xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Burcu Kadını Hakkında Merak Ettikleriniz

0 1.003

Doğum tarihi: 21 Mayıs  – 20 Haziran

Yönetici gezegeni: Merkür

Elementi: Hava

Niteliği: Değişken

Taşı: Akik

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

İkizler burcu kadını genellikle birkaç ilgi çekici kişiliğin bir karışımından oluşur. İki veya daha fazla kadının bir kadının bedeninde vücut bulmuş hali gibidir. Gayet ağırbaşlı görünürken birkaç dakika sonra içinden acımasızca alaycı biri çıkabilir. Genelde duygularını kontrol etmesine rağmen, göz açıp kapayıncaya kadar ateşli, baştan çıkarıcı bir kadından hesapçı bir avukata dönüşebilir.

Son derecede zekidir ve hemen her konuda tartışma yeteneğine sahiptir. Durmak bilmez bir merak duygusuna sahiptir; çevik zihni büyük bir hızla bir düşünceden diğerine kayar. Konuşmayı sever, ancak sadece sessizliği ortadan kaldırdığı için değil. Konuşmak onun için tartışmayı, bilgi ve fikir toplamayı sağlayan bir araçtır.

İkizler kızı Merkür tarafından yönetilen bir entelektüeldir, orijinal ve sıra dışı görüşleri vardır. Kolayca sıkılan biridir. Sürekli değişime, iletişime ve harekete ihtiyaç duyar. Doğal bir çekiciliğe sahiptir. Sözcükleri iyi kullanır. Hayatın zorluklarının başarılı bir şekilde üstesinden gelmek için iyi bir donanıma sahiptir. Karşısına çıkan her duruma kolayca uyum sağlayabilir. Sakin ve olumlu tutumuyla, bağlantı kurduğu herkesi etkileyen karşı konulamaz bir cazibesi vardır.

Genellikle herhangi bir sorunun her iki tarafını da görebilir. Bu iyidir, ama yine de onunla tartışmak istemezsiniz. Yetenekli bir hasım olarak siyahın beyaz olduğunu iddia edip sizi buna ikna ettikten sonra bu iddiasının tersini tartışmaya açabilir.

Kendine güvenen bir doğası ve mantıklı bir zihni vardır. İletişim becerisi de güçlüdür. Bu özellikleriyle satış, hukuk, gazetecilik, öğretmenlik, oyunculuk, pazarlama, halkla ilişkiler, politika ve araştırma alanlarında kariyer yapabilir. Balık oltasından saç tokasına, cep telefonundan yazlık eve kadar hemen her şeyi satabilir. Efsanevi konuşma yeteneğiyle insanları sattığı şeyi almaya ikna edebilir.

İkizler Burcu Kadınının Aşk Hayatı

İdeal beraberlik arayışında sıklıkla aşık olabilir ama bir femme fatale değildir. Birlikte olduğu erkeklere sonunda büyük eziyetler yaşatan esrarengiz ve çıkarcı kadın profili birçok İkizler kadınının standartlarına uymaz. Konuşmaya, eğlenmeye ve zihinsel olarak uyarılmaya ihtiyaç duyar. Nadiren kısa sürede, kendini tamamen bırakarak aşık olur, bunun yerine önce partnerinin nabzını yoklamayı tercih eder.

Onun mükemmel partner fikri sadece uzun boylu, esmer ve yakışıklı olmakla ilgili değildir. Daha çok esprili kişiliğiyle kendisini güldüren ve romantik tarafını biraz olsun ortaya koyabilen erkekleri tercih eder. Esprili, seksi söz alışverişlerinden daha çok sevdiği az şey vardır. Karşısındaki adam ilgisini çekmezse, şöyle bir uğramış bir esinti gibi yönünü değiştirir.

Genellikle eksiksiz, kusursuz bir aşk ilişkisiyle ilgili hayalleri yoktur. Bunun ütopik bir şey olduğunu düşünür. Fakat, mükemmel adamı bulduğuna inanırsa, ona kişiliğinin çileden çıkaran, heyecan uyandıran, meydan okuyan ve karmaşık yönlerini tamamen açar.

