xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Hep Seni Aradım / Wicker Park

2 2.584

Kelebek etkisi tadında bir film olan Hep Seni Aradım (Wicker Park), sürükleyici bir yapım. Yaklaşık 2 saat süren filmi hiç sıkılmadan izledim az önce. Romantik gerilim tarzındaki film ikinci yarısında çözülmesi gereken bir sürü gizem sunuyor. Hikayesi şöyle: Chicago Wicker Park’tan New York’a taşınan Matthew, 2 yıl sonra geri döndükten bir süre sonra eski dostu Luke’la karşılaşır. O sırada bir iş toplantısına girmek üzeredir. Ona birkaç günlüğüne Çin’e gideceğini, dönüşte kendisini arayacağını söyler.

Toplantı sırasında restoranın tuvaletine gittiğinde kadınlar tuvaletinden gelen bir kadın sesini New York’a taşınmasından önce ortadan kaybolan eski kız arkadaşı Lisa’nın sesine benzetir. Tuvaletten çıkan genç kadının peşinden koşar ama onu yakalayamaz.

Genç adamın eski anıları canlanmaya başlar. Lisa’yı bulmak için Çin’e gitmeyi ertelemeye karar verir.  Fakat patronunun ve Matthew’un nişanlanma aşamasında olduğu kız kardeşi Rebecca’nın bundan haberi yoktur.

Matthew Lisa’yı ilk defa çalıştığı dükkanda bir video kamerayı tamir ederken kamera görüntülerinde görüp çok etkilenmiş, aynı anda caddenin karşı tarafında da gördüğü genç kızı takip etmiştir. Aynı kızla daha sonra Luke’un çalıştığı ayakkabı mağazasında da karşılaşır. Kıza aşık olur. Dansçılık yapan Lisa da onun aşkına karşılık verir.

İlişkileri daha çok yeniyken Matthew, New York’tan bir iş teklifi alır. Lisa’ya  kendisinin yanına taşınmasını teklif eder. Genç kız bu teklife hemen cevap vermez ama daha sonra buluşacaklardır. Lisa o buluşmaya gelmez ve sevgilisine hiçbir haber vermeden ortadan kaybolur. Matthew onun bir Avrupa turnesine çıktığını öğrenir. Chicago’dan ayrılırken korkunç bir kalp kırıklığı içindedir.

Günümüzde, Lisa’yı tekrar bulmak Matthew’un hayatının tek amacı haline gelmiştir. Birtakım ipuçlarını değerlendirerek bir kere daha genç kızın peşine düşer.  Onun evine girdiğinde Lisa isimli başka bir genç kadınla karşılaşır.

Bu arada Luke da oyuncu bir kızla çıkmaya başlamıştır. O yeni bir ilişkinin heyecanı içindeyken, Matthew takıntılı bir şekilde Lisa’yı aramaya devam eder. Bu sırada aklı durmadan geçmişe gitmekte, Lisa ile yaşadığı kısa ama mutlu süreci hatırlamaktadır.

Hep Seni Aradım (Wicker Park) filminde çok fazla tesadüf var ve bir insana ulaşmanın bu kadar çok ve çeşitli yollarının olduğu  zamanlarda 2 aşığın bir türlü birbirlerine ulaşamamaları insana mantıksız geliyor.

Yine de sonuçta ortaya çok büyük kısmı son derecede başarılı  geçmişe dönüş sahnelerinden oluşan ve seyirciye çözülmesi gereken bir sürü gizem sunan etkileyici ve sürükleyici bir yapım çıkmış. Müzikler de çok güzel. Bitince hemen kızıma bir tavsiye mesajı attım izlemedi ise izlesin diye.

Filmin yönetmen koltuğunda Paul McGuigan oturuyor. Oyuncu listesinde yer alan başlıca isimler ise Josh Harnett, Diane Kruger, Rose Byrne, Matthew Lillard ve Jessica Pare.

2 Yorumlar
  1. Sevda Alan Elaraby

    Bu filmi izleyeceğim. Merak ettim. 😊

    1. Hilal Uslu

      İyi seyirler. Ben beğendim, bakalım senin de hoşuna gidecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.