xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Hamile Tunik Modelleri

1.869

Hamileliğiniz süresince de iyi görünmek istersiniz elbet ve piyasada bunu sağlayacak pek çok hamile kıyafeti bulmanız mümkün. Fakat baktığım yazılarda hep öyle ‘hurraa!’ diye bir sürü kıyafet almamanızı öneriyorlar, gerekçeleri de gayet mantıklı görünüyor. Ne hızla ve ne kadar kilo alacağınızı bilemezsiniz, o yüzden alışverişte ölçülü gitmekte fayda var. Size fikir vermek için birtakım hamile tunik modelleri seçtim, bunların çoğu kalçaları örten uzun ve dökümlü şeyler; bu tunikleri pantolonlarla giyerek çok güzel hamile kombinleri yapabilirsiniz.

Ev kadını da olsanız, çalışsanız da hamilelik döneminde giyiminize özen göstermenizi tavsiye ederiz; bu kolay bir süreç değil ve iyi görünürseniz kendinizi daha iyi hissedersiniz. Pantolon giymeyi tercih ediyorsanız birkaç tane hamile pantolonu edinmeniz gerekecek. Gebelik sırasında hem kilo alacak hem de kendinizi fazla sıcak hissedeceksiniz, bu yüzden doğal veya doğala yakın ipliklerden yapılmış, vücudunuza nefes aldıracak kıyafetler giymelisiniz. Bacağınızı sıkan çoraplardan, naylon ve sentetik iç çamaşırlarından, sıkı-sert sutyenlerden uzak durmalısınız. Ayakkabılarınız ayağınıza tam oturmamalı, hafif bir bolluk kalmalı; ayrıca yüksek topuklardan da kaçınmanız gerekiyor. Dümdüz ayakkabılar giymek de doğru değil, 2-3 santim yüksekliğinde topuklar gebe kadınlar için idealdir. Aldığınız her üstün hamile bluzu olması zorunlu değil aslında; belki de uzun bir süre bol, salaş bluz modelleriyle idare edebilirsiniz. Öte yandan göğüs altından yumuşak bir şekilde büzgülü veya kuşaklı gayet hoş hamile tunik modelleri var; özellikle çalışıyorsanız ofis şıklığınız için birkaç tane almak isteyebilirsiniz.

Yazın sıcak günlerinde bol kesim, tiril tiril bir pantolon; mesela bir Şile bezi pantolon olabilir ve üstüne de kolsuz, yuvarlak yakalı bir beyaz tunik giyerek rahat edebilirsiniz. Siyah hamile pantolonunuzu hamile tarzı bir siyah beyaz puantiyeli tunik ile de tamamlayabilirsiniz başka bir sürü üstle de; bu süreçte siyahın avantajını kullanın. Bir iki pantolon ve rengarenk, desen desen bluzlarla birçok kombin yaratabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.