xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İstanbul’un En Güzel Evlenme Teklifi Mekanları

0 2.330

Google ile bu konuları konuşurken görüyorum; kız arkadaşına ömür boyu unutamayacağı tarzda bir romantik evlilik teklifi yapmak isteyen beyler harı harıl evlenme teklifi mekanları arıyor, sorular soruyorlar. Binkelam.com olarak evlenme teklifi yapmaya hazır olup da mekan için karar vermeye çalışan beylere yardımcı olalım dedik ve İstanbul’un en güzel evlenme teklifi mekanları hakkında bir araştırma yaptık. İstanbul’da mekan çok tabii, bu yazıda göreceğiniz alternatifler dışında kim bilir ne şahane yerler vardır. Fakat burada 2 nokta var; birincisi, evlenme teklifi organizasyonu yapan firmalar paket programları için belli yerlerle anlaşıyorlar. İkincisi; bu açıdan denenmiş, beğenilmiş, şu veya bu sebeple popüler olmuş mekanlar diye bir şey var. Aşağıdaki liste bu faktörlere göre hazırlanmış bir listedir.

 

1. Kız Kulesi:

Kız Kulesi Kulede Bar evlenme teklifi yapmak isteyenlerin aradığı bütün özelliklere sahip bir mekan. Denizin ortasında, hikayesi, yaşanmışlığı, efsanesi olan tarihi bir yapıda, pencereden baktığınızda İstanbul’un güzelliklerini görerek yapacağınız bir evlilik teklifinin kız arkadaşınızı nasıl etkileyeceğini düşünsenize. Teklifinizi bir organizasyon firmasıyla anlaşarak yaparsanız bar sizin için bir süreliğine kapatıyor ve burada olağanüstü şık ve romantik özel bir ortam hazırlanıyor ayrıca. Kulenin içindeki Kız Kulesi Restaurant da teklifini romantik bir akşam yemeği eşliğinde yapmak isteyenleri bekliyor.

istanbul evlenme teklifi mekanları

2. Çırağan Sarayı:

Çırağan Sarayı bünyesindeki Tuğra Restoran da İstanbul’un sürpriz evlilik teklifleri için çok tercih edilen mekanları arasında yer alıyor. Burada sevgilinizle beraber şık bir masada lezzetli bir şeyler yeyip içerek keyifli saatler geçirebilir ve uygun bir anda teklifinizi yapabilirsiniz. Organizasyonu profesyonel bir firmaya yaptırmayı tercih ederseniz masayı şahane bir şekilde dekore ettirmek, isimlerinize özel menü bastırtmak gibi detaylarla teklifinizi daha çarpıcı hale getirebiliyorsunuz. Bu durumda evlenme teklifini yemek sırasında değil de yemekten sonra bineceğiniz bir tekneyle tur atarken yapmanız da mümkün. Daha da enerjik ve sürprizli bir şeyler isterseniz tekne turu sırasında Boğaz Köprüsü’nün altına lazerle evlenme teklifi sözleri yazdırmak gibi alternatifler de var.

3. Sapphire:

İstanbul Sapphire binası özellikle havanın karanlık olduğu saatlerde gözlere nefes kesici İstanbul görüntüleri sunuyor. Firmalar  Sapphire’de evlenme teklifi yapmak isteyen beylere loca kapama, masa süsleme, banttan veya canlı olarak özel müzik yayını, profesyonel fotoğraf ve video çekimi gibi olanaklar sağlıyorlar. Bu şekli tercih etmeseniz bile kız arkadaşınızla beraber bu 261 metre yüksekliğindeki bu mekanda İstanbul’u seyrederek güzel bir yemek yiyebilir, ardından da yüzüğünüzü çıkarıp teklifinizi yapabilirsiniz. Gayet de güzel olur.

istanbul evlilik teklifi mekanları

4. A’jia Hotel:

Kanlıca Çubuklu Caddesi’ndeki A’jia Hotel iç dekorasyonu yenilenmiş geleneksel bir Osmanlı konağı aslında. Havadar, aydınlık ve konforlu odaları olan bu butik otelin şık restoranında güzel bir yemek yedikten sonra kız arkadaşınızın önünde diz çöküp yüzüğünüzü uzatarak ona “Benimle evlenir misin?” deyin ve gözlerindeki ışıltının tadını çıkarın. Diz çökmek bir sebeple kanınıza dokunuyorsa bunu yapmasanız da olur ama aslında altı ucu bir evlilik teklifi ritüelidir bu, kadınların hoşuna gider ve sizin erkekliğinizden de hiçbir şey eksiltmez. Yine de keyif sizin tabii. Lüksün ve romantizmin üst seviyede olduğu bir mekanda geceleyebilirsiniz de arzu ederseniz.

5. Lacivert Restaurant:

İstanbul’daki evlilik teklifi mekanları listelerinin çoğunda görebileceğiniz bir yer olan Lacivert Restaurant manzara ve atmosfer açısından büyüleyici bir yer. Teklifinizi İstanbul’un en şık ve romantik mekanlarından birinde yapmak isterseniz Lacivert yaz aylarında terasıyla, kış sezonunda deniz manzaralı camekanlı salonlarıyla hizmetinizde.

6. Sunset Restaurant Bar:

Ulus’taki Sunset Restaurant Bar baş başa romantik saatler geçirmek isteyen çiftlere muhteşem manzarasıyla umduklarından da sunuyor. Burada Akdeniz, Türk ve Japon mutfaklarının seçkin ve farklı lezzetlerinin tadına bakarak tadına doyulmaz saatler geçirebilirsiniz. Evlenme teklifi yapmaya karar vermeden önce enine boyuna düşünmüşsünüzdür mutlaka ve “Evet” cevabını bekliyorsunuzdur ama böyle bir mekanda, böyle bir manzara eşliğinde, böyle bir sunum ve servis sonrasında alacağınız cevap daha bir coşkulu olacaktır sanırım.

evlenme teklifi mekanları-istanbul

8. Kydonia Restaurant:

Evlenme teklifinizi ahşap ağırlıklı bir şekilde dekore edilmiş, insana Ege’de olduğu duygusunu veren, menüsünde 70 çeşit meze ve mevsim balıklarıyla yapılmış lezzetli yemek çeşitleri olan bir mekanda yapmak isterseniz Kuruçeşme’deki Kydonia Restaurant tam size göre bir mekan.

9. Jash İstanbul:

Cihangir’de bulunan Jash İstanbul meyhane değil ama meyhanemsi bir havası olan, o kültürü yansıtan bir mekan. Daha çok Ermeni yemeklerinden oluşan zengin bir menüsü olan bu sıcak ve samimi ortamda evlenme teklifi yaptığınız günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.

10. İstanbul’un en güze evlenme teklifi mekanları listesine son olarak Anadolu Yakasının güzel semtlerinden biri olan Çengelköy’de bulunan Del Mare Restaurant’ı eklemeye karar verdim. Deniz kenarında bulunan tarihi bir taş yapının yeniden düzenlenmesi sonucunda ortaya çıkan bu şık mekan özel günler ve romantik sürprizler için çok uygun bir yer. Burada Boğaz’ı seyrederek şahane balık yemekleri yiyebilir; İspanyol, Yunan, Fransız ve İtalyan mutfaklarına özgü yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.