xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İstanbul Kır Düğünü Mekanları: Menderes Balaban Kır Bahçesi

0 5.622

 İstanbul’da kır düğünü veya başka bir açık hava organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız 16.500 metrekarelik bir alanda hizmet veren Menderes Balaban Kır Bahçesi sizin için güzel bir alternatif olabilir. Yeşille maviyi bütünleştiren bu iç açıcı ve şık mekanda kır düğünleri dışında kına gecesi, sünnet düğünü, iftar yemeği, iş yemeği, baby shower partisi, balo ve nişan gibi etkinlikler de gerçekleştiriliyor.

Avcılar ilçesinin merkezi mahallelerinden Denizköşkler Mahallesinde,  Tesisler Yolu Caddesi üzerinde bulunan tesis İstanbul’un Avrupa yakasının, Trakya’nın Çorlu, Çerkezköy gibi ilçelerinin sakinleri için kolay ulaşılabilir bir yerde. Özel aracınız olmasa da Avcılar’a toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatça ulaşabiliyorsunuz. İlçe merkezine kadar geldikten sonra dilerseniz 15 dakika kadar yürüyor ya da yine ilçe merkezinden Ambarlı yönüne giden minibüslere binerek birkaç dakika yürüyerek tesise ulaşabileceğiniz bir durakta iniyorsunuz.

Yağmur Yağsa da Davet Kesintisiz Devam Ediyor

Mekana daha uzak mesafeli İstanbul ilçelerinden ulaşmak da pek sorun olmuyor. Biz tesisi Elif Bestem Sinan ile Cihan Taşkömür çiftinin kına gecesi sırasında gözlemledik. Üsküdar sakini olan çift, kına gecelerinde bu ilçeden gelen birçok insanı ağırladı. Gelinin anne tarafından Bursa’nın İznik ilçesinden olmasından esasla kına ve 3 gün sonraki düğün sırasında bu bölgelerden de davetliler ağırlandı. Eylül ayı içinde gerçekleşen etkinlik sırasında şiddetli bir yağış meydana geldi ama tesisin tam ortasında yer alan tenteli bölüm ve gerekse ihtiyaç halinde kullanıma açılabilen ahşap bina sayesinde eğlence kesintisiz olarak devam etti.

Menderes Balaban Kır Tesislerinde kına gecesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Basın Özgürlüğüne Müdahale, Tüketici Hakkına Taciz, Konuğa Kabalık Yok

Belediye tarafından kurulup özel sektöre devredilen bu tür yapılanmalarda görevini yapmaya çalışan gazetecilere, üstelik davet sahipleri tarafından çağrılmış olmalarına karşın kaba ve müdahaleci davranılması az rastlanan bir olay değildir. Cemiyetin fotoğraf işini ticari olarak alan kişiler bazen gazetecileri taciz ederler. Menderes Balaban Kır Düğün Salonu bu tür olayların yaşandığı bir yer değil. Sadece kibarca organizasyon şirketinden gelip gelmediğinizi soruyorlar ve siz gazeteci olduğunuzu söyleyince “Hoş geldiniz” diyorlar. Oraya ticari değil mesleki refleksle gelip işiniz gereği fotoğraf çektiğinizi bildiklerinden, “Yasak…” türü saçma sapan yaklaşımlar, basın özgürlüğünü ve düğün sahipleri şahsında aslında tüketici haklarını gasp eden aykırı tavır ve davranışlar yok. Davetleriniz için bu tesisi tercih ettiğinizde gönül rahatlığıyla gazeteci de davet edebilirsiniz. Onları sizin konuklarınız olarak kabul ediyor ve nazik davranıyorlar.

2018 İçin Bir Kapalı Düğün Salonu Da Planlanıyor

2013 yılından bu yana hizmet veren mekan Menderes Balaban Kır Düğünü Tesisleri adı altında Menderes Balaban tarafından kuruldu. Tesis içinde biri 450, diğeri 900 kişi kapasiteli iki ayrı kır bahçesi var. Her ikisinde de kapasite 500 veya 1000 kişiye çıkartılabiliyor. Bu arada 2018 yılına yetiştirilmek üzere inşası süren bir kapalı düğün salonu çalışmaları da var.

