xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Halka 3 / Rings

0 1.182

Korku filmi sevenlere hitap edecek bir yapım olsa da bu açıdan serinin daha önceki 2 filmine göre daha zayıf olduğu yönünde eleştiriler alan Halka 3 (Rings) filminde konu yine izlendikten 1 hafta sonra başka birine izlettirilmediği takdirde izleyenin ölümüne yol açan video bandın etrafında dönüyor. Yüksek bir ivmeyle başlayan filmin temposu sonradan ağırlaşsa da son 15 dakikada sağlam bir final geliyor. Konu şöyle: Kaset tesadüfen öğretim görevlisi Gabriel’in eline geçer. Gabriel, hakkında araştırma yaptığı kaseti deney yapmak amacıyla bir grup öğrenciye izletir. Kurban izleyiciler arasında yer alan Holt olacaktır. Lise öğrencisi olan kız arkadaşı Julia kendisini görmeye geldiğinde Holt’un videoyu izlediği 6.5 gün olmuş, kaseti birine izletip lanetten kurtulmak için sadece yarım günü kalmıştır. Julia laneti üzerine alarak erkek arkadaşını ölümden kurtarmak için kendini feda eder. Bunu yaptığında kasetin içinde bir film daha ortaya çıkar. 2 genç Samara’nın sırrının peşine düşerler.

 

Samara’nın gizemli hikayesi hala merak uyandırsa ve izleyiciyi tedirgin etse de Halka 3 serinin hayranlarında biraz hayal kırıklığı yaratmış gibi görünüyor. Kritikler genelde bu filmde öncekilere göre bir eksiklik olduğu yönünde. Böyle bir film tek başına değerlendirilmiyor tabii. Halka serisinin ilk filmi büyük bir beğeni toplamış, ikincisi, ilki kadar hayranlık uyandırmasa da  birçok korku filmi tutkunu tarafından iyi film kategorisine dahil edilmişti. 12 yıl aradan sonra gelen 3. film için de büyük beklentilere girenlerin aynı konuya farklı bir yönden bakan yapımı biraz zorlama ve yetersiz bulduklarını gözledim eleştirmen ve izleyici yorumlarına bakarken. Oyunculukların diğer filmlerde olduğu kadar başarılı olmadığını düşünenler var. Fragmanlardaki bazı sahnelerin filmde olmadığı yönünde eleştiriler de gördüm. Fakat yine de hayal gücünü zorlayan yaratıcı sahneleri, türüne özgü insanın üstüne üstüne gelen mekanlar, çarpık açılar, uzun ve gergin sessizlikler, irkiltici ses efektleri gibi unsurlarıyla korku filmlerini sevenler için ilgi çekici bir film var ortada.

Vizyona 3 Şubat 2017’de girmiş olan Halka 3 (Rings) filminin yönetmeni F. Javier Gutierrez. Oyuncu listesinde yer alan isimler ise Matilda Anna İngrid Lutz, Alex Roe, Vincent D’Onofrio, Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Laura Wiggins, Zach Roerig, Bonnie Morgan.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.