xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Hamilelik Çatlakları İçin Çözüm Önerileri

0 2.977

Gebelik çatlakları konusunda yapılması gereken en doğru şey çatlak oluşumunu önlemek için gerekenleri yapmak aslında. Bunun için de beslenme konusunda doktorun önerilerine uymak ve aşırı kilo almaktan kaçınmak ve derinin nemini, yağını koruyan bakım ürünleriyle cilde yoğun bir bakım uygulamak gerekiyor. İster kaliteli kozmetik ürünleri kullanın ister çatlak önleyici bitkisel yağları kullanın veya doğal maske tariflerini uygulayın; yeter ki cildinizi bakımsız bırakmayın. Genetik nedenler, yeterince bakım yapmamak veya başka sebeplerden dolayı vücudunuzda oluşan hamilelik çatlakları için yapabileceğiniz şeylere gelince;

 

Gebelik çatlakları sorunundan muzdarip olan bayanlar tedavi için fazla beklememeli. Doğumdan sonraki 1 yıl içinde çözüm yolları aramaya başlasanız iyi olur zira zaman geçtikçe çatlaklarınız daha yerleşik bir hal alacaktır.

Oluşmuş çatlakları tamamen yok edecek bir yöntem yok maalesef, ancak olduklarından çok daha az belirgin hale gelmeleri sağlanabiliyor. Kaliteli bir çatlak giderici krem başlangıç seviyesindeki ince çatlakların görünümünün çok çok azalmasını sağlayabilir. Fakat derin çatlaklar için ne kremlerden, ne de maskelerden mucize beklemeyin; bunu vaat etseler bile. Çok yere baktım, gebelik çatlakları için çözüm yolları arayan kadınların sohbetlerine baktım, birçoğu denediği yöntemlerin işe yaramadığını söylüyor. Derin, belirgin, görünümünüzü çok fazla bozan çatlaklar söz konusuysa en iyi çözüm lazerle çatlak tedavisi yoluna gitmek gibi görünüyor. 3 – 6 hafta arayla ve en az 4 – 6 seans olarak uygulanan fraksiyonel lazer ve fraksiyonel radyofrekans uygulamaları cilt çatlakları üzerinde oldukça etkili olabiliyor.

A vitaminli kremler de hamilelik çatlakları için bir çözüm yolu olarak denenebilir. 3 – 6 ay boyunca düzenli olarak kullanıldığında çatlakların görünümünü hafifletebilen bu kremleri kullanırken dikkatli olmak ve çok sık uygulamamak gerekiyor. Çünkü fazla kullanırsanız cildinizi tahriş edebilirler. Ayrıca C vitaminli, büyüme faktörlü, antioksidanlı veya kök hücreli kremleri de deneyebilirsiniz.

Hafif, ince ve uzun bir geçmişi olmayan cilt çatlakları üzerinde etkili olabilecek bir çatlak giderici maske tarifiyle devam edelim: 1’er çay bardağı portakal yağı ve kekik yağı, 1 tatlı kaşığı yasemin yağı, yarım çay bardağı badem yağı ve yarım limonun suyunu birbirine iyice karıştırın. Bu karışımı çatlakların üzerine her gün, ve cildinize yedirerek uygulayın. Maskeyi yıkamazsanız sonuç daha verimli olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.