xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Her Yönüyle İkizler Burcu Erkeği

0 1.132

Zeki, hevesli, coşkulu ve çekici bir adam olan İkizler burcu erkeği aklına koyduğu hemen her şeyi yapabilir ve herkesi güldürebilir. Hafif ve meraklı bir kişiliğe sahiptir ve cinsel cazibesi de yüksektir. Ayrıca doğuştan arkadaş canlısı ve konuşkandır. Bu yönü bazen çapkın biri gibi görünmesine yol açabilir.

İkizler burcu kişileri Zodyak burçlar aleminin entelektüelleri olarak bilinirler. Meraklıdırlar, her zaman bir şeyleri sorgularlar.

İkizler kişisi çevresindeki insanlar için çeşitli bilgilerle donanmış anlayışlı ve büyüleyici  bir yoldaştır. Farklı ortamlara ve durumlara zorlanmadan uyum sağlar, hızlı düşünür, hızlı konuşur ve girdiği tartışmaların çoğunda karşısındaki kişiyi ikna edebilir. İkizler erkeği de flört etmek söz konusu olduğunda oldukça beceriklidir ve tartışmalarda kolayca yenilmez.

İkizler burcu genellikle ikiyüzlülükle ilişkilendirilir ama aslında aynı konunun çeşitli bakış açılarını temsil eder. Ancak, bir olaya veya kişiye birçok farklı açıdan bakabilen ve gördüğü her şeyi anlayışla karşılayabilen biri olmanın bazı bedelleri de vardır. Sabit bir bakış açısı çoğu zaman kaosu engellemeye yarar. Bu, İkizler burcu üyelerine çok yabancı bir özelliktir. Doğalarındaki  zihinsel karmaşıklık  bazen güvenilmez, çelişkili ve yüzeysel insanlar olarak görülmelerine sebep olur.

Abartılı bir örnek verecek olursak, suyun yüz derecede kaynadığını söylemek bir İkizler burcu kişisine zor gelebilir. Hiçbir şey onun için çok net, çok açık değildir. Çoğu zaman baktığı şeyin çeşitli yüzlerine, ayrıntılarına o derecede gömülür ki büyük resmi göremez.

Diğer son derecede entelektüel işaretler için geçerli olan şey bu burcun üyeleri için de geçerlidir: İşlek ve çok yönlü bir zihne sahip olmanın bir getirisi olarak duyguları göreceli olarak yetersizdir ve can sıkıntısına toleransı çok düşüktür. İkizler burcunda doğan biri çok fazla düşünür ve çok az hisseder. Bu durum hayatını birçok açıdan etkiler.

Dinamik ve heyecan verici bir insandır, kolayca sıkılır ve her konuda çeşitliliği destekler. Genellikle, her biriyle kısa süreli olarak ilgilendiği birçok ilgi alanına sahiptir.

İkizler Burcu Erkeği ile Çıkmak Nasıl Bir Şey?

Zeki, büyüleyici ve kolay kolay yaşlanmayan bir adamdan söz ediyoruz. İletişim yeteneği olağanüstüdür. Heyecan veren, teşvik eden bir sevgilidir, kendine has bir karizması vardır ve birisini etkilemeyi kafasına koyduysa genellikle başarılı olur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, doğuştan gelen dostça yaklaşım ve konuşkanlık eğilimi yüzünden, bu davranışları kasıtlı olsa da olmasa da çapkın bir erkek olarak görülebilir.

İkizler Erkeği Ne Kadar Sadıktır?

İkizler burcunda dünyaya gelmiş olan erkeklerin bir süre sonra partnerlerinden sıkıldıkları söylenir. Bu adamın sizi her şeyinizle, tam olarak anladığı zaman sıkılıp buna göre hareket edeceğini varsayın ve ona göre davranın. İkizler, ruhunuzu tamamen önüne sermek veya her şeyi paylaşmak isteyeceğiniz bir burç değildir.

Olabildiğince gizemli ve derin olmaya gayret edin. Puzzle’ları seven bir erkeğin karşısındasınız, bulmaca gibi bir insan olmaya çalışın. İlişkilerde akıl oyunları oynamak genellikle hoş karşılanmaz ama bu adamla beraberseniz bunu yaptığınızda dolaylı olarak takdir edilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeğinin Sizi Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarsınız?