İkizler kadını ilgi görmek, kollanmak ister ama doğası gereği bağımsızlığa ve harekete de ihtiyacı vardır. Partneri ihtiyaçlarıyla ilgilenmeli, ama onu kısıtlamaya, hayatına fazlaca müdahale etmeye çalışmamalıdır.Romantizmi canlı tutan ve ilişkilere renk katan küçük, duygusal hareketleri sever.

Partnerinin özgün çabalarını takdir eder ve buna karşılık ilişki içinde birçok rol oynayabilir. Hepsi bir arada olmak üzere sevgili, en iyi arkadaş, eleştirmen, amigo, danışman, spor arkadaşı olabilir. İyi bir ilişkinin içindeyken dinamik ve sadık bir hayat ortağıdır. Kendisi için özel olan erkeği bulduğu zaman kendini tamamen ilişkiye adama eğilimindedir.

Duygu durumu hızlı ve öngörülemez bir şekilde değişebilir. Onun ne yapacağını kolay kolay tahmin edemezsiniz. Bir günü şarkı söyleyip dans ederek geçirdikten sonra ertesi gün cümle kurmaya enerjisi olmayabilir.

İletişime ve hayalleri paylaşmaya önem verir. Kız arkadaşınız İkizler burcundan ise size umutlarınız, dilekleriniz ve pişmanlıklarınızla ilgili birçok soru soracaktır. Partnerinin zihnini araştırmayı sever. Bunun sebebi ona önem vermesi ve en derin düşüncelerini bilmeden kendini birine yakın hissedememesidir.

Sürekli iletişim kurma, hareket etme ve kendini ifade etme ihtiyacı içindedir. Evde iken zaman zaman ev hayatına konsantre olamayacak kadar meşgul olabilir.

Çok yakın olduğu ve sevdiği insanların da bireyselliklerini kendisi kadar ifade edebilmelerini ister. Anne olursa bu konuda çocuklarını her zaman cesaretlendirir. Hoşgörülü ve şefkatli bir ebeveyndir, ancak, zamanını çok fazla talep eden veya kavgacı – gürültücü olan çocuklarla biraz huysuz olabilir.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Arkadaştır?

İkizler burcunun temel özelliklerinden biri hemen her duruma iki taraftan bakabilme yeteneğidir. Bu, İkizler kızının arkadaşları arasında mükemmel bir arabulucu olmasını sağlar. O, arkadaşlıklarına değer veren bir kadındır. Her zaman onlarla paylaşacak yeni fikirleri, ilginç düşünceleri vardır.

Hem bir iletişim ustası, hem de keskin bir gözlemci olarak paha biçilmez bir danışmandır. İnsan doğası hakkındaki zekası ve anlayışı kişiler veya gruplar arasında doğal bir denge noktası olmasına yol açar.

Zeki ve eğlenceli bir kadındır, asla sıkıcı değildir. Bu özellikleri birçok kişi tarafından sevilmesini sağlar.

İkizler Burcu Kadını ve Cinsellik

İkizler, Zodyak burçlar kuşağının en çok yönlü burcudur. Burcun kadınları için seks, fiziksel bir aktivite olmanın yanında zihinsel bir spordur da. Kovalamayı seven ve her zaman mükemmel sevgiliyi arayan İkizler kadını, partneriyle cinsel ilişkiye girdiği zaman bütün duyularının uyarılmasını ister. Sevgilisi zihnine de, hayal gücüne de hitap etmelidir.

Açık fikirli ve dışa dönük bir kadın olarak yeni şeyler denemeyi sever. Maceracıdır, çeşitlilik onun için önemlidir. Seks sırasında aktif bir katılımcıdır. Zevk almakta zorlanan bir kadın değildir ve zevk almak istediği kadar memnun etmeyi de ister.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.