xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Hızlı ve Öfkeli 7 (2015) / Fast and Furious 7

0 954

Hızlı ve Öfkeli serisinin yedinci filmi. Orijinal adı Fast and Furious 7 olan yönetmen ve  koltuğuna serinin son 4 filminin yönetmeni Justin Lin’in yerine bu sefer Testere’nin yönetmeni olarak tanıdığımız James Wan oturuyor.  Senaryosunu  Chris Morgan ve Gary Scott Thompson’ın yazmış olduğu film 140 dakika sürüyor.  Amerikan yapımı suç, aksiyon ve gerilim türünde izlenebilecek filmin oyuncu kadrosunda  Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham’ın yanı sıra Kurt Russell da yer alıyor.

Owen Shaw ve ekibinin öldürülmesi sonrası Dominic (Vin Diesel) Brian (Paul Walker) ekibiyle birlikte normal bir hayat yaşamak için Amerika’ya döner. Fakat Owen’in abisi Ian Shaw kardeşinin intikamını almak için ortaya çıkar ve olaylar gelişir. Yeniden toplanan ekip kendilerini ABD hükümeti için yaptırılmış bir takip cihazını ele geçirmek zorunda bulur.

Filmin başrol oyuncularından ve filmin esas karakterlerinden birini oynayan Paul Walker’in trajik ölümüyle filmin vizyona giriş tarihi ertelenmişti.  Vin Diesel Facebook hesabından filmin vizyon tarihini 10 Nisan 2015 olarak açıklamıştı. İzleyici Paul Walker’a yapılacak veda sahnesini bekledi doğal olarak ve gerçekten de işin cılkını da çıkarmadan güzel bir gönderme ile Walker’a veda edilmiş.

Hız, güzel araba, soygun, dostluk, aksiyon, nefes kesen takip, ihanet, sadakat gibi unsurları bulabileceğiniz film Hızlı ve Öfkeli serisinin hayranlarını büyük ölçüde tatmin ediyor.  Hatta serinin en iyi filmi olmuş dersek abartmış olmayız.  Yönetmen James Saw korku filmlerindeki tecrübesini bu filme de katmış fakat filmde her şeyi son teknoloji ile hallederken araba soygunu işini bir adamın kas gücüne bağlaması eleştiri konusu. Ancak o kadar da olur.  Filmdeki aksiyon ve özellikle de takip sahneleri mükemmel diyebilirim.

Filmin IMDB linki

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.