xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İstanbul’un En Güzel Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonları

0 2.406

İstanbul evlenme teklifi yapmak isteyenlere eşsiz mekanlar, romantik ortamlar sunanlar bir şehir. Mimarisiyle insanı hayran bırakan güzel manzaralı tarihi mekanlar, Sapphire gibi kente hakim modern, yüksek yapılar, sinemalar ve tiyatrolar, kalabalık ve renkli caddeler, Marmara denizi ve kumsallar artık kız arkadaşına “Benimle evlenir misin?” deme zamanının geldiğini düşünen ve bunu bir sürpriz evlilik teklifi şeklinde yapmak isteyen beyler için birçok fırsat barındırıyor. Şimdi olduğu gibi mevsim bahara dönmeye başladığında İstanbul kumsalda evlenme teklifi organizasyonlarına sahne oluyor sıklıkla. Bu dönemde teknede evlenme teklifi organizasyonu talepleri de sıklaşıyor.

 

Kadınların çoğu romantik sürprizleri severler bilirsiniz. Küçüğü büyüğü fark etmez pek, yeter ki romantik olsun. Bunun farkında olan ve kız arkadaşlarına bu keyfi vermek isteyen bazı erkekler de şöyle düşünüyorlar: Ona unutulmaz bir teklif yapayım. Ona içinde romantik unsurlar bulunan bir evlenme teklifi yapayım; mesela deniz olsun, dalgalar olsun, yıldızlar olsun. Mumlar ve çiçekler de olsun, hatta belki balonlar da. Bu öyle bir şey olsun ki sevgilime, hayatımın kadınına, varlığıyla beni mutlu eden ve her zaman yanımda görmek istediğim bu kıza “Bu yaptığın şey var ya, bu benim hayatımın sürprizi” dedirtsin. Gözleri yaşarsın mutluluktan, onu ne kadar sevdiğimi bir kere daha anlasın. Yıllar geçtikten sonra bile bundan söz ederken “Yıldızların altında evlenme teklifi yaptı bana, her şey o kadar güzeldi ki” desin.

kumsalda evlilik teklifi

İstanbul evlenme teklifi organizasyon şirketleri kız arkadaşına kumsalda evlenme teklifi  yapmak isteyen erkekler için çok özel, çok romantik ortamlar hazırlıyorlar; bildiğiniz gibi değil. Mesela:

Mumlarla ve fenerlerle ışıl ışıl aydınlatılmış bir kumsalda bir çardak bekliyor sizi. Çardağın altında üstüne istediğiniz ikramlıklara uygun bir servis takımıyla donatılmış ve şamdanlarla, zarif süs eşyalarıyla, dizi boncuklarla süslenmiş bir masa bekliyor sizi. Bu masada geçirdiğiniz süre boyunca size bir Vip garson hizmet ediyor. Ve çardağa kırmızı bir halıya basarak gidiyorsunuz.

istanbul kumsalda evlenme teklifi

Masanın şıklığı öyle böyle değil, masa süsleme işini de kapsayan 1 – 2 organizasyona tanık oldum da oradan biliyorum. Renk ve biçim itibarıyla birbiriyle uyumlu olan aksesuarları özene bezene yerleştiriyorlar, bunlar servis takımıyla da uyumlu oluyor tabii. Öyle beğenmeyip bir de böyle koyuyorlar, orada beğenmeyip bir de buraya alıyorlar; her şeyin mükemmel görünmesi için ciddi bir çaba sarf ediliyor. Benim gördüklerim hem masanın, hem de barın süslendiği Kız Kulesi organizasyonları idi ve süsleme işinin nasıl titizlikle yapıldığını bizzat gördüm. Dışarıdan eğlenceli bir işe benziyor ve bir bakıma öyle de, fakat iş başladı mı faaliyetler, konuşmalar, espriler; her şey işe dair. Genç, enerjik ve becerikli insanlar ellerindeki malzemeleri en iyi şekilde kullanarak belli bir ortamı organizasyon konseptine uygun, gayet şık ve romantik bir ortam haline getiriyorlar arılar gibi çalışarak.

kumsalda evlenme teklifi

Bir kumsalda evlenme teklifi organizasyonun detayları yukarıda saydıklarımdan ibaret değil, isteğinize göre daha neler neler olabiliyor. Bir müzisyen olsun da sevdiğimiz parçaları, bizim şarkılarımızı çalsın derseniz bir müzisyen temin ediliyor örneğin.

romantik evlenme teklifleri

Teklif esnasında başınızdan aşağıya konfetiler veya gül yaprakları yağdırılıyor, volkanlar patlatılıyor ve zaten aydınlatılmış olan ortam biraz daha ışıldıyor böylece, o anlar için çok güzel bir aksiyon bu.

istanbul kumsalda evlilik teklifi

İstanbul kumsalda evlilik teklifi organizasyonlarına hazır, çünkü bahar geldi sayılır. Sevgilinize dalgalar, yıldızlar, mumlar ve şarkılar eşliğinde çok özel bir evlenme teklifi yapmak istiyorsanız Hayatımın Sürprizi’nin müşteri memnuniyetini gerçekten her şeyin üstünde tutan nazik elemanları size bilgi vermek için telefonun ucunda bekliyorlar. Bakın şu telefonun:

(0533) 285 05 50

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.