Burcun erkekleri genellikle romantik tipler değildirler. Aşk notları yazmak ve tatlı sözler fısıldamak onların tarzı değildir. Genellikle doğrudan hareket eden adamlardır ve bir kadını sevdiklerini açıkça söylerler. Sorun, bunda ne kadar samimi olduklarını anlamaktır.

Bir İkizler erkeğinin samimiyetini sorguluyorsanız şunları bilmelisiniz: Onun birini sevdiğini ve her zaman etrafında olmasını istediğini gösteren en belirgin işaretlerden biri kişisel bilgilerini paylaşmasıdır. Ayrıca, kendisini görmezden gelip başkalarıyla takılırsanız sizi biraz kıskanır. Bu klasik bir kıskançlık değildir, çünkü bu adam diğer birçok burcun erkeklerine göre daha az kıskançtır.

İkizler Erkeğini Nasıl Elinizde Tutarsınız?

En etkili yaklaşım duygusal açıdan yoğun veya muhtaç olmadan ilginç, gizemli ve derin olmaktır. Ona kendiniz hakkında fazla bilgi vermez ve bol miktarda özgürlük alanı bırakırsanız size duyduğu ilgi canlı kalacaktır. İdeal olarak, kendinize has ilgi alanlarınız olmalı ve zaman zaman spontan davranışlarınızla onu şaşırtmalısınız.

İkizler Burcu Erkeği Yatakta Nasıl Biridir?

Hiç çekinmeden dilediğiniz kadar maceracı olabilirsiniz. Bu adam çeşitliliği takdir eder ve cinsellikteki sınırlarınızı denemeniz için son derecede uygun biridir. Seksin biraz öngörülemez ve çeşitli olmasını tercih eder.

Bilmeniz gereken bir şey de bazı açılardan teoriyi pratikten daha çok seven bir erkek olduğudur. Oldukça zengin ve gelişmiş bir hayal gücüne sahiptir. Belli bir günün belli bir saatinde ve belli bir şekilde seks yapmayı seven biri olsanız bile vahşi ve olağan dışı fikirler hakkında konuşarak onu etkileyebilirsiniz.

Bu sırada endişelenmeyin, sizi istemediğiniz bir şeyi yapmanız için zorlayacak bir adam değildir. Bu durumda önemli olan fiziksel uyarımdan daha çok zihinsel uyarımdır. Bu yüzden acayip, kötü veya çirkin biri gibi görünmekten korkmadan ona değişik fantezilerden söz edebilirsiniz.

Ünlü İkizler Burcu Erkekleri

Andy Griffith

Arthur Conan Doyle

Benny Goodman

Bjon Borg

Bob Dylan

Bob Hope

Boy George

Bruce Dern

Che Guevara

Chick Korea

Christopher Lee

Clint Eatwood

Chris Elliott

Colin Farrell

Dean Martin

Donald Trump

Douglas Fairbanks Sr.

Errol Flynn

George Bush

Gregory Harrison

Harold Robbins

Henry Kissinger

Ian Fleming

Jean Paul Sartre

Jim Belushi

Jerzy Kosinski

John F. Kennedy

John Wayne

Johnny Depp

Kanye West

Laurence Olivier

Liam Neeson

Lionel Richie

Mehmet Öz

Michael J. Fox

Miles Davis

Morgan Freeman

Muzaffer Tema

Paul Gauguin

Prince William

Ralph Bellamy

Richard Wagner

Robert Ludlum

Saul Bellow

Stacy Keach

Thomas Mann

Tom Jones

Tony Curtis

Vince Lombardi

William Dean Martin

İkizler Burcu Erkeği Aşk Uyumları

İkizler erkeği – Aslan kadını

Balık kadını – İkizler erkeği

İkizler erkeği – Oğlak kadını

Akrep kadını – İkizler erkeği

İkizler erkeği – Boğa kadını

İkizler erkeği – Yay kadını

İkizler erkeği – Terazi kadını

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.