xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Gotik Tarzı Kıyafet Ve Aksesuarlar

2 2.101

İlhamını Ortaçağ’ın ürkütücü ve karanlık bir görünümü olan ihtişamlı şatolarından ve bu şatolarda yaşayan mesafeli asillerden alan gotik giyim tarzının ana rengi siyah, diğer popüler renkleri mor, koyu kırmızı ve bordodur. Gotik tarzı kıyafetlerde gri tonları ve lacivert de kullanılıyor ama bu saydığım renkler kadar çok değil. Good Goth sitesinden seçtiğim gotik kıyafet ve aksesuarların bu tarzı seven ziyaretçilerimizin hoşuna gideceğini umuyorum.

Sitede çorap, takı, çanta gibi gotik aksesuarlar da bulunuyor ama ağırlık kıyafetlerde. Gotik tarz kıyafetler genelde kadife veya satenden yapılmış; zımba, tül, dantel, zincir, fermuar, deri detaylarıyla süslenmiş bir gotik korse ve onun altına giyilen gösterişli, katmanlı, fırfırlı, dantelli eteklerden oluşuyor gördüğüm kadarıyla. Bunlar daha çok parti ortamında giyilmeye müsait şeyler fakat günlük hayatta da bu tarzda giyinmek isteyenler için daha sade etek modelleri de var.

antrasit rengi gotik bluz

çizgili gotik korse

gotik tarzı etek korse takım gotik etek modelleri

Sitedeki gotik çizme ve bot modellerinden birkaç örnek görelim şimdi de. Bu kategoride daha çok bağcık ve fiyonklarla süslenmiş deri ve dantel karışımı ayakkabılar var.

gothic ankle boots gothic boots

Gotik kolye modellerine gelince; sitede bu tarzı temsil eden figürlerle süslenmiş kolye uçları da vardı ama ben daha tipik olanları indirmeyi tercih ettim. Genelde tasma kolye tarzında olan gösterişli kolyeler bunlar.

gotik kolye modelleri gotik gerdanlık modelleri

Mesela bir partiye, bir festivale falan katılacaksınız ve tam anlamıyla gotik tarzı giyinmek istiyorsunuz; bunun için saçtan makyaja her detayı buna göre ayarlamanız gerekiyor. Gotik makyaj yapmak için cildinizi olabildiğince solgun ve beyaz bir hale getirip siyah ağırlıklı belirgin bir göz makyajı yapmalısınız. Dudaklarınıza kıyafetinize göre koyu kırmızı, bordo, siyah veya mor ruj sürebilirsiniz. Havayı yakalamak için en uygun saç renkleri kızıl ve siyah. Çorap olarak çoğunlukla file ve dantel çoraplar kullanılıyor.

Epeyce fotoğraf hazırladım, görmek isterseniz galeri emrinizde. Ziyaretiniz için teşekkürler.

2 Yorumlar
  1. Tugba

    Nasil satin alabilirim

    1. Hilal Uslu

      Bu fotoğraflar yabancı bir siteden Tuğba Hanım: Good Goth. Yazıyı 2 yıl önce yazdığımdan aynı ürünler olmayabilir. Ama şimdi baktım, site hala mevcut, neler olduğuna göz atabilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.