xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Jennifer Lopez Genç Cildinin Sırlarını Açıkladı

0 841

Geçtiğimiz Temmuz ayında 50 yaşına giren Jennifer Lopez genç görünümlü cildi ve enerjisiyle hayranlık toplamaya devam ediyor. Porto Riko’lu bir ailenin çocuğu olan Lopez’in sağlıkla ışıldayan genç bir cilt için neler yaptığını, nelere dikkat ettiğini öğrenmek ister misiniz?

*SPF’siz Şuradan Şuraya Gitmiyor

UV ışınlarının cildi zamanından önce yaşlandırdığını bilmeyen kalmamıştır artık herhalde. Kendi hesabıma, şimdiki aklımla uzun yıllar boyunca yaptığım şeyi yapmazdım: Bronzlaşmak için güneşin altında pervasızca, saatlerce uzanmazdım.

Lopez günlük cilt bakım rutininde SPF’li ürünler de bulunmasına dikkat ediyor ve dışarıya çıkmadan önce mutlaka bu tip bir ürün kullanıyor. Güneşlenmiyor ve güneş ışınlarıyla muhatap olmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyor.

*Glikolik Asit Kullanıyor

Glikolik asidin cilde faydaları hakkında neler biliyorsunuz? Jennifer Lopez cildi besleyen ve nemlendiren, sıkılaştıran, koyu renkli noktaları ve lekeleri fark edilir derecede azaltan ölü hücreleri ortadan kaldıran bu meyve asidine çok güveniyor.

*Cilt Temizliğine Büyük Önem Veriyor

Jennifer Lopez’in güzellik sırları hakkında tüyolar verirken vurguladığı konulardan biri de cilt temizliği. Bu iş için özellikle Lancer the Method: Cleanse kullanıyor. Şarkıcı, dansçı, iş kadını, yapımcı ve moda tasarımcısı olan bu çok yönlü, güzel ve çekici kadın yatmadan önce makyajını temizleye asla üşenmiyor. Güne başlarken yaptığı gibi, egzersizden sonra da hemen cildini temizliyor.

*Cildini Nemlendirmek İçin La Mer Creme de La Mer Kullanıyor

Birçok ünlü ismin kullandığı bir kozmetik ürünü olan La Mer Creme de La Mer Lopez’in de favori kozmetikleri arasında yer alıyor. JLO, cildi derinlemesine nemlendirmenin yanı sıra zamanın yıpratıcı etkileriyle de savaşan bu ürünü çok seviyor. Dr. Hauschka Rose Day Cream de bugünlerde ünlü yıldızın ilgi alanına giren ürünler arasında yer alıyor.

*Sağlıklı Besleniyor, İyi Uyuyor, Spor Ve Meditasyon Yapıyor

Kozmetik bakım yapmanın sağlıklı ve genç bir cilt için tek başına yeterli olmadığını mutlaka biliyorsunuzdur. Jennifer Lopez de genç görünümünü korumak için kendine her açıdan iyi bakması gerektiğini biliyor. Yılların eskitemediği güzel yıldız biri sabah, biri akşam saatlerinde olmak üzere günde 2 kere meditasyon yapıyor. Her biri 20 dakika süren bu seansların yanında düzenli olarak spor da yapan Lopez’in başka bir iyi alışkanlığı da günde 8 bardak su içmesi. Ayrıca beslenme düzeninde yeşil sebzelere büyük bir yer veriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.