İkizler Kadını – Kova Erkeği Aşk Uyumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İkizler burcu kadını – Kova burcu erkeği ikilisi birbirlerine zihinsel ve ruhsal bağlarla bağlanan bir ikilidir. Hava grubu burçları söz konusu olunca genellikle böyledir; onların en büyük ortak ihtiyacı iletişimdir. Tutkudan yana biraz zayıf, fakat 2 tarafı da tatmin eden bir beraberlikleri olur.  İkisi de zeki ve iletişim yeteneğine sahip insanlardır; sohbetleri ilginç ve eğlencelidir. Öfkeli bir yapıları olmadığı ve iletişime açık oldukları için sorunlarını gürültülü kavgalar ederek değil konuşarak çözebilirler.

İkizler kadını – Kova erkeği evliliği genellikle klasik tarz bir evlilik değildir. İkisi de her zaman iç içe yaşamaktan hoşlanmaz. Arkadaşlarıyla ayrıca da görüşmek isterler, bazen ayrı tatil yapma ihtiyacı duyabilirler. Ve bu yönden birbirlerini anlarlar. İlişkilerinin en güçlü yanlarından biri bu karşılıklı anlayıştır zaten. Aralarında ilişkinin liderinin kim olacağı konusunda sorunlar yaşanmaz, fakat rehber erkek olursa  beraberlik daha başarılı olur.

İlişkileri genellikle dostlukla başlar ve yavaş yavaş romantik bir beraberliğe dönüşür. Bu farklı renklerle zenginleşen bir ilişkidir. Fiziksel yakınlık onlar için sadece seks değildir; birbirlerine yakın olmalarıdır. Cinsellikte ilişkiyi güçlendiren karşılıklı hoşnutluğu ararlar. İkisi de diğerini okur ve ne istediğini anlar. Aralarında güzel bir anlayış vardır ve küçük jestler yaparak aralarındaki romantizmi canlı tutarlar. Birbirlerinden sıkılmazlar.

İkizler kadını keskin zekalı, etkileyici, çok yönlü bir kadındır. Oldukça esprilidir. Değişikliklere uyum sağlayabilen esnek bir kişiliğe sahiptir. Sözlü iletişim yeteneği güçlü yönleri arasındadır ve bununla insanları etkiler. Olaylar ve insanlar üzerinde düşünür. İyi bir analizcidir. Onu etkilemek isteyen bir erkeğin şık ve özgün bir tarzda flört etmesi gerekir. Saygı görmekten ve kişiliğinin takdir edilmesinden hoşlanır.

İnsanlarda en çok önem verdiği şeylerden biri zekadır. Karmaşık bir kişiliği vardır. Utangaç ve kadınsı görünürken birden agresifleşebilir. Duygularını dramatik, abartılı bir şekilde gösteren erkekleri itici bulur. Karşısında biraz gizemli bir erkek olması ilgisini çeker, onu keşfetmeye çalışır.

Erkeğin kendisine sadık kalacağına ve zarar vermeyeceğine ikna olmadığı sürece ona yumuşak ve zayıf taraflarını göstermez.  Erkeğin bütün dikkatinin kendisinde olmasını ister, etrafındaki herhangi bir kadına fazla dostça davranmasından rahatsız olur. Yönetilmekten, özel alanlarına müdahale edilmesinden hoşlanmaz. Kova erkeğinin zihninin parlaklığından çok etkilenir.

Kova erkeği macerayı sever. Bilgi toplamayı da. Biraz karamsar olmakla beraber genelde sakin, iyi ve kaliteli mizah yapan, sevecen ve cömert bir adamdır. Manevi değerlere önem verir. Yumuşak, nazik ve romantiktir. Derin ve ciddi düşünür; insanların iyiliği için fikirler üretir, çözümler arar. İlişkisi ona tatmin edici gelmezse başka bir alternatif arar. Fakat doğru kadını bulduğu zaman, ilişkisi onun hayatı haline gelir.

İkizler kadınının enerjisini sever ve onunla maceralara atılmaktan zevk alır. Onun sıklıkla, geleneksel yollarla veya doğru zamanda “Seni seviyorum” dediğini duyamazsınız. Romantik akşam yemeklerinin, çiçeklerin ve çikolataların adamı da değildir. Doğası gereği kendini klasik yollarla ifade etmeyen bir erkektir. Jestleri daha çok sürpriz gezi planı vb. tarzlarda olur.

Değerli bağımsızlığını tehdit eden kadınlardan hoşlanmaz. Partneriyle uyumluluğu onun kendisiyle fikir tartışmalarına giren, beyin fırtınaları yapabilen biri olmasına bağlı olarak artar. Karşısındaki kadın onunla biraz olsun yarışabilmelidir, kolayca kazandığı tartışmalardan zevk almaz. Rutinden hiç hoşlanmaz, hatta neredeyse korkar.

Aralarında büyük bir zihinsel uyum olan İkizler kadını – Kova erkeği ikilisi seyahat etmeyi, yeni insanlarla tanışmayı, yenilikleri severler. Erkek kadının kendini iyi hissetmesini ve yeteneklerinin daha çok farkına varmasını, kendine güveninin artmasını sağlar. Paylaşacakları, konuşacakları çok şey olması yakınlıklarını perçinler.

İkisi de özgürlüğüne düşkün bireylerdir; arada bir yalnız kalmayı, birbirlerinden bağımsız bir şeyler yapmayı isterler. Aralarında tartışmalara sebep olabilecek farklılık ve çelişkiler vardır ama onların beraberliği çelişkilerin birliği gibidir; birbirleriyle uyumludurlar. Benzer şeylere ilgi duyar, benzer şeylerle motive olurlar.

Erkek aktif ve zeki bir kadın bulduğu için mutludur, kadın da kendisinin düşünce süreçlerini anlayan bir erkek bulduğu için. Temel karakterleri ve iletişim tarzlarıyla ilgili bazı engeller olabilir ama birbirlerine kısa sürede ve kolayca uyum sağlayacak bir çifttirler. Kova erkeği büyük, dramatik duygusal gösteri ve karmaşaları sevmez. Bu yüzden İkizler kadınının sevinç, umutsuzluk vb. duygu durumlarını sakin ve düzenli bir şekilde ifade etmesi iyi olur.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İkizler Kadını – Kova Erkeği Aşk Uyumu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin