xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 2.186

Hareketli bir kişiliği olan İkizler erkeği espri yeteneği ve zekasıyla çevresindeki insanları kolaylıkla etkiler, ve tabii ki kadınları da. Kolayca sinirlenmez ama sinirlendiği zaman birdenbire parlayıp çok kırıcı sözler söyleyen birine dönüşebilir.

Kıvrak bir zekaya sahiptir ve aynı özelliğe sahip olan kadınlardan hoşlanır. Boş konuşan kadınlar ona itici gelir.

İkizler burcu erkeği aşk hayatında kolayca bağlanan biri değildir. Havai ve değişken bir yapısı vardır, bu yüzden kolay lokma olduğunu düşünebilirsiniz. Ama yanılırsınız; bu adam elde edilmesi de, elde tutulması da zor biridir.

Güçlü bir kişiliği olan, kendine yetebilen bir kadınsanız bu erkeği etkileyebilirsiniz. O, özgürlüğü ve rahatlığı seven, sıkıntıya pek gelemeyen biridir. Partnerinin sorumluluğunu omuzlamaktan sıkılır. Kendisine ilgi gösterecek, uyumlu ve her ortama ayak uydurabilecek bir sevgilisi olmasını ister. Onunla beraber maceralara atılabilecek, sürprizleri seven, eğlenceli bir kadınla beraber olmaktan zevk alır.

Anlaşılması kolay biri değildir. Mutlu mu – mutsuz mu olduğunu anlamak zordur. Bazen uçarı ve dışa açık, bazen içe dönük görünür.

İlişkinin ilk zamanlarında fazla duygusallıktan hoşlanmaz. Fakat kapılarını aralayabilen kadına heyecan verici, eğlenceli ve hareketli zamanlar geçirtir.

Onunla ilişki yaşayan bir kadın eğlenceye de, duyguya da doyacaktır. Bir kadının kalbine giden yolu gayet iyi bilebilir, onu mutlu edecek hediyeler bulabilir. Kendisine uyum sağlayan bir kadına karşı gayet duygusal ve ince düşüncelidir.

Meraklı ve araştırmacı bir yapısı vardır, çok konuşur, her zaman anlatacak bir şeyler bulur. Gerektiği zaman çekici olmayı çok iyi bilir ve bu potansiyelini son derecede etkin bir şekilde kullanır.

Kıskanç bir kadınla ilişki yürütmesi zordur. Zira kısıtlanmayı, kendisine karışılmasını hiç sevmez. Sinirlendiğinde yatıştırılması zordur, böyle anlarda ağzından çıkanı kulağı duymaz. Ama kin tutmaz, hatalara karşı affedicidir.

İkizler erkeği aşk hayatında partnerini açık hava gezintileriyle, romantik yemek masalarında yapılan uzun sohbetlerle mutlu etmeyi sever. Genel olarak dışa dönük ve bazen başını derde sokabilecek derecede maceracı bir yapısı olmasına karşın iç dünyasını gizlemeye çalıştığı için her zaman gizemli bir havası vardır.

Ev yaşamına, düzenli bir hayata özlem duyan biri değildir fakat gerçek aşkı bulduğuna inandığı zaman kısa sürede evlilik kararı verebilir.

Cinsel hayatında da renkli bir insandır. Partnerine her defasında başka türlü yaklaşır ve onun ilgisini çekmeyi başarır. Bu açıdan biraz bencildir aslında. Kadını mutlu etmek için gayret gösterir çünkü onu mutlu edemezse kendisi de mutlu olmayacaktır. Yataktaki farklı yaklaşımları daha çok kendi heyecanını ve fantezi arayışını tatmin etmek içindir.

İkizler burcu erkeği hangi burçların kadınlarıyla anlaşır?

Kendine özgü üslubunun yadırganmasından ve kısıtlanmaktan hoşlanmayan İkizler erkeği yapı itibarıyla kendisine benzeyen hava grubu burçlarının kadınlarıyla uyumlu ilişkiler kurabilir; yani Kova ve Terazi kadınlarıyla.

Değişimden hoşlanan bir yapısı olduğundan, kendini yenileyebilen, neşeli bir yapıya sahip olan Yay burcu kadınıyla da güzel bir ilişki yaşayabilir.

Kendi ayakları üzerinde durabilen ateşli ve canlı Koç kadını İkizler erkeğine ayak uydurmakta güçlük çekmez.

İkizler erkeği – Balık kadını ilişkisi de yıldızların şans tanıdığı beraberlikler arasındadır. 2 taraf da değişime açıktır. Ayrıca Balık kadını fantezi dünyasının zenginliği açısından İkizler burcu erkeğine benzer.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.