xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İkizler Erkeği – Terazi Kadını Aşk Uyumu

0 5.074

İkizler erkeği ile Terazi kadını arasındaki ilişki oldukça canlı bir ilişki olur. 2 taraf da birbirlerinin fikirlerine, bireysel özgürlüklerine ve mahremiyetine saygı duyarlar. Birbirlerine özen gösterir, hayatı güzelleştirecek değişiklikler icat ederler. Eşit seviyedeki zekalarıyla birbirlerine meydan okudukları keyifli sohbetleri olur. İkisi de birbirlerine farklı bakış açıları sunabilirler. İkizler erkeği – Terazi kadını beraberliğinin uyumlu olması için gereken şartlardan biri yüklerin ve sorumlulukların eşit bir şekilde dağılmasıdır. Terazi kızı çok büyük ihtimalle bunu talep edecektir, çünkü adalet onun için çok önemlidir.

Bu ilişkide sürtüşmeler olur fakat bunlar tarafların biraz akıllı ve özenli davranmasıyla fazla zorlanmadan halledilebilir. Her ikisi de hava grubu mensubudurlar; zihinlerinin işleyiş tarzı farklı olmakla beraber aynı derecede zekidirler. Ortak yönlerinin sayısı oldukça fazladır.

İkisi de sosyal becerileri yüksek, popüler, geniş bir arkadaş çevresi olan kişilerdir. Sözlü iletişim kurma yeteneğine de sahiptirler ve bu konuda birbirlerini tatmin edebilirler. İlk sohbetlerinde birbirlerine bu açıdan hayranlık duymaları muhtemeldir. İlişkilerinin romantizm ve dostluk ayağı son derecede güçlü olur.

İkizler erkeği eğlenceli bir aşk ilişkisi ister. Kızdığı zaman dili keskinleşir ve sert şeyler söyler ama bu geçici bir durumdur. Kızgınlığı uzun süre devam etmez. Kinci, intikamcı bir yapıya sahip değildir.

Terazi kadınıyla ilişkisinde yaşanacak sorunlardan biri bu adamın kararsız doğasıdır. Kendisi istikrara onun kadar önem veren biri değildir. Kadın fazla zaman geçmeden uzun vadeli bir ilişki kurmayı isterken o yavaş ilerleyen hafif, keyifli bir flört dönemini tercih eder. Sağa sola zıplayan kararsız enerjisinin sebebi biraz da dünyayı keşfetmeye, yeni şeyler görüp öğrenmeye karşı büyük bir tutkusu olmasıdır.

Partneriyle dostça bir ilişkisi olmasını ister. Hürriyetine düşkündür. Bağımsızlığının bir kısmını olsun korumayı talep eder ve sevgilisine de aynı hürriyeti tanır. Konuşkan ve sempatiktir. Seyahatlere çıkmaya, yeni insanlarla tanışmaya, partiler vermeye bayılır.

Terazi kadınını etkilemek istiyorsa ondan bir tavsiye istemesi önerilebilir. Bu kadın neredeyse bir strateji uzmanıdır, kendisine danışılan herhangi bir konuda çok iyi fikirler ve çözümler üretebilir. İkizler erkeği ondan mesela bir arkadaşıyla yaşadığı bir ilişkiyle ilgili olarak rehberlik etmesini isteyebilir. Muhatabı kendi kararlarına güven duyulmasından memnun olacaktır.

Terazi burcu kadını mantıklı düşünen bir kadındır, iletişimi güçlüdür, sevdiklerine karşı hassastır, karamsarlığa yatkındır. Burcunun en ön plandaki işareti olarak her şeyde denge arar. Biriyle iyi geçinebilmesi için o kişinin dengesiz ve adaletsiz davranışları olmaması  gerekir. Kısa sürede ortadan kaybolmayan, karşısındaki kişi kendisinden özür dilese bile uzun süre devam eden bir öfkesi vardır.

Zarif, inceliği seven, stil sahibi bir kadındır fakat sinirlendiği zaman ani ve ağır tepkiler gösterebilir. Romantik ve sadıktır. Partnerini seçerken sadece duygularının izinden gitmez, aklının söylediklerine de kulak verir. Akıllı bir kadındır ve partnerinin de en az kendisi kadar akıllı olmasını ister. Akıllıca önerilerinden dolayı insanlar ona sıklıkla fikrini sorarlar.

İkizler burcu erkeği – Terazi burcu kadını beraberliğinde erkek kadının desteğine her zaman güvenebilir. Terazi kadınının dengeye önem veren doğası partnerinin hayatının daha düzenli olmasını sağlar. Aralarında romantik bir ilişki yaşanır. Bu durum sevişmelerine de yansıdığından cinsel ilişkileri de çok fazla tutkulu olmaz. Ayrıca kadın tarafı seks sırasında bile denge ve ılımlılık talep ederek erkeğin tutkulu ve heyecanlı hareketlerinin önünü kesebilir. Yine de genelde  tatmin edici bir cinsel hayatları olur.

İlişkilerinde yaşanabilecek sorunlardan biri de ikisinin de fazla düşünmeden para harcamaya meyilli olmasıdır. Uyumlu bir beraberlik kurmak için çabalamaları gerekir tabii, ama çok fazla değil. Zira bu ikilinin arasındaki farklılıklar çok keskin değildir.

Evlilikleri genellikle iyi gider.  Aynı evde yaşayıp beraberce bir şeyler yapmaktan, sosyal etkinliklere katılmaktan, çocuklarını büyütmekten keyif alırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.