xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Burcunun Olumlu Ve Olumsuz Özellikleri

0 1.055

Bütün Zodyak işaretleri gibi İkizler burcu insanları da olumlu ve olumsuz özelliklere sahiptirler. Onlar genel olarak çabuk kavrayan, entelektüel, hevesli, meraklı ve eğlenceye hazır insanlardır, ancak gergin ve huzursuz da olabilirler. En iyi anlaştıkları burçlar Yay ve Kova’dır. Hava grubu üyesidirler. İletişim, yazı ve hareketi temsil eden Merkür tarafından yönetilirler. Konuşmayı severler ve sohbetleri dolu dolu olur.

İşte İkizler burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri:

Olumlu Özellikleri

1.Çok Yönlülük

İkizler kişisine heyecan veren pek çok konu vardır. Bu yüzden sıradan işlerde sıkışıp kalmaz, birçok şeye el atar.

2.Tatlı Dillilik

İletişim becerileri mükemmeldir. Üstün sözel yeteneği sayesinde hemen herkese bir şeyler satabilir.

3.Adaptasyon Yeteneği

Geniş fikirli ve uyumlu bir yapısı olan İkizler, içindeki anın tadını çıkarma isteğiyle, farklı koşullara adapte olabilir.

4.Entelektüellik

İkizler burcu kişisi bir aydın olarak doğar, her zaman, birçok konuda bilgi edinmekle ilgilenir. Keskin zekalıdır ve görüşlerini çekinmeden, rahatça dile getirir.

5.Espri Yeteneği

Zekası ve mizahi yeteneğiyle insanı hiç zorlanmadan etkileyebilir. İkizler burcunda doğmuş bir arkadaşınız varsa onun yanında asla sıkılmazsınız. Spontan davranış becerisi doğal çekiciliğini arttırır. Sizi saatlerce eğlendirebilecek, ilginizi canlı tutabilecek bir insandır.

6.Heveslilik

Hevesli ve hayat doludur; yeni ve ilginç şeyler denemek için her zaman hazırdır. Coşkusu zaman zaman çevresindeki insanlara da bulaşır.

Olumsuz Özellikleri

1.Huzursuzluk Ve Gerginlik

İkizler enerji doludur, ancak, çiğneyebileceğinden fazlasını ısırmaya, yani boyundan büyük işlere kalkışmaya eğilimli biridir. Bu, anksiyeteye ve gerginliğe neden olur.

2.Kararsızlık

Bir şeye karar vermesi gerektiği zaman sürekli olarak iki düşünce arasında gidip gelir. Bazen, bir türlü karar veremediği için karşısına çıkan kazançlı fırsatları kaybedebilir.

3.Tutarsızlık

İkizler burcunda doğanların ellerindeki projeye yönelik ilgi ve odaklarını kaybetmemeleri zordur. Oldukça ani ve keskin dönüşler yaparlar. Bu tutarsızlık başlıca olumsuz yanlarından biridir.

4.Yüzeysellik

İkizler, genellikle yüzeysel biri olarak etiketlenir. Bunun sebebi derinlere inmemesi ve ayrıntılara dikkat etmemesidir.

5.Odaklanma Eksikliği

İkizler burcunda doğanların hayatlarında çoğunlukla hedef ve odaklanma eksikliği görülür. Bu yüzden, yaptıkları şeylerden kolayca sıkılırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.