Çok Genişleyebilen Bir Hizmet Kadrosu

Son derece profesyonel bir yönetim anlayışla çalışan tesisin müdürü Zafer Özdemir ile şefi Fatih Uyanık sektörde yılların deneyim ve birikimine sahipler. Mekanın 25 kişiden oluşan sabit çalışan kadrosu etkinliğin yemekli olması, davetli sayısının yüksek olması gibi durumlarda dışarıdan alınan takviyelerle 50 veya daha fazla kişiye ulaşıyor. Tesis bu açıdan da müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş. Gerek kına, gerekse diğer cemiyetlerde konuklara içecek ikramında sınır yok. Altı çeşit asitli ve asitsiz içecek tüm davetlilere diledikleri miktarda ikram ediliyor. İçecek alternatiflerinin arasında çayın da bulunduğu mekanda alkollü içecekler servis edilmiyor.

Dört Dörtlük Tercihler

Menderes Balaban Kır Bahçesi bu tür etkinliklerde dışarıdan aldığı hizmetler konusunda da hayli seçici. Bizim konuk olduğumuz kınada ana organizatör Cansu Aksoy idi. Müzisyen olarak piyanist Halil Çeşmecioğlu program yaptı. Ticari fotoğraf ve video çekimleri Coşkun Yeten ve nazik eşi Elif Yeten ile ekip arkadaşları Fatma Aybek tarafından yapıldı. Burada vermeyi düşündüğünüz davetler için herhangi bir yerle anlaşıp tüm hizmetleri paket olarak satın almaya yönlendiriliyorsunuz. Kuaförden araç süslemeye, fotoğraf çekiminden organizasyona kadar size hizmetin paket olarak sunulması demek, tüm hizmetlerin sözleşme imzaladığınız tesis tarafından görüldüğü anlamına gelmiyor.

Tedarikçisini Özenle Seçiyor

Tesis sizinle yaptığı sözleşmede paket program üzerinden bedeli tahsil edip diğer hizmetleri doğal olarak satın alma yoluna gidiyor ve onlara ödemeyi, sizden aldığı bedel üzerinden aktarıyor. Şu bir tüketici hakkı ve gerçeği ki o diğer hizmetlerden şikâyetçi olmanız halinde muhatabınız, sözleşme imzaladığınız yer. Arada abuk sabuk örneklerine rastlansa da böyle. Menderes Balaban Kır Tesislerinde tesisin dışarıdan satın aldığı diğer hizmetlerde müthiş bir kalite ve uyum olduğu göze çarptı. Bu, işletmenin tedarikçilerini seçerken çok hassas olduğunun göstergesi.

İftardan Baby Shower Partilerine Her Tür Etkinlik

Unutulmayacak düğün, nişan, aile toplantıları, iftar yemekleri, partiler, kına geceleri, doğum günleri, nikah kokteylleri, baby shower partileri, mezuniyet baloları gibi özel organizasyonlarda iddialı olan tesisin hizmetleri şöyle sıralanıyor: Düğün ve sosyal davet dekorasyonları, açık alan çiçek dizaynı, havai fişek, volkan, maytap ve ışık seli gösterileri, her türlü canlı müzik, gelin damat için özel dinlenme odası, mescit, palyaço, sinevizyon, video ve fotoğraf çekimi, pastalı ve yemekli sınırsız hizmet.

Vereceğiniz davetin size özel, eksiksiz ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız bu güzel ve iç açıcı mekanı dikkate almalısınız.

Menderes Balaban Kır Tesisleri İletişim

Web sitesi: menderesbalabankirdugunsalonu.com/

Denizköşkler Mahallesi Tesisler Yolu Caddesi No:22  34315  Avcılar / İSTANBUL

Facebook/ Menderes Balaban Kır Düğünü

Telefon:

0541 463 96 97

0545 309 35 45

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.