xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Erkeği -Oğlak Kadını Aşk Uyumu

0 3.681

Kalben bir çocuk olan ve her zaman öyle kalan İkizler burcu erkeği ile yaşının ötesinde bir bilgeliğe sahip olan Oğlak burcu kadını kısa vadeli bir ilişkiyi fazla sorun yaşamadan sürdürebilirler ama uzun soluklu, mutlu bir ilişki için umut vaat eden bir çift değildirler. Bu beraberlikte kadın erkeğe fazla dik başlı ve duyarsız, erkek kadına olgunlaşmamış ve kararsız biri gibi görünür. İkisinin sosyal yaşam anlayışları, kariyer hırsları, mali konulara yaklaşımları; birçok yönleri birbirinden farklıdır.

Karşıtların çekimi yasası İkizler erkeği – Oğlak kadını beraberliğinde çoğu zaman kesin çizgilerle işler. Birbirlerinden farklı kişilikleri olan bazı çiftlerde zıt yönler arasında bir denge kurulabilir, zıt özellikler birbirini tamamlayabilir. Ancak İkizler – Oğlak ikilisi söz konusu ise çizgiler çok keskindir; uyumları ya iyi ya baya kötüdür, “İdare eder” durumu onlar için söz konusu değildir. İyi birer iş ortağı veya dost olabilirler ama iki sevgili olarak mutlu olma şansları oldukça düşüktür.

Hava / toprak grubu mensuplarının ilişkisinde her zaman mevcut olan anlaşmazlık potansiyeli bu çiftin beraberliğinde daha yüksek seviyededir.Sorumlu ve olgun Oğlak kızı, İkizler erkeğini birçok açıdan anlayamaz ve benimseyemez. Bu hareketli, konuşkan ve girişken adam da onun neden her gece arkadaşlarıyla partilere katılmayı istemediğini anlamaz.

Kadın işine ve ailesine bağlı bir ev kuşu iken, erkek yeni şeyler öğrenmeye ve seyahat etmeye bayılan özgür bir ruhtur. Kadın çalışkan ve kararlıdır, sorumluluk duygusu yüksektir, ailesi ve kariyeri için özveride bulunmaya eğilimlidir, ileriye bakar ve her şeyi planlar. Erkek kayıtsız ve kaygısız bir insandır, çoğu zaman aklı bir karış havadadır, kararsızdır, burada ve şu anda yaşar.

İkizler burcu erkeğinin doğasında, onu kendisiyle bir dostluk ilişkisi kurmak isteyenler için de, romantik bir ilişki kurmayı hayal edenler için de bir bulmaca haline getiren doğal bir ikilik mevcuttur. Onu gerçekten tanımak neredeyse imkansızdır. Karşınıza çok enerjik, zeki, entelektüel, esprili, yaratıcı, yeni koşullara uyum sağlayabilen, çekici biri olarak çıkar. Ama entelektüel yönü güçlüyken duygusal açıdan zayıftır, zihni huzursuz, planları dolambaçlı, davranışları dürtüseldir.

Karşı konulması zor cazibesi ile yüksek standartlardaki gösteri yeteneği, en derinlerdeki karanlık duygularını gözlerden saklayan bir sis perdesi oluşturur. Bu adamı bir uçurum olarak düşünün, uçurumun dibinde yatan şeyleri görmek için yıllarca uğraşmanız gerekebilir ve bu gerçekleşse bile o hala bazı sürprizler barındırıyor olabilir.

Coşkulu merakı, çok yönlü zekası ve keyifli konuşmaları ile girdiği çevrelerde bir hayran kitlesi oluşturmakta zorlanmayan bir sosyal kelebektir kendisi. Sevgisinin nesnesini kendine çekmek için sıklıkla büyük romantik jestler üretme eğilimindedir.

Yeni şeyler keşfetmek için duyduğu sürekli arzu zekasını parlatıp bilgisini arttırır ama bu özelliği aynı zamanda bir duruma veya bir insana bağlanmasını, bir yerde kök salmasını engeller. İkizler burcu erkeği – Oğlak burcu kadını ilişkisinin temel çelişkisi Oğlak’ın demir atma isteğine karşın İkizler’in sonsuza kadar yeni maceralar aramaya meyilli biri olmasıdır.

