xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Hadi Be Oğlum / Film 2018

0 2.948

16 Şubat 2018’de vizyona girmesi beklenen dram türündeki Hadi Be Oğlum filminde etrafındaki insanlardan ve olaylardan kopuk bir şekilde yaşayan küçük Efe ile onunla iletişim kurmak, hayata katılmasını sağlamak için büyük bir mücadele veren babası Ali’nin hikayesi anlatılıyor. Tekne kaptanı olan Ali sabır ve şefkatle oğluna ulaşmaya çabalarken zaman zaman umutsuzluğa kapılır. Gösterdiği bütün çabalara rağmen oğlundan karşılık alamadığı için kendini giderek daha yalnız hisseder. Babası Haşmet Kaptan onun en büyük destekçisidir. Kendisine bir kere “Baba” demeyen oğlunun durumu içindeki pişmanlıklar ve kayıpların acısıyla birleşerek Ali’yi derinden etkilemektedir. Sonunda bir gün, bir umut belirir: Hiçbir şeye ilgi göstermeyen Efe, müziğe tepki verecek gibidir.

Kıvanç Tatlıtuğ’un bu duygu yüklü filmde çok iyi bir oyunculuk performansı sergilediği söyleniyor. Muhteşem Kaş manzaraları, Fahir Atakoğlu’nun  müzikleri ve Feridun Düzağaç’ın şarkılarıyla ve performansıyla yaptığı katkı filmi daha da etkileyici kılıyor. Kelebeğin Rüyası filminden sonra sinemaya 5 yıl ara veren 34 yaşındaki Tatlıtuğ Hadi Be Oğlum filminde oynamayı aradığı gibi bir hedefi, mesajı olan güncel bir proje olduğundan dolayı ve daha önce böyle bir rol canlandırmadığı için kabul etmiş.

Filmin denizde geçen çarpıcı sahnelerinden biri 9 dalgıç eşliğinde çekilmiş. Kıvanç Tatlıtuğ ile babası rolündeki Yücel Erten ve oğlunu canladıran Alihan Türkdemir’in rol aldığı bu sahneler 2 haftada tamamlanmış. Tatlıtuğ, özel hayatında da dalış yaptığı için çekimlerde başarılı bir oyunculuk çıkarmış.

Büşra Develi filmde Ali ile babasının hayatına birdenbire giren ve fazla kalmadan, ardında Efe’yi bırakarak giden Leyla’yı canlandırıyor.

Yönetmenliğini Bora Egemen’in yaptığı filmin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Sezai Aydın, Yücel Erten, Büşra Develi, Cem Zeynel Kılıç, Feridun Düzağaç ve Yıldız Kültür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.