xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Gökova Otelleri

0 956

Gidenlerin anlata anlata bitiremediği, birçok kişinin betonlaşıp kendine has güzelliğini kaybedeceğinden korktuğu bir tatil beldesi olan Gökova’ya giden kıvrımlı dağ yollarında göreceğiniz manzaraların güzelliği nefesinizin kesilmesine sebep olacak. Gökova Körfezi çok lüks bir tatil isteyenler için uygun bir yer olmayabilir zira Gökova otelleri daha çok aile işletmelerinden, apart otellerden oluşuyor. Bölgede lüks otel sayılabilecek birkaç yer de olmakla beraber tesislerin çoğu bu şekilde. Kumlu ve sığ bir denizi olan Akyaka Köyü Gökova gezilecek yerler listelerinin hepsinde yer alıyor. Köyün genellikle tertemiz olan denizi sabah ve öğlen saatlerinde sakin, akşamüstü dalgalı oluyor. Gökova sahilindeki bu köy her daim deniz kokan ılık ve temiz havasıyla, küçük ama canlı kumsalıyla, sevimli evleriyle ziyaretçilerine dinlenme ve huzur vaat ediyor.

 

Tatil için buraya geldiğinizde ne mi olacak; Gökova butik otelleri arasından bütçenize uygun bir tanesini seçtikten sonra sizi bekleyen eğlenceli, dinlendirici, ilginç, huzur verici, güzel alternatifleri değerlendirmeye başlayacaksınız. Aracınız varsa ne iyi, böylece çevrede bulunan şahane koyların birinden diğerine kolaylıkla gidebilirsiniz. Arabanız yoksa bunu tekne turlarına katılarak yapabilirsiniz. Sazlıklarla çevrelenmiş, kıyısı restoranlarla dolu Azmak Nehri buz gibi sularıyla, balıkları ve ördekleriyle sizi bekliyor olacak. Gökova otelleri hizmete, Sakartepe size körfezin en güzel görüntüsünü sunmaya hazır. Marmaris’e 25 km. mesafedeki Değirmenbükü’nün temiz sularında yüzün, Akbük Koyu’ndaki antik kalıntıları gezin, Lacivert Koyu’nun güzelliğiyle sarhoş olun. Gökova Akyaka hakkında araştırma yaparken okuduğum tek olumsuz şey özellikle Azmak civarında konuşlanmış olan sivrisineklerin can sıkabilecek olması, bu duruma karşı tedbirli olmak lazım.

Akyaka’da öyle gümbür gümbür bir gece hayatı olmadığını da ekleyeyim. Hareketli, gürültülü bir gece geçirmek istiyorsanız kendi aracınızla veya Akyaka-Marmaris hattında çalışan otobüslerle Marmaris’e gidebilirsiniz; bu yolculuk 45-60 dakika kadar sürüyor.

Binkelam içerisinde daha pek çok gezi yazısı olsun istiyoruz, bakalım, yavaş yavaş. Cunda otelleri ve Antalya Çıralı (Olympos) otelleri konulu yazılarımız da ilginizi çekebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.