xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İlk Buluşmada Yapılabilecek En Büyük 2 Hata

0 1.945

Yaşınız kaç ya da başınızdan şimdiye dek iyi ya da kötü ilişki geçmiş olursa olsun hoşlandığınız biriyle yapacağınız ilk buluşma her zaman heyecan vericidir. İnternette, dergilerde ve farklı kaynaklarda ilk buluşmada ne giyilir, ne söylenir, ne söylenmez gibi sorulara dair çok farklı bakış açıları bulabilirsiniz. Ancak bu tarz kısıtlayıcı yazıların pek çoğu belli kabuller üzerinden kurgulanmıştır ve asıl önemli olanın samimiyet ve iyi vakit geçirmek olduğunu kimi zaman gözden kaçırabilirler.

İlk buluşmada sorulacak sorular ya da birlikte neler yapacağınız tamamen sizin ve partnerinizin zevklerine, ortak noktalarınıza ve sizi birer birey yapan farklı deneyimlerinize bağlıdır.

 

Tüm bunlara rağmen kendinizi ilk buluşma önerileri almak zorunda hissediyorsanız size başlıca tavsiyemiz kendinizi içinde hem rahat, hem de güzel hissedeceğiniz bir şeyler giyip biraz da nefes ve rahatlama egzersizi yaptıktan sonra mideniz boş olmadan, yemek yiyecekseniz bile birkaç lokma tuzlu bir şeyler atıştırıp evden çıkmanız.

İlk buluşma sırasında yaşanacakları kafanızda ne kadar ayrıntılı kurgulamaya çalışırsanız o kadar gerilirsiniz, üstelik işler %90 ihtimalle hesapladığınızdan farklı biçimde gelişir. Bu nedenle biz sizlere ilk buluşmada yapılabilecek hatalar içinden en yaygın ve önemli olanları hakkında bilgi vermeyi tercih ediyoruz. Ancak öncelikle unutmayın ki size ve karşınızdaki kişiye özel olan bu şahane deneyimin tadını çıkarmanız için herhangi bir “kuralı” körü körüne takip etmeye ihtiyacınız yok.

1. Sürekli aşktan, ilişkilerden ve cinsellikten bahsetmek.

Hoşlandığınız biriyle vakit geçirirken aklınıza onunla birlikte olduğunuz bir geleceğe dair hayaller gelmesi, nasıl bir ilişkiniz olabileceğini merak etmeniz ve hatta onu cinsel anlamda arzulamanız son derece normaldir. Ancak insan doğasının ayrılmaz parçaları olan bu unsurlar ilk buluşmada konuşulacaklar arasında ne kadar az yer alırsa birbirinizi tanımanız o kadar kolaylaşır.

Bir insanın size iyi gelip gelmeyeceğini ya da iyi bir partner olup olmayacağını anlamanın yolu onun hayat görüşünü ve ailesi, arkadaşları gibi diğer insanlarla olan ilişkilerini anlamaktan geçer. Eğer ilk buluşmanızda romantik hayallerinizden bir parça sıyrılıp onu yeni bir insan olarak tanımaya odaklanabilirseniz daha sonraki muhtemel buluşmalarınızın daha sağlıklı geçeceğini unutmayın.

İlk Buluşma

2. Fazla sahiplenici davranmak.

Kıskançlık ve merak da tıpkı bir önceki maddede bahsettiğimiz konular gibi insana özge ve tamamen doğal hislerdir. Ancak ilk buluşma esnasında onu dinlerken karşı cinsten birinin adı her geçtiğinde “O kim?”, “Nasıl bir ilişkiniz var?” ve benzeri sorular sormanız onu tanımaktan çok hayatını kontrol etmeye yönelik hareket ettiğiniz izlenimini uyandırabilir. Unutmayın ki herkesin karşı cinsten dostları olabilir ve dostluklar herkes için son derece önemlidir.

Eğer belli bir kadın ya da erkekten aralıksız bahsediyor ve aklı ondaymış gibi görünüyorsa nazik bir dille bu kişiyi merak ettiğinizi söyleyebilirsiniz. “Şu X senin için önemli biriymiş gibi görünüyor, onu gerçekten merak ettim.” gibi bir soru diğerlerine nazaran hem daha ilgili, hem de daha kibar olacaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.