xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 5.608

İkizler burcu – Boğa burcu beraberliğinde kadının Boğa olması işleri kolaylaştırır. Bu ikili birbirlerine karşı güçlü bir çekim hisseder ve kısa sürede bağlanırlar. Fakat ilişkinin sürmesi için ikisinin de ciddi bir çaba göstermesi gerekir. Başlangıçta birbirlerini ilginç bulurlar, zira birbirlerinden çok farklıdırlar.

Boğa toprak grubundan, İkizler ise hava grubundandır. 2 grup fiziksel olarak karışmaya çalıştığında durum şöyledir: Toprak havaya ihtiyaç duyar, fakat hava serbestçe dolaşmaktan hoşlanır. Hava hızla hareket eder, topraksa daha dingin ve dengelidir.

İkizler erkeği – Boğa kadını ilişkisinin başlangıcında kadın erkeğin kendi durgunluğunun tam tersi olan canlılığını çekici bulabilir. Fakat bu istikrarlı ve sabırlı kadın, zaman geçtikçe erkeğin maceraperest ve değişken doğasına uyum sağlamakta güçlük çekecektir.

Boğa burcu kişisi gerçekten sinirlendiği zaman büyük ve şaşırtıcı  bir öfke gösterisi sergileyebilmesine karşın genelde sakin ve istikrarlı bir insandır. Çevresindeki birçok insandan daha pratik ve güçlüdür. Sevdiklerine nasıl bakacaklarını bilir.

Yoluna engeller çıksa da hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlerler. Çevresindeki dünyada dikkat çekici bir iz bırakmak onun için önemlidir. Burcun kadını güvenilirliği ve duyarlılığıyla dikkat çeker, cömert doğası sayesinde çevresindekilerin kalbini kolaylıkla kazanır. İkizler erkeği onun kadınsılığına ve şehvetine neredeyse tapar, o da erkeğin keskin ve sezgisel beynine saygı duyar.

İkizler burcu kişisi karşılaştıkları zorluklardan sıyrılmasını sağlayan parlak bir zekaya sahiptir. Birini baştan çıkarmak onun için zor değildir. Ustalıklı zihni ve iyi bir şekilde harmanladığı farklı kişilikleriyle insanları şaşırtabilir. Amaçsızca gezip dolaşmayı sever.

Temel ihtiyaçlarından biri bağımsızlıktır. Düşüncelerini akıcı bir şekilde ifade eden parlak bir konuşmacıdır. Gerek gördüğü zaman, varlığını sürdürmek veya bir durumun içinden çıkmak için bir bakış açısından diğerine geçebilme yeteneğine sahiptir. Bu yönü Boğa kadınını rahatsız edip erkeğe olan güveninin azalmasına yol açabilir. Kadın bu parlak ve hızlı adamdan bir şeyler öğrenmek istese de onun öğrettiği şeyleri kavramakta zorlanır.

O beraber olduğu erkeğin kendisi için yeterince iyi olduğunu düşündüğünde bütün hayatını  onun kollarının arasında geçirmek ister, bir başkasına ihtiyaç duymaz. Erkek ise uzun süre aynı kadına bağlanmayı sıkıcı bulabilecek biridir. O ilişkisini geliştirmek için bol bol zamanı olduğunu düşünür ve acele etmezken, sevgilisi geleceği öngöremiyorsa ilerleyemez.

Yaklaşımlarındaki bu farklılık bazen ilişkilerini zayıflatabilir. Beraberliklerini olumsuz etkileyebilecek bir başka etken de Boğa’nın maceracı bir ruha sahip olmaması ve tutkusunu açıkça göstermemesidir.

İkizler burcu erkeği fazla hesap kitap yapmadan anı yaşama eğilimindeyken, Boğa burcu kadını özellikle finansal açıdan güvence altında olmak ister. Para meselelerinin aralarında tartışma konusu olması kuvvetle muhtemeldir. Kadın istikrarlı ve sabırlı, erkek huzursuzdur. Erkek macerayı, dışarıya açılmayı severken kadın huzurlu bir ev ortamında kendini daha iyi ve güvende hisseder. Erkek için küçük bir flört zararsız, eğlenceli bir maceradır ama kadın onun bu yönünü kabul edemez.

Bu ikili birbirleriyle doğal bir şekilde uyumlu olan ideal bir çift teşkil etmezler. Mutlu bir ilişki kurabilmek için karşılıklı farklılıklarının üstesinden gelmeyi kabul etmeleri gerekir. İlk etapta aralarında romantik bir beraberlik olması zor değildir fakat çok farklı ihtiyaçları olduğu için istikrarlı ve uzun vadeli bir ilişki yürütmeleri kolay olmaz. Ebeveynlik nitelikleri de farklıdır; İkizler çocuklarıyla arkadaşça bir ilişki kurarken Boğa onların bekçisi pozisyonunda olur.

Çiftin arasındaki cinsellik bazı açılardan sorunlu olabilir. İkizler erkeği cinselliğe diğer birçok burcun erkeklerine göre daha rahat ve kolay yaklaşır. Sevgisini ve ilgisini birkaç basit cümleyle ifade edebilir. Oysa kadın davranışlarla da desteklenen, güçlü ve umut vaat eden aşk ifadelerine ihtiyaç duyar.

Adımlarını pek düşünmeden atan, çoğu zaman dürtüsel davranan tutarsız bir erkekle planlı ve istikrarlı bir kadın… Hayatı müthiş bir hızla yaşayan, hızlı düşünen, hızlı karar veren, hızlı hareket eden değişken bir erkekle temkinli, derin düşünen, yavaş yavaş değişen bir kadın…Çok konuşan bir erkekle, en azından onun gevezeliğine kıyasla suskun bir kadın…Sevgisini, tutkusunu basit bir şekilde ifade eden bir erkekle daha derin ve yaratıcı bir yaklaşım, daha tutkulu ve güçlü ifadeler isteyen bir kadın…Dikkatsizce harcamalar yapabilen bir erkekle maddi güvenceye çok önem veren bir kadın…Dışarıya çıkmayı, sosyalleşmeyi seven bir erkekle evinin rahat ve güvenli ortamını tercih eden bir kadın…

Bu çiftin kalıcı bir ilişki kurması gerçekten kolay görünmüyor ve iki tarafın da sabır ve anlayış göstermesini, bazı tavizler vermesini gerektiriyor. Birbirlerine kazandırabilecekleri şeyler var aslında. Örneğin erkek kadına hayatta biraz daha eğlenmenin yolunu gösterebilir, kadınsa ona, özellikle yatak odasında yavaşlamanın ve zaman ayırmanın değerini öğretebilir. Yine de İkizler erkeğinin Boğa kadınının umduğu derin tutkuyu tam olarak sağlaması pek mümkün değildir. O, bu kadına göre her zaman biraz yüzeysel kalacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.