xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İsimli – Resimli Kadın Saat Modelleri

0 1.261

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi. ‘Markalayka’ sitesinde bulunan orijinal ve şık bayan saat modelleri ile tanıştırmak istiyorum sizi. Sitede Atatürk saatleri, taraftar saatleri, arka kapak baskılı saatler, Osmanlı tarzı saatler gibi birçok çeşit var. Ben şimdilik isimli ve / veya resimli kadın kol saatleri arasından yaptığım seçimleri sergileyeceğim.

Markalayka’daki saatlerin üstüne istediğiniz yazıyı yazdırabiliyor, istediğiniz fotoğrafı koydurabiliyorsunuz. Böylece, saatinize ne zaman baksanız sevgilinizin, eşinizin, çocuğunuzun veya annenizin fotoğrafını görüyorsunuz; artık hangisini seçtiyseniz. Hayranı olduğunuz bir sanatçı, şarkıcı, politikacı veya sporcunun fotoğrafı da olabiliyor bu sanırım.

2 ay sonra Anneler Günü; bu güzel saatlerden birini Anneler Günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. İçine annenize hitaben bir yazı yazılır, sizin tek  bir fotoğrafınız veya annenizle beraber çekilmiş bir fotoğrafınız koyulur; güzel olmaz mı? Sevgiliye hediye de olur bunlar, doğum günü hediyesi falan da. Kendinize de alabilirsiniz tabii.

Ferrucci marka, bordo rengi deri kordonlu su geçirmez bir saat takdim edeyim ilk olarak. 2 saat, daha doğrusu. Birisi isimli kol saati tarzında, diğeri fotoğraflı. Bu metal kasalı saatin ekranı çizilmeye dayanıklı mineral kristal camla kaplanmış.

resimli bayan saat

kişiye özel kadın saati

Sırada çelik kordonlu bir model var. Şunu eklemek istiyorum bu arada; bu saatlerdeki fotoğrafları özel bir akıllı teknikle (Furlv tekniği) ile metale basıyorlar ve hiçbir zaman çıkmayacağını, bozulmayacağını vaat ediyorlar.

ferrucci bayan saat modelleri

kişiye özel bayan saatLacivert deri kordonlu bir fotoğraflı bayan saat geliyor:

resimli kadın kol saati

Markalayka sitesinden beğendiğiniz bir saati değer verdiğiniz bir insana hediye etmek istediniz diyelim.  İlgililerle iletişim kurup nasıl bir saat istediğinizi anlatırsanız bu saati sizin için tasarlıyorlar ve şık bir hediye kutusuna koyup içine hediye  notunuzu da ekleyerek size gönderiyorlar.

resimli bayan saat - markalayka

Sitenin ödeme alternatifleri de geniş; kapıda ödeme yapabilirsiniz; havale – EFT, kredi kartı veya Paypal ile ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

isimli bayan kol saatiBu tip saatlerin erkekler için olanları da var Markalayka’da. Başta da belirttiğim gibi çeşit gayet zengin.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.