmeyen bir hal almasını sağlayacaktır.  Artık kullanmayacağınız ve çok kötü durumda olmayan mobilyaları imkanları kısıtlı olan yeni evli çiftlere, eşyaya ihtiyacı olan ailelere veya öğrencilere verme yollarını arayabilirsiniz.

Özellikle kadınların gardıroplarında kullanılmayan veya çok  seyrek kullanılan birçok giyim eşyası olabiliyor. Bunların kullanılmayacak kadar eskimiş olanlarını atmak, kullanılacak halde olanlarını ihtiyaç sahiplerine dağıtmak sadece dağınık görünümden kurtulmanızı değil, iyi bir şey yapmış olmanın keyfini duymanızı da sağlar. Uzmanlara göre gereksiz eşyaları atmak insana bir huzur duygusu da vermektedir.

Özellikle küçük bir evde yaşıyorsanız çok fazla eşya daha çok ev işi yapmanızı gerektirmekten ve ortalığı sinir bozucu bir dağınıklık, bir karmaşa içinde göstermekten başka pek bir işe yaramaz. Hiçbir şeyi göz önünde bulundurmayabilir, hepsini kapalı yerlere tıkabilirsiniz; fakat siz orada olduklarını bileceksiniz ve üstelik onları toz ve pislikten korumak da devamlı aklınızda olacak. Kapıları, çekmeceleri, dolapları açtığınızda sinirlenmemek, aradığınız şeyleri kolayca bulmak ve haddinden fazla iş yapmak durumunda kalmamak istiyorsanız fazla eşya yükünden kurtulmalısınız.

Çok fazla giyim eşyası ve diğer türde eşya kalabalığı özellikle canınızın sıkkın olduğu zamanlarda sizde boğucu bir his de uyandırabilir. Birçok belediyenin gereksiz eşyaları atmak veya başkalarına vermek isteyenlere yardımcı olan servisleri vardır, bunlara başvurabilirsiniz.

Hangi eşyalarınızı uzun zamandır kullanmadığınızı, hangilerini muhafaza etmenin bir anlamı olmadığını ve nelerin çöpe atılmasını gerektiğini tespit etmenizi ve üzerinde fazla düşünmeden eyleme geçmenizi tavsiye ederiz. Bunun sonucu daha düzgün ve temizlenmesi kolay bir ortam, bir nevi iç ferahlığı ve hatta üzerinizden bir yük kalktığı duygusu olacaktır.

Bu sırada yanınızda söz konusu eşyalarla duygusal bağı olmayan bir arkadaşınızın bulunması işinizi kolaylaştırabilir. Başkalarına vermeyi düşündüğünüz eşyalar üzerinde de iyi düşünmelisiniz; bunlar uygun, temiz ve kullanılabilir durumda olmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.