xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Gri Blazer Nasıl Kombinlenir?

0 2.272

O siteden bu siteye dolaştım ve “Gri blazer nasıl kombinlenir? sorusuna şık cevaplar veren görseller topladım binkelam.com ziyaretçileri için. Fotoğraflarda düz ve desenli gri blazer ceket modelleriyle yapılmış güzel kombinler göreceksiniz, bana göre güzel yani, umarım siz de bir kısmını olsun beğenirsiniz.

Gördüğüm kadarıyla siyah, lacivert ve kahverengi tonları gri ile gayet güzel uyum sağlıyor. Bu konuda pek örnek göremedim ama bordo ile gri de güzel uyum sağlar. Gri pantolon – gri ceket kombinleri de yapabilirsiniz, bunları daha çok parçalardan biri açık, biri koyu tonda olacak şekilde yapmanızı tavsiye ederim. Gri tonlarında desenli bir blazer ile gri pantolon gayet güzel olur mesela.

Çok şık, çok klas bir  yılbaşı kıyafeti arıyorsanız bu Joseph Abboud marka ekoseli cekete göz atmanızı tavsiye ederim.

Mango mağazalarında bulabileceğiniz bu gri smokin blazer da özel günler, şık mekanlar için güzel bir alternatif:

erkek için 2016 yılbaşı kıyafeti

Resmi olmayan ortamlarda böyle bir gri blazer kombini de yapabilirsiniz. Altına lacivert, koyu mavi veya koyu gri pantolon ile gri veya siyah ayakkabı giyilebilir.

gri blazer-lacivert kravat

Grinin farklı tonlarında kazak, pantolon ve ceket ve siyah ayakkabı ile yapılmış olan bu kombin Zara’dan. Günlük olarak veya bazı iş ortamlarında gayet güzel gider, değil mi?

Zara gri blazer

Gördüğünüz ve galeriye bakarsanız daha da göreceğiniz gibi uyumlu ve şık gri blazer kombinleri yapmak zor bir şey değil. Renk uyumuna dikkat edeceksiniz, bir de kıyafetin vücut tipinize uygun olmasına. Arada bir olsun yaka mendili kullanmanızı tavsiye ederim, doğru bir seçimse kıyafete çok şey katıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.