xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Jovani 2015 Abiye Modelleri

0 2.203

Ne Jovani’ymiş yani sayın ziyaretçi; basmış abiyeyi, basmış abiyeyi, bir kısmını yazım için seçicem diye içime fenalıklar geldi. Ama güzel elbiseler var, bir kısmını olsun beğeneceğinizi sanıyorum. Diğer bir kısmıyla da bloglarımdan birine yazmayı düşündüm hatta. Neyse, önce şunun altından kalkayım da. Evet, Jovani 2015 abiye modelleri arasındaki turumuz başlıyor, arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın.

Sitede gerçekten çok renk, çok model var; farklı zevklere ve mekanlara uygun çeşit çeşit abiye elbise modelleri. Peplum abiye modellerinin baya çok olduğu dikkatimi çekti, önce onlardan birkaç tane sergileyeyim. ‘Peplum elbise kimlere yakışır?’ konusunu da şöyle bir araştırdım bu arada; bu tip kıyafetleri yakıştırmak için ince yapılı ve dar kalçalı olmak lazım. Peplum modasının ilk ortaya çıktığı zamanlarda kadınlar balık etli olmak isterlermiş ve zayıf bir vücudu olanlar daha dolgun görünmek için giyerlermiş bu tip kıyafetleri. Zaten yeterince dolgunsanız ve daha geniş görünmek istemiyorsanız bu tarzı tercih etmeyin yani.

peplum abiye modelleri

peplum dantel elbise  jovani peplum dantel elbise

jovani peplum abiye modelleri

Uzun kollu, kalp yaka bir bordo rengi abiye ile devam edelim. Ben bordoyu çok severim. Elbise hareketli bir model; sırtı, kolları ve ön kısmının göğüsten yukarısı yarı transparan ve bu kısımlar dekoratif örümcek ağlarına benziyor.

bordo rengi uzun abiye  bordo rengi abiye

Sırada çiçek desenli abiye sevenlere hitap edecek balık etekli uzun bir elbise var.

floral desenli uzun abiye  floral desenli abiye modelleri

Dediğim gibi, çeşit gayet bol. Düğün elbisesi olarak giyilebilecek kıyafetler var, sünnet annesi elbisesi modelleri, sırtı pencereli abiye çeşitleri, boncuk işlemeli muhteşem elbiseler…

2015 düğün elbisesi modelleri

kolsuz kırmızı abiye modelleri  kolsuz kırmızı abiye

jovani 2015 abiye modelleri

altın rengi abiye modelleri  altın rengi gece elbisesi

Değişik bir model var sırada, koyu gri renkte bir 2 parça abiye; halter yakalı ve göbeği açıkta bırakıyor. İnce bir fiziğiniz, dümdüz bir göbeğiniz varsa neden olmasın?

2 parça abiye modelleri  2 parçalı gri abiye

Göğüs dekoltesi öyle böyle değil, baya derin olan bir V yaka abiye modelinin 2 rengiyle devam ediyorum; kırmızı ve siyah. Modelin kollarının enteresan bir kesimi var, bunun bir ismi vardır ille de, ben bilmiyorum. Yoksa ayrıca üstüne alınan bir şey mi? Bir bakın bakalım, geliyor:

jovani 2015 evening dresses  jovani siyah abiye

Bu gri straplez elbise de A tipi abiye elbiseleri sevenler için:

gri abiye modelleri

Sıradaki modelin özelliklerini sayıyorum; kolsuz, dantelli, sırtı pencereli ve de pembe.

dantelli pembe abiye  sırtı pencereli pembe abiye

Galeride başka Jovani 2015 abiye modelleri de görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.