xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Instagram’da Takipçi Arttırma Yolları

0 6.293

Akıllı telefonların yaygınlaşmasına paralel olarak sosyal medya kullanımı da hızla arttı. En basit örnekle bugün İnstagram’ı 100 milyondan fazla kişi kullanıyor. Uygulamanın bu kadar başarılı olmasının sebebi akıllı telefonlarla çekilen fotoğraflarda değişiklikler yaparak yayınlayan ilk uygulamalardan biri olması sanırım.

İnstagram da Twitter gibi takip ve takipçi sistemiyle işlediği için takipçi sayısı önem kazanıyor. Bu sosyal medya uygulamalarını kullanan her kullanıcı gibi İnstagram kullanıcıları da takipçilerinin fazla olmasını ister.  Instagram’da takipçi  artırma yolları arasında bazı hileli yöntemler var ancak bu yazıda bunlardan bahsedilmeyecek. Çünkü doğal yollardan elde edilen takipçiler her zaman parayla satın alınan takipçilerden daha sadık ve etkilidir.

Kendinizden örnek alabilirsiniz: Birisi sizin hesabınızı parayla başka birine sizin haberiniz olmaksızın takipçi yapsa ne yaparsınız? Doğal olarak olayı fark ettiğiniz an takibi bırakırsınız. Ancak fotoğraflarını beğendiğiniz, ilginizi çektiği için bizzat takibe aldığınız bir kullanıcıyı ise saçmalamaya başlamadığı müddetçe kolay kolay bırakmazsınız. Bu bütün İnstagram kullanıcıları için böyledir.

Sizin de hesabınız varsa ve takipçi sayınızın artmasını istiyorsanız, ancak hileyle hurdayla işim olmaz diyorsanız aşağıdaki yöntemleri uygulamanız tavsiye edilir.

-Dünyanın en güzel manzarasının da çekseniz çekilen fotoğrafı dümdüz paylaşmak pek hoş durmaz. Bunları düzenleyip geliştirmek gerekir ve bunun için de farklı uygulamalar kullanmalısınız. Instagram’da fotoğraflara filtrelerle sadece farklı görünümler verebilirsiniz ama fotoğrafları düzeltme veya geliştirme gibi işlemleri yapamazsınız. Bu yüzden kullandığınız cihaza fotoğraf düzenlemek için geliştirilmiş programlar yükleyerek fotoğraflarınızı daha etkileyici hale getirmelisiniz.

-Sizin takipçisi olduğunuz kişiler fotoğraf paylaştığında onlarla etkileşime geçin.  Fotoğraflarının altına yorum bırakın bir şekilde dikkatini çekerek sizin paylaştığınız fotoğrafları görmesini sağlayın. Instagram’da takipçi sayısını arttırmak isteyen kişi mutlaka diğer kullanıcılarla etkileşime geçmelidir. En şahane fotoğrafları ekliyor olsanız bile bu tek başına yeterli değildir, insanların sizi fark etmesi için sizin de onları fark etmeniz ve bunu göstermeniz gerekir.

-Telefon rehberinizdeki veya Facebook arkadaş listenizdeki İnstagram kullanıcılarını bulup takibe alabilirsiniz. Muhtemelen onların takipçi listesine tanıdık kontenjanından girersiniz. Çektiğiniz fotoğraflar ne kadar çok kullanıcıya ulaşırsa o kadar çok kişi beğenir. Ne kadar çok kişi beğenirse fotoğrafların görünürlüğü ve takipçi sayınız da buna paralel artar.

-İlginizi çeken fotoğraflardan ilham alabilirsiniz. Bunun için İnstagram uygulamasında ana sayfasında keşfet bölümden günün en beğenilen fotoğraflarına bakabilirsiniz.

-Popüler etiketleri (hashtag) kullanmaktan kaçınmayın. Twitter’dan bildiğimiz hashtag olayı burada da var ve sizi takip etmeyen kişilerin de fotoğraflarınızı görmesini sağlar.  Milyonlarca fotoğraf olan popüler hashtagleri de ekleyin, belli bir tema üzerine yer alan etiketleri de ekleyin.

-Fotoğraflarınıza bulunduğunuz lokasyonu etiketleyerek aynı yerde veya sizin verdiğiniz konumda çekilen fotoğraflara göz atanların dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

-Çektiğiniz her fotoğrafı paylaşacaksınız diye bir kural olmadığına dikkat edin. Sadece İnstagram değil diğer sosyal medya platformları için de geçerli bir kuraldır bu. Her gün onlarca fotoğraf paylaşmak, fotoğraflar ne kadar güzel olursa olsun bir yerden sonra takipçiyi sıkmaya başlar. Siz yine çok fotoğraf çekmek istiyorsanız çekin ama paylaşırken bunların arasından seçtiğiniz birkaçını paylaşın sadece. Böylelikle hem paylaşımlarda kalite artar hem de takipçileriniz bunalmaz.

İnstagram’da takipçi artırma yolları arasında bu saydıklarımız tüm fenomenlerin yaptığı şeyler.  Bu basit şeyleri yaptığınızda İnstagram’da takipçiniz artacak ve bu platformdan daha çok keyif alacaksınız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.