xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Burcunun Özellikleri

0 1.339

Değişken bir yapısı olan, fikirleri sıklıkla değişen, bazen kendileriyle çelişen kişilerdir İkizler burcu insanları. Kıvrak bir zekaları vardır ve farklı durumlara uyum sağlamakta güçlük çekmezler.

Değişken, hatta bazen dengesiz bir yapı İkizler burcunun özellikleri arasında ilk sıraya koyulmalıdır. Onu takip eden ilk birkaç özellikten biri de meraklılık olmalıdır. Bu burcun mensupları okumayı, öğrenmeyi, bilgi sahibi olmayı severler. İyi konuşurlar ama ciddi konularda değil. Hatta bu durumda kilitlenebilirler bile.

Ciddi konulardan çok yüzeysel konularla ilgilidirler. Görünümleri de, konuşma tarzları da enerjik ve gençtir. Espri yapmakta başarılı oldukları için bulundukları ortamlarda eğlenceli olmaları beklenir.

İkizler burcu mensupları belirsiz bir yapıya sahiptirler ve duygularını pek fazla paylaşmazlar; onları anlamak kolay değildir. Rutin işlerden hoşlanmaz, sürekli değişik bir şeyler ararlar. Bu, hayatlarının her alanında geçerlidir. Hevesle atıldıkları bir işten bir süre sonra sıkılabilirler. Bu durum değişken ve hareketli kişilikleriyle ilgilidir.

Çoğu spora, özellikle de riskli sporlara düşkün olur. Ani tepkiler vermeyi gerektiren aktiviteleri severler.

Üst seviyede bir analiz yeteneği de İkizler burcunun özellikleri arasında sayılmalıdır. İşlek bir zekaya sahip olan İkizler insanları, herhangi bir şeyi kavramakta zorluk çekmezler. Güçlü bir kişilikleri vardır, cesaretleri kırıldığı veya üzüldükleri zaman bunu pek belli etmezler. Sanatsal faaliyetlere de, gündelik işlere de yatkın olurlar. Yetenekleri tek bir konuya yoğunlaşmaz zira değişken kişilikleri onları yenilikler aramaya iter.

İkizler burcu kişileri çekici insanlardır ve bu kendiliğinden olan, özlerinde var olan bir özelliktir; ilgi çekmek için pek çaba sarf etmezler. Meraklı ve güncel olaylarla ilgili kafa yapıları yüzünden her ortamda, her konuda söyleyecek bir şeyler bulurlar.

Dostluğu, ahbaplığı sever; dostlarına değer verirler ama insanlarda soğuk ve ölçülü kişiler oldukları izlenimini bırakabilirler. Görmüş geçirmiş, kültürlü insanlarla yakınlık kurmayı severler. Dostlarını önemser, onların sözleri ve sözlerin ardında iletmek istedikleri mesaj üzerinde düşünürler.

İkizler burcu aşk hayatında ciddi beraberliklerden çok yüzeysel yakınlıkları tercih eden, kısıtlanmaktan hoşlanmayan insanların burcudur. Bu burcun mensupları zekaları ve kişilikleriyle karşı cinsi kolayca etkileyebilirler. Duyguları kapalıdır ve aşk hayatında kıskanç olurlar.

Olumlu özelllikleri yüksek bir kavrama yeteneği, canlılık, sempatik tavırlar, entelektüel ilgiler, uyumluluk, aynı anda birkaç işi yapabilme yeteneği ve yeniliklere açık olmak olarak sıralanabilir.

Burcun olumsuz özellikleri ise kararsızlık, yüzeysellik, başkalarını yoracak veya şaşırtacak derecede bir değişkenlik, havailik, huzursuzluk, devamlı değişen kararlar ve fikirlerden kaynaklanan bir güvenilmezlik ve dedikoduculuktur.

Bir İkizler burcu kişisinin birbirinden farklı 2 kişiliğinden hangisiyle karşılaşacağınızdan emin olamazsınız. Birdenbire ciddi, huzursuz ve düşünceli birinden sosyal ve eğlenmeye hazır birine dönüşebilir.

İletişimi, hareketi ve yazmayı temsil eden Merkür tarafından yönetilen İkizler insanı devamlı yeni insanlar, konuşacak insanlar, rehberler ve meslektaşlar arar. Bu durum genellikle eksik olduklarını hissettikleri diğer yarısını arıyor olmasına yorumlanır.

O çok yönlü, meraklı, dünyadaki her şeyi yaşamak isteyen biridir. İlham verici bir kişiliği vardır, onunla sıkılmazsınız. Partneriyle sözlü iletişim kurmayı, ruhsal olarak anlaşmayı tensel temas kadar önemli bulur.

Flört etmeye eğilimidir. Aklını ve enerjisini eşleştirebileceği doğru insanı bulana kadar birçok ilişki kurabilir. Heyecana, tutkuya ve çeşitliliğe ihtiyaç duyar. Kendisini tamamlayan, içine sinen birini bulduğu zaman sadıktır.

Hızlı, meraklı ve işlek bir zihni olan, bilgiye açlık duyan ve bildiklerini paylaşmak isteyen İkizler insanının iletişim yeteneği çok güçlüdür. Genelde yüzeysel ve kararsız biridir ve bu yönleriyle iticidir. Ama uyumlu, arkadaş canlısı, etkileyici, ikna edici, esnek ve iyimser bir kişiliği olduğu için çevresindekilere çekici gelir.

Hayatta onu heyecanlandıran çok fazla konu vardır ve kendi tecrübelerini yaşamak ister. Hayat doludur, her zaman yeni bir şeyler denemek için isteklidir. Fakat hevesle ilgilenmeye başladığı şeylere veya giriştiği projelere odaklanmakta zorlanır.

Genellikle hayatta belli bir yönü ve odağı yoktur. Çabuk sıkılan biridir. Üstün sözel becerisi sayesinde iyi bir satıcı olabilir. Görüşlerini rahatça dile getirir. Bir şeye karar vermesi gerektiği zaman farklı kişilikleri farklı şeyler düşündüğü için  zaman kaybeder. Bu özelliği bazı fırsatları kaçırmasına yol açabilir.

(Güncellendi: 15.09.2017)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.