xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Hera Organizasyon: Mükemmel Düğün Organizasyonları İçin

0 740

Bir süre önce bir müşterimin Facebook sayfasında gördüğüm bir organizasyon firmasından söz etmek istiyorum ziyaretçilerimize bugün, düğün mevsimi geldiğine göre zaman da böyle bir konu için gayet uygun. İstanbul organizasyon firmaları arasında yer alan Hera Organizasyon nişan, yılbaşı, bekarlığa veda ve baby shower partileri; mezuniyet kutlamaları, butik davetler, kına geceleri, şirket toplantıları falan da düzenliyor ama ben firmanın düğün organizasyonları hakkında yazmak niyetindeyim.

 

Hera Organizasyon’un kuruluş tarihi 2015, yani sektörde 10 yıllık bir tecrübesi var. Profesyonel bir ekiple hizmet veren firma evlenecek çiftlere mekan seçiminden davetiyelere, ses ve ışık sitemlerinden düğün masası süslemelerine, gelin buketinden havai fişek gösterilerine kadar birçok alanda yardımcı oluyor. Sitenin galerisindeki ve Facebook sayfasındaki fotoğraflara bakılırsa da İstanbul’un Çırağan Sarayı, Divan, Sheraton, Hilton, Dedeman, Ajia gibi seçkin mekanlarında harikalar yaratıyor. Ben fazla fotoğraf takdim edemeyeceğim çünkü bir zamanlar hesapsızca, boyutlandırmadan, webe uyarlamadan bir sürü fotoğraf eklediğimden Binkelam hosting alanında anormal bir yer kaplıyor, bunu düzeltmek birkaç senemi alır herhalde. Fakat bloglarımdan birine aynı konuyu bir de bol fotoğraflı olarak yazmak niyetindeyim.  Firmanın web sayfalarında daha fazla fotoğraf görebilirsiniz.

düğün organizasyonları

Öyle görünüyor ki Hera Organizasyon düğün töreninin bütün detaylarını profesyonellere teslim etmek isteyenler için iyi bir seçim. Özel peçete süslemeleri, balon ve çiçek süslemeleri, masa kartları, DJ temini, profesyonel fotoğraf ve video hizmetleri, takip ışığı (Belli bir alandaki belli bir kişiye ve objeye odaklanarak  dikkatleri onun üstüne çeken ışık); mükemmel bir düğün organizasyonu için ne gerekiyorsa hepsi firmanın hizmet alanına giriyor.

hera organizasyon

Firmanın web sayfasında “Size Uygun Düğün Konsept Testi” diye 10 soruluk bir test de var bu arada. Bu soruları cevaplıyorsunuz ve ağırlıklı olarak işaretlediğiniz şık sizin için en uygun olan düğün tarzını ortaya çıkarıyor. Sonuçlar gerçekten sizi yansıtır mı bilmem ama denemek eğlenceli olabilir.

istanbul organizasyon firmaları

Firmanın İstanbul Gayrettepe, Bostancı, Ataköy ve Nişantaşı’nda olmak üzere 4 adet ofisi var. Web sitesinde hepsinin irtibat numaralarını bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.