xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Hippi Kıyafetleri-Aksesuarları (hippieshop)

0 2.473

İnternette hippi tarzı giyim eşyası, çanta, ayakkabı, şapka, gözlük ve türlü aksesuarların satışa sunulduğu ‘hippieshop’ isimli bir site var, bu yazıda o sitenin ürünleriyle tanıştırıcam sizi. Sadece hippi kıyafetleri üzerine yazmayı düşünmüştüm önce ama bir sürü güzel şey var, bu yüzden hepsinden örnekler vereyim dedim.

Uzun kollu, işlemeli bir tunikle açalım programı:

hippi tarzı etnik desenli bluz

Mini boyda bir patchwork elbise ile devam edelim:

patchwork mini elbise

Etek uçlarından püsküller sarkan bu desenli tuniğin arkası oldukça açık. Arkada askılardan sonra enli bir kumaş var, tuniğin ondan sonrası sırtı kalçaların başladığı yere kadar çıplak bırakıyor ve o bölümde yanlardan gelip sırtın ortasında bağlanan 3 sıra ince askı var. Tuniğin arkasını gösteren resmi indiremedim, bu yüzden bu tanımla idare etmeniz veya hippieshop’un sitesine gidip bakmanız gerekiyor.

hippi tarzı püsküllü bluz

Uzun kollu, maksi bir batik elbise var sırada:

uzun kollu batik elbise

Etnik, hippi tarzı, bohem tarzı giyime sempatiniz varsa yaz sezonu için birkaç tane tiril tiril maksi etek veya elbise edinmelisiniz. Ama İspanyol paça veya harem pantolon modellerini de tercih edebilirsiniz tabii. Önce 2 tane maksi etek örneği görelim:

desenli hippi eteği     etnik desenli maksi etek

Sonra da 2 hippi pantolonu gelsin:

batik pantolon modelleri     hippie pants

Hippi kıyafetleri bu kadar olsun yazının içinde, galeriye birçok örnek koyucam. Sırada hippi aksesuarları var ki onlardan da olacak galeride. Ama burada da 1-2 tane sergileyelim; barış işaretiyle süslenmiş kemerler ve patchwork tarzı bir floppy şapka gelsin mesela:

barış simgesi baskılı kemer     floppy şapka

Bir sürü takılar, anahtarlıklar falan var ama onlardan pek indirmediğim halde fazlasıyla resim oldu. Ben onları da ekleyip biraz dinleneyim artık. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. İyi seyirler, yine bekleriz.

Bu kategoride başka yazılar da hazırladık ‘binkelam’ için. Etnik etek modelleri hakkında bir tanesi mesela, belki göz atmak istersiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.