xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İlk Buluşma ve Diğerleri İçin Kıyafet Önerileri

0 2.082

İster ilk, ister yüzüncü olsun insanın sevdiği kişiyle yaptığı her buluşma heyecan vericidir. Çoğu kişi daha çok ilk buluşmada giyilecekler üzerine odaklansa da diğer buluşmalarda gidilecek mekana ya da yapılacak aktiviteye uygun kıyafetler seçmek son derece önemlidir. Bu konuda kesin kalıpların olduğunu düşünmek aslında pek de doğru değildir, çünkü en güzel kıyafet insanın kendini içinde rahat hissettiği kıyafettir. Ancak bu ilk buluşma için çizgili bir eşofman ve nerede başlayıp nerede bittiği belli olmayan bir atletin uygun kaçacağı anlamına gelmez.

Çok şık bir yerde yemeğe çıkmayacak ya da resmi bir davete birlikte katılmayacaksanız sevgilinizin ailesiyle tanışırken bile önemli olan şey kıyafetinizin düzgün, temiz ve hoş olup fazla hırpani ya da aşırı özenli görünmemesidir.

Özellikle ilk randevu sırasında ya da dışarı kahve içmeye çıkarken giyeceğiniz aşırı iddialı kıyafetler hem partnerinizin sizin yanınızda özensiz ve baskı altında hissetmesine, hem de sizin rahat hareket edememenize neden olur.

 

Yazımızda sizlere ilk buluşmada giyilecekler ve çeşitli mekanlarda tercih edilebilecek kombinler hakkında fikir vermeye çalışacağız. Kendi zevkinize ve içinizdeki sese kulak verip örnek kombinleri tarzınıza göre yorumlamanızı tavsiye ederiz. Böylece pek çok moda yazarı tarafından uygun görünen bu kombinlere kendi dokunuşunuzu ve kişiliğinizi katarak harikalar yaratmanızın önünde hiçbir engel kalmaz!

Yüksek belli beyaz bir mini etekten ve siyah büstiyerden oluşan yukarıdaki yazlık kombine deyim yerindeyse bayıldık! Kombinde önerilen beyaz rahat ayakkabı ve sade kot ceket de bize ilk buluşmada ne giyilir sorusunun cevabını daha net verebilmemiz konusunda yardımcı oldu.

Fotoğraftaki gibi bir etek ister mini, ister midi boy olsun astarlı olduğundan rüzgarlı günlerde giyilmeye uygun görülüyor. Kot ceket buluşmanın akşam saatlerine kadar uzaması halinde ya da serin bahar günlerinde rahatlıkla taşınıp sizi üşümekten kurtarabilir. Spor ayakkabı ise eğer oturmaktan sıkılıp birlikte uzun bir yürüyüşe çıkmak ya da eve yürüyerek dönmek isterseniz size büyük rahatlık sağlayabilir. Hep tekrarladığımız gibi, spor ve şık!

İlk GörüşmedeNe Giyilir

Bize göre bu kombinin en önemli özelliği hem sıcak, hem de soğuk günlerde giyilmeye uygun olması. Rengiyle siyah basic tshirt üzerinde nötrleyici bir etki yaratan pembe hırka kışın çetin günleri için biraz hafif kaçsa da diğer zamanlarda sizi soğuktan korumaya yetecektir. Kıyafetin diğer yıldızı olan püsküllü ayakkabılar da yeterince dikkat çekici olduğundan pantolon ve tshirtün olabildiğince sade tutulması bizce isabet olmuş.

İlk Buluşma Önerileri

Her ne kadar bizim tercihimiz rahat kombinlerden yana olsa da yazımızda romantik bir akşam yemeği ya da aileyle tanışma sırasında giyilebilecek bir buluşma kıyafeti örneği de göstermek istedik. Renk uyumu ve rahatlığıyla kalbimizi çalan bu şık kombinin tek kusuru biraz ağır ve gösterişli kaçan küpeler. Ayakkabı olarak böylesine iddialı bir model tercih edilecekse küpenin daha sade tutulmasını, mesela yedi değil de üç damlalı olmasını ya da siyah top bir küpe tercih edilmesini öneririz.

Galerimizde başka buluşma kıyafeti önerileri de bulabilirsiniz. Umarız bizim beğendiğimiz modeller size ilham verir ve harika bir randevu yaşamanıza katkısı olur. Mutlu günler dileriz.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.