xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Burcu Erkeğini Anlamak

0 5.704

Bir hava grubu mensubu olan İkizler burcu erkeği entelektüel, sosyal ve doğal cazibesi sayesinde oldukça popüler bir insandır. Son derecede samimidir ve başkalarıyla iletişim kurmayı sever. Sürprizlerle dolu, tutarsız bir zihne sahiptir. Kararlarını duygularına değil mantığına dayanarak verir.

Bir İkizler erkeğini etkilemek için ona yeni ve ilginç bir şey öğretmeyi deneyin, büyük ihtimalle işe yarayacaktır. Öğrenmeye bayılan biridir o. Özgürlüğüne düşkündür. Kolayca sıkılan biri olduğu için bazen giriştiği işleri veya görevlerini tamamlamadan bırakabilir. Can sıkıntısı performansını ciddi derecede etkiler. Kıvrak bir zekası vardır. Çeşitli konular üzerinde tartışmayı sever.

İkizler burcu erkeğini anlamak istiyorsanız içinizde sürekli olarak 2 farklı kişi olduğunu düşünün. 2 farklı bakış açısı, insanı işlerini 2 farklı yoldan halletmeye iteleyen bir dürtü, 2 farklı iç ses…Zor görünüyor, değil mi? Ama imkansız değil, çünkü bu burcun mensupları bu şekilde yaşarlar. Fikirlerini sürekli değiştirdikleri için onları suçlamamak gerekir, bu, burçlarının karakteristik bir özelliğidir.

Burcun erkekleri karizmatik kişilikleri, güvenilir ve mantıklı yapıları sayesinde avukat, öğretmen, politikacı, yayıncı veya danışman olabilirler. Konuşmaları eğlencelidir, iletişim konusunda ustadırlar, onların yanında sıkılmazsınız. Sürekli daha fazla bilgi edinmek isterler, entelektüel bir kişilikleri vardır, boş konuşmalardan hoşlanmazlar. Herhangi bir konunun 2 tarafını da görebilirler. Çok meraklıdırlar, işlek beyinleri kısa aralıklarla bir projeden diğer projeye uzanır, bir hobiden diğerine geçer. Problem çözmeye bayılırlar.

İkizler burcu erkeği aşk hayatında romantik bir adamdır. Partnerini yumuşak ve hassas bir şekilde sever, mutlu etmeye çalışır. Güller ve şampanya kadehleriyle ilgili hayalleriniz varsa doğru adrestesiniz. Sevgisi sadece fiziksel çekime dayalı değildir.

Hayata karşı boş, yüzeysel veya ilgisiz bir yaklaşımı olan kadınlardan hoşlanmaz. Bazı erkeklerin tersine, partnerinin en az kendisi kadar akıllı olmasını ister. Görüşlerinizi güçlü, bilgili ve sağlam bir şekilde ifade edebiliyorsanız size saygı duyar ve bakış açınızı değerlendirir. Partnerinin üstünde hakimiyet kurmaya çalışmaz, onun kişisel alanları olmasına karşı çıkmaz ve kendisine de bu şekilde davranılmasını ister. Kıskanç değildir, ona kıskançlığıyla baskı yapacak kadınları da sevmez.

İkizler erkeği bir duygusal bukalemun olarak nitelendirilebilir, tavrı ve şekli kiminle konuştuğuna göre değişir. Çok iyimser biriyseniz sizinle beraberken o da öyledir, dünyaya pembe gözlükler bakıyorsanız o da öyle bakar. Karşısındaki kişiyi yansıtan bir ayna gibi davranabilir. Bu tutumu bazı insanlara rahatlatıcı ve çekici gelirken, bazıları onun manipülasyon yapan veya yalan söyleyen biri olduğunu düşünürler.

Yansıtma özelliğine sahip bir İkizler erkeğinin bu tutumu onun aşk ilişkilerinde şöyle bir sonuca yol açabilir: Bu erkeğin sizin gibi biri olduğunu düşünürsünüz. O sizin köşenizde, sizin tarafınızdadır. Sonra, bir şeyler olur ve onun karakterinin sizinkiyle uyuşmayan farklı yönleri olduğunu görürsünüz. Bu kendinizi aldatılmış, ihanete uğramış, kandırılmış gibi hissetmenize yol açabilir.

Fakat bu temelde onun yaptığı bir şeyle değil, sizin onun kolayca duygusal bağlantı kurabilen yönünü yanlış değerlendirmiş olmanızla ilgilidir. O çoğu zaman planlı bir şey yapmamakta, doğası gereği, sizin karşınızda iken sizi, o andaki halinizi yansıtmaktadır. Aşka düştüğü zaman bunu daha da yoğun bir şekilde yapabilir. Bu yönü sizi onu tanımaya çalışma yükünden kurtarmaz.

Çeşitlilik, bu burcun erkeği için hayatın anlamı gibi bir şeydir. Aynı şeyi tekrar tekrar yapmayı sevmez. Bu evlenip çocuk sahibi olmayı, bir ailenin sorumluluğunu almayı istemediği anlamına gelmez. Düzenli bir hayat yaşayabilir, hatta geleneksel bir yaşam tarzı sürdürebilir ama yaptığı şeyler ona monoton gelirse, bir şeye, bir girişime, bir insana duyduğu ilgiyi kaybederse bir değişim başlatma isteğine ve potansiyeline sahiptir.

İlişkisinde sevgi kadar heyecan da olsun ister. Yıllardır yapmakta olduğu bir şeyi birden bırakabilir, uzun yıllardır süren evliliğini aniden sonlandırmak isteyebilir. Aşk ilişkilerinde, nesnel mantığıyla partnerini sıklıkla kızdırır. Soğuk veya hissiz değil, sadece mantıklı olmaya çalışan biridir aslında. Neyse ki, düşüncelerini aktarmak ve karşısındakini dinlemek konusunda çok iyi olduğundan sıklıkla bu tip çatışmalar çıkmaz.

Bu adam için mükemmel sevgili istikrarlı, pratik ve kendisinin delişmen heveslerini sorun yapmayacak biridir. Partneri akıllı olmalı ve onun kendine özel zamanları olmasına ses çıkarmamalıdır. İkizler erkeğiyle girilen bir ilişkinin en büyük riski can sıkıntısıdır.

Bu erkekle beraber olursanız onun zihinsel jimnastiklerine ayak uydurmaya çalışmalısınız. Zorluklara çözmesi gereken bir bulmaca imiş gibi yaklaşan ve ilgi alanları sıklıkla değişebilen biridir o. Tek bir kadına bağlanması kolay değildir ama gerçekten ilgi çekici ve özel bulduğu bir kadınla karşılaşırsa kendini ilişkisine verir. Bundan sonra da sosyalleşmeye, eğlenceli tartışmalar yapabileceği ortamlara girmeye, içinde kadınların da yer aldığı topluluklarda bulunmaya devam eder ama artık daha kontrollü davranır.

Akıllıca ve verimli değişimleri seven bir adam olarak, onu entelektüel olarak tetikleyebilecek kadınlara ilgi duyar. Genellikle ilk adımı atamaz, bu yüzden yüzünüzde bir gülümsemeyle ona yaklaşmayı deneyebilirsiniz. Nazik ve sevecen kadınları sever. Partnerinin seksi bir kadın olmasından da hoşlanır ama bunu abartılı bir şekilde başkalarına sergilemesinden nefret eder.

Doğal çekiciliği yüzünden oldukça popüler olan İkizler burcu erkeği iyi bir dinleyicidir, insanlar ona bir şeyler anlatır ve tavsiyelerini sorarlar. Eğlenmeyi sever, güzel şakaları, ilginç hikayeleri vardır. Partilere, arkadaş toplantılarına sıklıkla davet edilir.

İkizler erkeğinin en uyumlu olduğu burçların Terazi, Kova, Aslan ve Koç olduğu kabul edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.