xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Irenesstory’den Bohem Tarzı Bluz ve Hırka Modelleri

1.481

Hızımı kesmiyor ve aynı kategorideki üçüncü yazıyı ekliyorum sana 1 gün içinde ‘binkelam’, sevgili web sitem, keşke her gün 8-10 makale ekleyebilsem, daha hızlı ilerlerdin.  Ama canımız sağ olsun, aklımıza gelmeyen bir aksilik olmazsa, bir sebeple Google’dan ban falan yemezsek daha çok büyütücem ben seni Majesteleri Birinci Nehir Hanım’la beraber. (Kendisi biricik kızım ve sitenin diğer yazarı olur.) Birkaç yazı önce ‘irenesstory’ isimli online satış sitesindeki bohem tarzı bluz modellerinin aklımda kaldığını söylemiştim, yazıvereyim ben onlar hakkında, kalmasın aklımda.

Yan tarafları fermuar detaylı kısa bir salaş bluz ekleyeyim önce:

salaş kazak modelleri

Şu gevşek örgülü, bol ve püsküllü hırkaya ne dersiniz? Desenli mini elbisenin üstüne giyilmiş resimde ama böyle açık renkli salaş bir hırka tamamen aynı renkte olan sade ve spor bir kıyafetin üstünde daha güzel durur ve daha bir gösterir kendini bence. Baştan aşağıya siyah, yeşil veya maviye bürüneceksiniz mesela, üstünüze de bunu alacaksınız. Hırkanın detayları, havası iyice ortaya çıkar o şekilde.

bohem tarzı püsküllü hırka

Şimdi de şal desenli bir bohem tarzı tunik görelim. Bunlar dar kesim pantolonların üstüne giymek için ideal parçalar işte.

şal desenli bohem tarzı tunik

Bu uzun kollu, ince örme bluzu günlük giyimde dar pantolonlar, şortlarla beraber kullanabilirsiniz. Gayet de iyi edersiniz, şunun hoşluğuna bakın.

bohem tarzı bluz modelleri

Etek ucu dantelli güzel bir bluz geliyor şimdi de:

etek ucu dantelli örme bluz

Şimdi ekleyeceğim V yakalı beyaz, bol bluzun pek bir özelliği yok gibi görünüyor ama var gibi işte; kalıbı güzel duruyor. Geçenlerde kızımla beraber çok mağaza dolaştım, sağı solu birbiriyle tutarlı, esnek, rahat bluzlar yok veya çok az var da bize denk gelmedi. Çoğunlukla esnemeyen, sert kumaşlardan yapılmış; eni boyu orantısız şeylere rast geldik. Neyse, bluz gelsin:

v yakalı beyaz bluz

 

Bu da videomuz:

Diğer bohem tarzı bluz, atlet, hırka modelleri için galeriye alayım sizi. Aynı siteden derlediğim bohem tarzı elbise modelleri de ilginizi çekebilir. Bohem tarzı gelinlik modellerini merak ediyorsanız bizde ondan da var.

 

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.