xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

0 1.261

Oldukça hareketli, enerjik ve neşeli bir insan olan İkizler kadını aynı zamanda son derecede kararsız ve değişken bir yapıya sahiptir. Farklılıktan hoşlanan ve devamlı fikir değiştiren bu kadını anlamak kolay değildir.

Cinsel zevklerle pek ilgili olmayan bu kadının başka konularda da ihtiraslı olmadığını söyleyebiliriz. Onun zihni bir noktada uzun süre odaklanamaz, çeşitli konular arasında hızla dolaşır.

Maymun iştahlılık ve tutarsızlık da İkizler burcu kadınının özellikleri arasındadır; fakat aynı kadın arada bir gayet kararlı bir görünüm de sergileyebilir.

Bir bünyede birden fazla kadın barındırmaktadır ve bunlar değişik özellikleriyle sizi şaşırtabilir. Gülümsemeniz veya yürüyüşünüz karşısında kendinden geçiyormuş gibi göründükten bir süre sonra her şeyinizi keskin bir alaycılıkla eleştirebilir.

Göründüklerinden daha duyarlı olan İkizler burcu kızları oldukça zekidirler ve geniş bir hayal dünyaları vardır. Genellikle karmaşık karakterlerini size yük etmemeyi başarır; hayat dolu, neşeli ve esprili bir arkadaş olurlar. Hemen her şey hakkında akıllıca fikirleri vardır ve bunları kıvrak bir dille ifade edebilirler.

Aşık olmayı da, anne olmayı da çok isterler fakat aynı zamanda ikisi de onların gözlerini korkutur. Bu burcun kadılarından güler yüzlü, keyifli ve çocuklarının kendisini sınırlamasına çok da izin vermeyen anneler çıkar. Kafalarında birçok proje olduğundan çocuklarının çok fazla üstüne düşmezler ve genellikle çocukları da onların bağımsız yönünü taklit eder.

Bu zeki ve pratik kadın hareketli yaşamayı, seyahat etmeyi, yeni yerler görüp yeni insanlarla tanışmayı sever. Huysuz, hırçın ve alaycı olabilir. Fakat zekidir, çok iyi bir sohbet arkadaşıdır, keskin ön yargıları yoktur ve hayat koşulları onu kolay kolay sarsmaz.

Becerikli bir kadındır. En lezzetli yemekleri yapabildiği gibi, sunumuyla da hayranlık uyandırır. Nazik ve çekici davranışlarıyla konuklar üzerinde çok iyi bir izlenim bırakmayı da başarır.

Maddi konularda bağımsız olmayı tercih eden ve emir almaktan hoşlanmayan İkizler burcu kadınının olumlu yönleri birkaç işi aynı anda yapabilmesi, yenilik ve değişimlere açık olması, enerjik ve sempatik  karakteri ve hızlı kavrama yeteneği olarak sıralanabilir.

Olumsuz yönleri ise huzursuz ve havai yapısı, ikiyüzlülüğe meyilli olması, güvensizlik uyandıran ve şaşırtan değişkenliği ile dedikoduculuğu ve kararsızlığıdır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.