xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Işıltılı ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin Tavsiyeler

0 1.266

Derimiz 28 günde bir kendini yeniliyor aslında ama yaş ilerledikçe metabolizmamızda yavaşlama oluyor ve bu süre de uzamaya başlayabiliyor. Erken yaşlanma belirtilerinden, cildin zamanından önce sarkıp kırışmasından korunmak için bazı tedbirler almak gerekiyor. Işıltılı ve pürüzsüz bir cilt bir şans veya tesadüf değil çok zaman, insanlar bunun için çabalıyorlar.

Cildimiz nereden oksijen alıyor, cilt yüzeyindeki küçük gözeneklerden. Özenli bir cilt temizliği yaparak cildinizin daha çok oksijen almasını sağlamak canlı bir cilde sahip olmanın başta gelen kurallarından biri. Bunun için cildi her gün cilt tipine uygun temizleyici ürünlerle veya ph derecesi düşük bir sabunla temizlemek gerekiyor.

Cilt kuruluğu sorununa yol açan durumlardan biri sıcak suyla, uzun süreli ve bol köpüklü duşlar yapmak. Duşunuz 10 dakikadan fazla sürmemeli ve ılık suyu tercih etmelisiniz.

Yüzünüzün yorgun ve mat görünümünü yok etmek için taze nane ve elmadan faydalanabilirsiniz. Önereceğimiz uygulama için yarım saat kadar zamanınız olması gerekiyor. Orta boy bir kahve cezvesine su doldurun, içine 1 avuç taze nane yaprağı atın ve kaynatın. Ilındıktan sonra karışımı süzün. İçine 1 tane rendelenmiş elma ekleyip iyice karıştırın. Elde ettiğiniz maskeyi masaj yaparak yüz ve boyun bölgesine sürdükten sonra 15 – 20 dakika uzanın. Sonra ılık suyla cildinizi maskeden arındırın.

Mineraller, vitaminler yönünden eksik besleniyorsanız ışıltılı bir cilt sahibi olmayı unutun. En iyi kremleri sürüp en yoğun cilt bakımı programlarını uygulasanız da, cildinizi içten beslemediğiniz takdirde, dışarıdan yaptığınız bakımın etkileri sınırlı olacaktır. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye dikkat edin. Bolca sebze ve meyve yiyin, mevsim balıklarını sofranızdan eksik etmeyin. Cilt kuruluğunu önlemek için her gün mutlaka 8 – 10 su bardağı su için.

Güzelliğinizi gölgeleyen cilt lekeleri için haftada 1 kere şu doğal maske tarifini uygulayın: 1 çay kaşığı limon suyu, 1 yemek kaşığı süzme bal ve 2 yemek kaşığı yoğurdu karıştırın. Maskeyi lekeli bölgelere sürüp 15 dakika bekledikten sonra ılık suyla temizleyin.

Elma ve balla hazırlayacağınız basit bir elma maskesi cildinizi sıkılaştırır ve anında daha canlı bir görünüme bürünmesini sağlar. Bu maske için 1 elmayı rendeleyip cam bir kaba alın. 2 yemek kaşığı bal ilave edip güzelce karıştırın. Karışımı bir yandan masaj yaparak yüzünüze ve boynunuza sürüp 10 dakika bekletin. Cildinizi önce ılık, sonra soğuk suyla yıkayarak temizleyin.

Günde 2 – 3 fincan doğal bitki çayı için. Bunu alışkanlık haline getirmenin cildinize olumlu yansımaları olacağından emin olabilirsiniz.

Şimdi tarifini vereceğimiz antioksidan maske cildinizi olumsuz dış etkenlere karşı güçlendirecek; anında canlı ve ışıltılı bir görünüme bürünmesini sağlayacaktır:

1’er çay kaşığı bal ve limon suyuyla 1 adet şeftaliyi blenderdan geçirip püre haline getirin. Gözlerinize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze sürün ve 15 dakika sonra ılık suyla cildinizden çıkarın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.