xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

İstikbal Mobilya 2015 Köşe Takımları

0 1.537

Birçok kullanıcı köşe takımlarını rahat, modern ve kullanışlı buluyor. Fakat bu tip takımların sıklıkla kalabalık misafir gruplarını ağırlayanlar için iyi bir seçim olmadığını düşünenler de var, bitiş bitiş oturma düzeni sıkıntı yaratıyormuş. Başka ne var, heh; büyük salonlara bir oturma grubu, bir de köşe takımı yerleştirmek de iyi oluyormuş. İstikbal Mobilya köşe takımları arasından yaptığım seçimlerin fotoğraflarına bakarken fark edeceksiniz, farklı boyutlarda üretiliyor bu tarz takımlar, farklı büyüklüklerdeki salonlara uygun olanlarını bulmak mümkün yani. Ben gösterimi yapayım da, karar sizin. İşte İstikbal’den seçtiğim 2015 köşe takımları geliyor.

Aynı takımın 2 farklı rengiyle başlayalım. Beyazlı yeşilli olan salonunuzda ilkbahar havası estirecek bir model, diğeri de dekorasyonda mor tonlarını sevenler için. Koltuğu köşe takımının üstüne koydukları çiçekli yastıklarla aynı desenden yapmışlar, çok hoş olmuş. Takımın ikili ve üçlü üniteleri yatak ve sandık olabiliyor.

istikbal köşe takımları 2015     modern köşe takımları

Sırada krem kahve salon dekorasyonu yapmak isteyenlerin hoşuna gidecek bir yataklı köşe takımı var. Bunun 3’lü ünitesinde yatak ve sandık fonksiyonu var, 2’li ünitesi de sandık olabiliyor.

istikbal 2015 köşe takımları     krem rengi köşe takımı - istikbal

Güzel bir koyu mavi köşe takımı geliyor şimdi. Takımın ön kısmındaki kahverengi klapalar kol yanlarında da devam ettirilmiş, sırt kısmındaki minderler ana kumaşla uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış ve ortaya bu hoş görünüm çıkmış:

mavi köşe takımı - istikbal mobilya      mavi oturma gurubu modelleri

İstikbal Mobilya’nın diğer 2015 köşe takımı modelleri için galeriye alayım sizi. Ben de fotoğrafları ekleyip, yazıyı yayınlayıp bir nescafe yapayım kendime, çok canım çekti. Çok nescafe içiyorum, çok. Sağlıklı beslenmek bana batıyor sanki. =(

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.