Oğlak kızı, çoğu zaman, başarılı olmaya karar verdiği alanda başarılı olur. Bu çalışsa da böyledir, ev kadını olup mükemmel bir aile ortamı oluşturmaya karar verse de.  Yükselme yolunda çevresindeki insanları geride bırakma eğilimindedir, partneri de buna dahildir. Azimli, gayretli, tuttuğunu koparan biri olduğu için kariyerinde hızla yükselebilir.

Kazanma eğilimi bir yandan onu başarıya götürürken bir yandan da zafere giden yolda yanlış anlaşılmasına yol açarak baş düşmanı haline gelebilir. Bu yüzden etrafına kendisini ve duygusal hassasiyetini koruyacak büyük bir duvar örer. Böylece dışarıdan serinkanlı, sakin, ve kendine hakim görünür. Bu yüzeyin altında serbest kalmayı isteyen, duyguları keşfedilmemiş bir ateş topu saklıdır.

Bu  hırslı, mesafeli, vakur, kararlı, pratik ve metodik kadının acımasız bir tarafı da vardır. Materyalist, zarif, kibar ve seviyelidir. İlk görüşte aşık olduğu nadiren görülür. Pratik yapısıyla, aşık olmaya karar verdiği zaman (Evet, onun için bu da karar verilecek bir şey olabilir) konuyu ciddiyetle ele alır, riskleri hesaplar ve akılsızca şeyler yapmamaya çalışır.

Sevgisini coşkuyla sergileyebilen biri değildir, ama kalbinin derinliklerinde gerçekten sever ve sevgiyi ciddiye alır. Pratik bakış açısıyla, sosyal yaşamını da işine ve hayatına faydası olacak şekilde organize etmek ister.

İkizler erkeği – Oğlak kadını ikilisi birbirlerini pek anlamazlar. Mutlu bir ilişki için çok fazla gayret ve sabır göstermeleri gerekir. Bazen farklı kişilikler birbirleri için teşvik edici olabilir ama bu çiftin ilişkisinde durum farklıdır.

Bu iki farklı kişilik birbirlerinin duygularını bastırmaya çalışır ve bazen fırtına şiddetinde günlük çatışmalar yaşayabilirler. Hayata yaklaşımları farklıdır ve ortak noktaları çok azdır. Erkek herhangi bir rutine bağlı kalması gerektiği zaman sıkıntı duyarken, kadın rutin işlerde herhangi bir değişiklik olmasından rahatsız olur.

Oğlak burcu kadını – İkizler burcu erkeği ikilisinin hedefleri de, tercih ettikleri sosyal çevreler de aynı değildir. Başlangıçta hiç uyumlu değildirler, fakat daha yakın bir ilişki kurmak ister ve sabırlı olurlarsa birbirlerinde keşfedilecek şeyler bulabilirler.

Kadın, erkeği derinlemesine anlamak için çaba gösterirse onun cazibesinin ve enerjisinin, uçarı ve kaygısız davranışlarının ardında savunmasız, duyarlı bir alan olduğunu görür. Erkek de, onunla yeterince ilgilenirse ciddi, sistematik ve pratik dış görünümün arkasındaki mizah duygusunu ve eğlenceli zekayı keşfeder. Oğlak İkizler’in uçarı düşüncelerine kararlılık ve amaç getirirken İkizler Oğlak’ın bazen aşırı ciddi olan tavrını yumuşatmasını, rahatlamasını ve eğlenmesini sağlayabilir. Güçlü ve pratik Oğlak kadınında, çok güçlü olmasa da bir mizah eğilimi vardır ama bunu sadece yanında kendini rahat ve güvenli hissettiği kişilere gösterir.

Bu beraberlikte, genellikle taraflar birbirlerinden kolayca yorulurlar ve uzun vadeli, güzel bir ilişki için göstermeleri gösteren sabrı gösteremezler. İlişkileri iniş ve çıkışlarla, engebelerle dolu, taşlı bir yol gibidir. Bu yoldaki zorlukları, ancak birbirlerine çok aşık olurlarsa ve birbirlerinin doğasının derinliklerini keşfedip anlayacak kadar sabırlı davranırlarsa aşabilirler.

İkizler erkeği – Boğa kadını için tıklayın

İkizler erkeği – Yay kadını için tıklayın

İkizler erkeği – Terazi kadını için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.