xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Burcu Erkeği Hakkında Merak Ettikleriniz

0 1.263

İkizler burcu erkeği (21 Mayıs – 20 Haziran) zeki, güçlü sezgileri olan, kolayca sıkılan, maceracı, çok yönlü, meraklı, sabırsız, hükmetmeyi seven, öngörülemez bir adamdır.

İkizler burcu erkeğinin en uyumlu olduğu burçlar Terazi, Koç ve Kova burçlarıdır. İkizler ve Yay burcu kişileriyle ilişkisi de yolunda gidebilir. Akrep, Balık ve Başak burçlarıyla anlaşması zordur.

İkizler, değişken bir hava burcudur. Burcun erkeği dışa dönük ve konuşkandır. Bir yerlere gitmeye, hareket etmeye her zaman hazırdır. Sürekli olarak teşvik edilmeye ihtiyaç duyar. Çok romantik değildir ama partneri için hatırlanmaya değer anlar yaratabilir.

Öğrenmeyi çok sever. Her zaman yeni bilgilerin peşindedir. Zekası, hazırcevap ve eğlenceli kişiliğiyle çevresindekilerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Genellikle geniş bir arkadaş grubu vardır. İlk karşılaşmada insanlarla konuşma başlatabilen biridir. Etrafı sürekli eski ve yeni arkadaşlarıyla çevrilidir. Karanlıktan aydınlığa, açıktan gizemliye, etkileyiciden sadeye pek çok çelişkinin bir birleşimini temsil eder.

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İletişim Becerisi

Son derecede hoşsohbet bir adamdır. Her zaman paylaşacak, söyleyecek bir şeyleri vardır. Çok konuşkandır. Yeni şeyler öğrenmeye, yeni bilgiler edinmeye meraklıdır. Çok zekidir ve çeşitli konular hakkında bilgi sahibidir, bu yüzden herhangi bir konuda rahatça sohbet edebilir. Doğuştan arkadaş canlısıdır. Çoğu zaman ilk tanışmada insanlarla kolayca anlaşır.

Maceracılık

Çoğu zaman kendini fiziksel ve zihinsel olarak huzursuz hisseder ve hep hareket halindedir. Sürekli yeni şeyler tecrübe etme, maceralı gezilere ve sporlara katılma isteği içindedir. Yeni insanlarla tanışmak, bilinmeyen yerlere seyahat etmek ister. Bu, zihinsel uyarılma ve bilgi edinme ihtiyacını giderecektir. Yaşanabilecek her şeyi en az bir kere deneyimlemek ister. Her zaman yeni ve heyecan verici şeylere eğilimlidir.

Zeka ve Sezgi Gücü

İkizler burcu erkeği zeki bir adamdır ve güçlü sezgilere sahiptir. Pek çok konuda yüzeysel olarak bilgilidir. Bildiği şeyleri arkadaşlarıyla ve yabancılarla paylaşmayı sever. İlgi alanlarını değiştirme eğiliminde olduğu için herhangi bir konuda ustalaşmakta zorluk çekebilir. Esprili bir adamdır. Çetrefilli, karışık konuları incelemeyi sever.

Çok Yönlülük

Çok sayıda ilgi alanı vardır ve  bu yüzden aynı anda birçok şey yapmaya eğilimlidir. Genellikle bunu becerir de. Her şey hakkında bilgi edinebilir, ancak yüzeyin altına nadiren iner. İlgisini toplama süresi herhangi bir konuyu derinlemesine araştırmak için yeterli değildir. Bir konuda biraz bilgi edindikten sonra sıradaki merakına geçer.

 

Kolayca Sıkılma

Bu meraklı, zeki ve esprili adam çabuk sıkılma eğilimindedir. Yeni şeyler deneme ve hayatında değişiklikler yapma ihtiyacı içindedir. Bir şeye veya birine yönelik ilgisini kaybettiği zaman hızla yeni şeylere, yerlere veya insanlara geçebilir. Bu durum kariyeri için de geçerlidir. Aynı işte uzun süre kaldığı pek görülmez. Değişiklik yapma isteği özel hayatında sorunlar yaratabilir.

Meraklılık

Bilgi edinmeyi sever. Bu, durmadan kitap okuduğu anlamına gelmez. Güneşin altında olup biten her şey hakkında bir şeyler bilmek ister. Entelektüel, zekice bir sohbet onu muazzam derecede uyarır. Zihinsel dalga boyuna uyan ve tartışmalara katacak bir şeyleri olan insanlarla konuşmayı sever. Her şeyi bilme isteği bir kerede bir sürü şeyi öğrenmeye çalışmasına yol açabilir. Hatta bu yüzden elindeki işi bırakıp bir yenisine geçebilir.

İkizler Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

İkizler burcu erkeği aşk hayatında da monotonluğa tahammül edemez. Beraber olduğu kadını her gün şaşırtabilir ama bu her zaman hoş bir şaşkınlık olmaz tabii. İlişkilerini uzun süre devam ettirmekte güçlük çekebilir.

Anın içinde olmayı ve tadını tam anlamıyla çıkarmayı sever. Flört ederken partnerinin gelecekle ve uzun vadeli bir ilişkiyle ilgili planlar yapması sinirlerini bozabilir. Bu, onu sevmediği anlamına gelmez. İşlerin kendiliğinden ilerlemesinden hoşlanan bir adamdır. İlişki içindeyken nazik ve heyecanlıdır ve partnerini kesinlikle güldürebilir.

Sevdiği zaman bütün kalbiyle sever. Samimidir ve fedakarlık yapmaya isteklidir. Çekici, sevecen ve mizah duygusu olan kadınlardan hoşlanır.

İkizler erkeğini etkilemek için enerjik, dinamik ve meraklı olmalısınız. Kendisine entelektüel olarak meydan okuyan insanlardan etkilenir. Açık fikirli olur, onunla çeşitli konularda tartışır ve bilgilerinizi paylaşırsanız ilgisini çekersiniz. Onu dikkatle dinleyin, söylediği şeylere ilgi gösterin. Lafı geveleyen insanlardan hoşlanmaz, bu yüzden açık sözlü olun ve doğrudan konuşun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.